L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

turbolya

2013. július 18.

A Triple Active Nutrition arcápolótól eltérően ezt nem a "nagyon száraz" bőrhöz címezték, csak simán éjszakainak (mégis úgy vettem, hogy vele "egybekötve" árulták, amit most sem értek, hiszen nem egészen azonos a célközönségük), és valóban, annál kevésbé tápláló, nekem ez nem bizonyult elégnek, viszont normál, kombinált vagy kevésbé száraz bőrre remek lehet. Mert az még így is átjön, hogy nagyon-nagyon kellemes krém, ártani nekem sem ártott, csak kevésnek bizonyult. Megnéztem a L'Oreal honlapján a Triple Active termékcsalád felépítését, hogy mégis mi a megfontolás egy általános használatú éjszakai krém mögött, de ez az éjszakai változat ott már nem szerepel. Nincs szívem öt csillagnál kevesebbet adni neki, mert messze jobb (volt?) így is, mint az átlag, és nem csupán a maga árkategóriájában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Már jó ideje használom, szeretem. Nem húzódik tőle a bőröm, nem irritál, jó az illata. Kellőképpen beszívódik, reggel szinte nincs is mit lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

cioccolata

2013. május 28.

Legjobb éjszakai krém, amit használtam eddig. :) Isteni az illata, nagyon táplál. Semmilyen bőrproblémát nem okozott, zsíros érzetet nem hagy. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

czajlik.boglarka

2013. május 27.

nagyon finom illatu, szuperul hidratalo krem, barsonyos sima borrel ebredek minden reggel:) nem cserelnem le semmi penzert. a nappali valtozata is megvan, bar jobban szeretem az ejszakai kremeket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Rebeka99

2013. április 10.

Update: 2 hónap után is imádom, de szigorúan csak éjszakára, bár volt hogy kipróbáltam alapozó alá, és vékony rétegben sokkal jobb volt mint a Triple Aktive fresh nappali. Leginkább azt szeretem hogy a Clinique spray-vel bemasszírozva szinte becuppantja a bőröm, és másnapra teljesen kisimul, bársonyos, puha és telt lesz. Az egyetlen ami miatt lecserélhetem majd, hogy nincs benne talán ránctalanító, ami lassacskán nem árthat, de akkor is meg fogom tartani, mert szinte annyira táplál mintha egy pakolást feldobok 15 percre. Szóval szerelem úgy ahogy van, továbbra is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

mreka

2013. április 9.

Együtt vettem a nappali krémmel akciósan. Ezzel teljesen elégedett vagyok, a nappalitól viszont nem vagyok elájulva (bár ez az általam kipróbált Alverde és Nivea krémnél is ugyanígy volt - az éjszakai szuper, a nappali viszont csalódás...). Mivel nem fizettem érte sokat, és csak átmeneti megoldásnak szántam, nem lehet okom panaszra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

vivien0721

2013. április 3.

Anyukámnak volt ilyen krémje, és hát én is kipróbáltam... :) Egyből beleszerettem! A bőröm kombinált, és eddig nem találtam rá megfelelő krémet. A száraz területeken segítettek, de a zsírosabb homlokrészen csak még inkább fokozták a faggyútermelést. Ez azonban mindkét bőrfelületen helytállt. Akciósan 1500 Ft-ért vettem, de nem bánom. Az arcomra elég két kis borsónyi, így sokáig elég. A bőröm nem lett zsírosabb, ugyanakkor a száraz területeket simává, és puhává "varázsolta". 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Lola21

2013. március 1.

Nappali krémmel együtt volt akciós, nagyon megérte. Éjszakára jól hidratál, könnyen beszívódik, bársonyos puha bőrt varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Rebeka99

2013. február 10.

Kb. karácsony óta használom, igaziból nincs vele gondom, de néha úgy érzem hogy picit nehéz az arcomnak, viszont a nagy zimankó idején meg tökre rendbe hozza az arcom és nem is hámlik mint régen. Szóval még nem tudom mi legyen, de azt hiszem ha elfogy kipróbálok egy kicsit könnyedebbet, és olyat ami nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

tuzgyujto

2013. január 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet, hihetetlenül puha lett tőle a bőröm, és a néhol érzékeny bőrömet sem irritálta. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.