L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2013. március 17.

Kiszerelés: 9 g

Ár: 3500 , Eladó: mrs.imperator
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
L'Oreal True Match Arcpúder + ajándék ecset
Ár: 2990 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Fruzsiii

2019. december 29.

3 éve használom napi rendszerességgel,nagyon szeretem,szuperül mattítja a bőröm,és nem tömíti el a pórusaimat,nagyon szép bőrképet varázsol percek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

champagneglitter

2019. december 15.

7 éve csak ezt a púdert használom és semmi pénzért nem cserélném le. Annyira gyönyörűen selymessé és egyenletessé teszi az egész arcomat, amit más púder soha nem tudott (ezen az árkategórián belül). Az idők során BB krém és alapozó felé is használtam, mind a kettővel tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Vanille Rose színben van meg, kicsit sötét a bőrömhöz, viszont nem zavar, mert összességében kicsit kevésbé nézek ki halottnak tőle. Nagyon selymes, pihe-puha babapopsis lesz tőle a bőr. Nagyon szeretem, de nem tudom meggyőzött-e annyira, hogy ne kacsintgassak más púderek felé. Nem tudom, hogy ezt fogom-e újravenni legközelebb. Olyat keresek, ami ennél diszkrétebben fixálja a sminket a szem alatt, anélkül hogy kiemelné a kezdődő ráncokat. De még így is a legjobb drogériás púderem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Tina84

2019. november 12.

A true match alapozómhoz vettem ezt a terméket, hogy ne fényesedjen ki. Nem vártam tőle túl sokat.Direkt kipróbáltam alapozó nélkül is, hát a fedése eléggé gyenge. Ugyanakkor pozitívum hogy nagyon jó árnyalatot találtam belőle, van választék rendesen, de nem szabad ugyanazt az árnyalatot megvenni mint amit az alapozónál is mert azok nem fognak egyezni!! Szivacs és tükör is volt hozzá, a szivacsot nem használtam, ecsettel viszem fel a terméket. Nekem nem szárítja a bőröm, nem ül be a ráncokba, szépen, finoman mattít, de hamar kopik és gyenge a fedése nagyon. Igazából aki nem vár tőle sokat, csak egy kis igazítást a végén, annak kiváló, könnyű textúrájú termék. Féláron megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Andii017

2019. november 7.

Szeretem. Szépen mattítja és fixálja a sminket

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Szeretem. Szépen mattítja és fixálja a sminket

glilla

2019. október 31.

Számomra csalódás lett ez a púder, nagyon kiemeli a száraz részeket az arcomon és porzik is.Nyáron majd újra megpróbálom elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Alapozó fölé használom, tökéletesen mattít, nem csillog,, nap végéig fenn marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Momo87

2019. április 15.

Szeretem ! Babapopsis bőröm lesz tőle 😊 nekem nyáron csak a púder jöhet szóba! Irritációt nem okozott😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Ingrido

2019. április 14.

6D/6W árnyalatot használom én is, illetve használtam, mert nem találom sehol. Miért ????? Nagyon finom állagú volt, tökéletesen passzolt a színe. És nem ütött ki tőle a bőröm. Nem ült bele a ráncokba, max fölszívodott idővel. Egyszerűen tökéletes volt. R.I.P.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

hangi

2019. március 19.

A 6D/6W árnyalatot használtam, az eddigi legjobb púder, amim volt, sajnálom hogy már nem találom sehol.Jól fed, viszonylag sokáig matt (az egész napot nem bírja ki nekem ez sem, de felet simán), és mintha tényleg hozzáigazodna a szín a bőrömhöz. Nagyon természetes a hatása, jó a fedése. Az infalible 245 warm sand árnyalatára tértem át, és az is majdnem annyira szuper, de még ismerkedünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.