L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varit, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1700 Ft

Krémes, nem zsíros állagának köszönhetően azonnal beszívódik a bőrbe és bársonyos tapintást kölcsönöz neki.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

vira.15

2013. január 2.

Ünnepek után mentem a Rossmann-ba, mert tudtam jól, hogy ilyenkor féláron szoktak lenni az ajándékcsomagok, amik nem keltek el. Reménykedtem benne, hogy lesz arckrém is, mert már nagyon fogyóban van a mostani. Szerencsére volt is, igaz az új Nutri-Gold-ot szerettem volna megvenni, de azt már el is kapkodták. 1500 Ft-ért vettem kettőt (nappali arkrémjével) :D 3000 Ft-ról voltak leértékelve. Ha csak egy darabot vettem volna, akkor 2000 Ft lett volna, szóval szerintem nagyon jól jártam ezzel a kis csomaggal :) Anyukámnak is vettem és Ő is szereti, amióta megvettem, azóta minden nap használja, mint én.
Először azt hittem, hogy nagyon zsíros lesz, de pikk-pakk beszívja a bőröm és egyáltalán nem kelt zsíros hatást, sőt, az én nagyon száraz bőröm nagyon szereti :) Nálam csillagos ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

candygirlx

2012. december 24.

Én kb. 1 hete vettem, azóta minden este használtam. Olyan krémet szerettem volna, ami a tél ideje alatt helyrehozza a bőröm. A homlokom olyan vízhiányos volt már, hogy szinte hámlott...nem volt egy szép látvány, még az alapozó sem segített. Ezzel a krémmel 120% san elégedett vagyok! 3. nap reggel felkeltem, rohantam megnézni az arcom (gyermeki kiváncsiság, mint régen a pattanástalanító krémeknél, amik sose hatottak) ...és meglepődve láttam, hogy szinte babapopsi puhaságú és gyönyörű szép:) nekem nagyon bevált, a többi terméket is be akarom szerezni Karácsony után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Alexandra

2012. november 15.

Az egész Triple Active családot használom és teljesen bele vagyok szerelmesedve az összes tartozékába. Egyetlen problémám van, az is csak ezzel a termékkel; hihetetlenül zsírossá teszi a bőröm másnap reggelre - igaz, legalább tényleg hidratál. Egyébként a bőrömet valóban puhává, selymes tapintásúvá teszi és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

bendee91

2012. október 2.

Huh...nagyon nagyon tetszik.:O anyumet probaltam ki egy ketszer...de olyan babapopo tole az arcom. Hamar beivodik. A normal boromre tokeletes. Imadom nagyon. Bar meg van az ejszakai kremembol, amit szinten imadok, de.legkozelebb lehet ilyet szerzek be.:) Ara is egesz jo, most meg foleg, hogy akcios a Rossmannba.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

linszu

2012. szeptember 19.

Számomra ez a krém már nagyon zsírosnak számít, de ennek ellenére a kedvenc éjszakaim. Nagyon jól hidratál, nem idéz elő pattanásokat (ellenben a többi zsírosabb krémmel, amit használtam). Az érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömet pedig megnyugtatja és nagyon finom az illata. Csillagos ötös (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Tiffany

2012. július 14.

A nappali géljével együtt használom, és hát nem rossz, meg nem is drága, de valahogy lehetne gazdagabb, intezívebb hidratáló hatású. Ennél én többet várok egy éjszakai krémtől. Ár-érték arányban persze jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 14.

ladykke

2012. május 12.

Nekem a vegyes bőrre kapható van, elég zsíros, jól hidratál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Nekem a vegyes bőrre kapható van, elég zsíros, jól hidratál!

renny07

2012. március 29.

Mind a nappali, mind az éjszakai krém megvan. Ezt még ritkábban használom, heti kb 2x.Vízhiányos bőrömnek jót tesz. Nem hagy zsíros utóérzetet, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

anianiko

2012. március 3.

Jó állag, kellemes illat, és még jó áron is vettem nemrég. Előtte nem használtam éjszakai krémet, de ezzel meg vagyok elégedve. A nappali krémjével illetve Triple Active Fresh krémjével kombinálva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Mypinkworld

2012. január 24.

Nekem a nappali + éjszakaija is megvan. Nagyon könnyű, kellemes állagú krém, ami nagyon hamar felszívódik, és mindenkinek babapopsi puhaságú bőrt varázsol. :) Nem zsírosít, nekem normál a bőröm és ez tökéletes rá! Az illata is nagyon finom! És nem is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.