L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
Roxuska

2016. május 7.

Évek óta ezt használom, hiszen nála jobbat még nem találtam. Szétszedi a pillákat, dúsít és hosszabbít is. Pozitívuma még, hogy egyáltalán nem porzik.Az ára húzós, de én úgy oldom meg, hogy kupon napokon beruházok többre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

shimmerlove

2016. május 2.

Nálam is alapdarab lett ez a spirál. Az állaga nem ragacsos, nem állnak össze a pillák, gyönyörű fekete. Picinyke mínusz a kefe, a belső pillákat nem lehet elérni vele, vagy legalábbis bajosan. De ezért pontot nem vonok le, majd szerválok hozzá másik kefét. :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

szknr

2016. május 1.

Eddigi legjobb szempillaspirálom. Hosszabbít, sűrűsít, eléggé fekete, nem porzik, néha már ennyi is elég, hogy meglegyen az "arcom". Nyilván pénztárcafüggő, de nekem kicsit drága (természetesen azért újraveszem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

dorcmorc

2016. április 24.

Imádtam, imádom, imádni fogom. Egyértelmű az 5 csillag, noha egyszerre 2-3 szempillaspirál lapul meg a neszesszeremben, ez mindig köztük van. amikor nagyon hibátlan pillákra van szükségem, vagy csak a már kifestett pilláimat száradás előtt áthúzom ezzel is, elképesztő. Hosszú, nagyon sűrű, nem tapadnak össze, hiába veszem meg más márkának az "ugyanilyen" fejű ecsetjét, egyikkel sem érem el ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

ercsanagy0810

2016. április 16.

Glamour-napokon újra vettem ezt a csodás spirált. Nagyon szép fekete színe van, nem ragasztja össze a pilláimat és szépen hosszabít is.
Nálam ez a befutó szempillaspirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Nálam ez a befutó szempillaspirál!

Svetlana

2016. április 13.

Nemrég jutottam hozzá-féláron. Azt adja, amit minden spirálnak tudnia kell: feketít, hosszabbít, sűrűsít. Mondjuk találkoztam jobb spirállal is életemben (nyilván nem ennyi pénzért). Ár-érték arányban jónak mondanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

manna14

2016. április 11.

Elég sokat kipróbáltam már a L'Oréal spirálok közül, de ez az örök kedvenc. Feleslegesen sokáig képes vagyok dolgozni, hogy a szempilláim ne ragadjanak sehol össze, és ezzel a legegyszerűbb megoldani! Az egyik kifogyott spirált szoktam még pluszba használni, hogy rendesen elválasszam őket, akkor is ha mást használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

borb.biaa

2016. április 11.

Ez a L'Oreal termék a kedvenc szempillaspirálom, gyönyörűen hosszabbítja és dúsítja a szempillákat, és a szilikonkeféjének köszönhetően nem is tapasztja össze őket. Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Bringa11

2016. április 6.

Imádom, nálam abszolút befutó. A keféje nagyon szuper,minden pillát szétválaszt. Nem csomósodik, nem irritál és nagyon tartós. Egész nap úgy marad ahogy reggel felkenem. Amióta rátaláltam én csak ezt veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

szalamaja

2016. március 10.

az első pár használat után lett jó nem tudom miért.Egyébként nagyon jó spirál ,Jó a keféje és nagyon sokáig lehet használni.szerintem drága de ez egyéni problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.