L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
Demonshadow

2014. január 30.

Nagyon akciós volt anno, ezért mertem megvenni. Úgy voltam vele, hogy kipróbálok egy drágább terméket is, hogy lássam, mennyivel más, mint a nevenincsen spirál, amit előtte használtam. A különbség hatalmas volt, nagyon megszerettem, mostanra viszont már elmúlt a varázsa. Még dúsabb pillákat szeretnék, bár azt hiszem, ez már a telhetetlenség jele... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

nikike

2014. január 27.

meg csak par napja hasznalom, az itteni velemenyek alapjan vettem meg, meg meg b.nom aradozott rola regebben. Nem csalodtam. Tokeletes. A pillak ket reteg utan is konnyuek es puhak(!) szepen szetvalasztja oket, bar gyakorolni kell. Biztos, h ha elfogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Anna-

2014. január 4.

Még mindig töretlen a szerelmünk. Kedvenc spirálom. Próbáltam már nagyon sok félét, igazi spirál mániás vagyok, de ez a legjobb. Nem ragasztja össze a pilláimat, hanem szép dús, hosszú pillákat csinál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.

bizsuka

2014. január 4.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nem vagyok elégedett vele. Túl sok festéket vesz fel a kefe, összeragasztja a szempilláim, lassan szárad (ez akkor hátrány mikor sietek) és még drága is. Ráadásul mintha rövidebbek lennének a pilláim mióta ezt használom. Kár mert a csomagolás nagyon tetszik... Talán idővel jobb lesz, ha már sűrűbb lesz a festék, bár már 3 hónapja vettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

nszabina89

2013. december 26.

Sajnos elég húzós az àra. Viszont nagyon jó a minősége. Szépen szétvàlasztja a pillàkat és 2 rétegben ccsodàs tekintetet tudok vele "alkotni". De kb. 2 hónap alatt kifogy v beszàrad. Ahhoz meg túl dràga nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

dirob108

2013. december 15.

Örök kedvenc, extra fekete, extra dús szempillákat varázsol, anélkül hogy összetapasztaná, csomósítaná őket. Ahogy kicsit sűrűbb lesz a festék még jobban teljesít. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 15.

viktria

2013. november 29.

Még csak 2szer festettem ki vele a szempilláim, de eddig pozitív nagyon! Hatalmas szempillákat csinál, de tényleg! Én kevés szempillaspiráltól vagyok elájulva. De, ez veretlen eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

ursus

2013. november 8.

Nagyon nem jó!!! Nem ezt vártam. Kidobtam anno rögtön. Semmi jót nem tett a pilláimmal, csak rosszat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

svivko

2013. november 8.

Azthittem updatelni jövök ide, de még nem írtam róla véleményt, így több hónapos használat után jöttem észt osztani erről a (nem)mese pirciről.
Eleinte imádtam, legtöbb sminkemnél ezt használtam, láthatjátok is a sminkek fülnél, hogy milyen szépen teljesít. Dús, hosszú, viszonylag szépen szétválasztott ívelt pillák. Mindezt pergés nélkül, akár all-day-long. Nem mindenki erre vágyik aki megvesz egy spirált?!
Node. Ez a csipkerózsika állapot csak 1-2 hónapig tart. Azután valami eszméletlen módon CSAK pandamaci szemet hajlandó alkotni. Hiába szép a smink, ha 1 óra elteltével olyan szürke és pöttyös a szemem körül, mert ez a csudaság mállik/ereszt/kopik, hogy az vállalhatatlan. Sajnálom, hogy nem használtam el az első hónapokban. Ez így összességében 3-as.
De nem ajánlom, csak annak, aki "spirál-evő", de legalábbis kinyuvaszt egyet ilyen hamar. Annak szerelem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Krémmániás1106

2013. október 29.

Ettől jobb spirálom sosem volt. Nagyon drága,de nekem nagyon bejött.szép íves pillákat csinál,dúsít.most a maybelline spirálját vettem meg, de bánom is, mert meg sem közelíti ezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.