L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Volume Million Lashes szempillaspirálok
Ár: 1700 Ft/db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

niki123

2015. október 18.

Nekem bevált, mára másodikat használom.Engem sem kap el az a "hűűűűű de" érzés, amikor felkenem, DE! Nem pereg le, és nekem ez mindennél többet jelent, és cserébe azért szépen meghosszabbítja a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Sajnos nem vált be. Szép intenzív fekete színű a festék, de a szilikonkefe számomra nem előnyös, túl duci. Jobban kedvelem a vékonyabbakat (pl. Max Factor Masterpiece Max).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

emcuscicus666

2015. augusztus 7.

Szep pillakat csinal, kelloen dusit es hosszabit, es valoban koromfekete a festek, azonban ez nekem nem eleg. Nincs benne az a plusz, ami miatt ujravennem. Ettol fuggetlenul jo termek. Tartos, es gyorsan lehet vele dolgozni. Nem maszatolodik el, napkozben sem folyik szet. Jo minosegu, csak nekem nem szerelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

papucsallatka

2015. június 5.

ez a világ első számú, legjobb spirálja! évek óta ezt használom, mindig visszatérek ehhez, állandóan kérdezgetik, hogy mű szempillám van-e és hogy milyen spirált használok. minden meg van benne ami egy spirálhoz kell: dúsít, nincsenek pókláb szempilláim, hosszabbít, és tényleg extra fekete! tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Kingus09

2015. május 20.

Ez a kedvenc szempillaspirálom, sokat kipróbáltam már de mindig visszatérek. :) Nálam egy kis negatívum, hogy ha kifestem a pilláim a nap végén a szemhéjam csíkos lesz a szemöldököm alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Judh

2015. május 19.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc szempillaspirálom, régóta megvan és egyáltalán nem szárad be,nem kenődik el ,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

novak.v

2015. április 26.

Sajnos a glamour napokon már csak ez a változat volt a sokadik dm-ben is ahol jártam és ez megmagyaráz valamit... a "sima" változatát egy szálig elkapkodták ez alatt meg roskadozott a polc... gondoltam rossz nem lehet, imádom ezt a típust, szinte mindig ezt használom, de valahogy az extra black nem az igazi, nem is értem, nem jön a szokásos, "húúú de hosszú és dús". Ettől függetlenül nem pénzkidobás, csak nekem a másik jobban bevált, ha valaki e között és a másik között vacilál, én inkább azt ajánlom. És még nem is látom, h extrább black lenne... ki érti ezt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

illesjulia

2015. március 30.

Ha egy szóval akarnám jellemezni: szeretem. Tartós, nem pereg le darabokban a pilláimról, extra fekete, és nagyon szép, hosszú és ívelt pillákat tudok varázsolni magamnak vele. Most a false lash wings a nagy kedvenc a L'Orealtól, de ez a spirál sem esett ki a kalapból :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Rea19

2015. február 12.

Már egyszer újravettem és bármikor szívesen újra megtenném. Kissé borsos az ára, de egy akció keretein belül simán megéri az árát. Nem pereg, nem mosódik el és nem folyik. Az elsőt amikor megvettem egyik régebbi spirálom nyomába sem érhetett és a mai napig ez a kedvencem. Szép pillákat csinál és emellett gyönyörű színe is van. Nem csomósít és a festék megfelelő használat mellett 1 évvel később sem volt csomós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Jucushh

2015. február 9.

Évek óta ez a spirál a kedvencem! Próbálkoztam olcsóbb termékekkel, de sajnos soha egyik sem ért fel ezzel. Dúsít, csodásan különválasztja a szempillákat és amit a legjobban szeretek benne, természetes hatást varázsol! Viszont az árával még a sok év alatt sem sikerült kibékülnöm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.