L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
vikkancs

2013. október 13.

Glamour, 50%-os kuponnal vettem, meg. Még jó, hogy nem adtam ki 4000 Ft-ot érte. Nagyon szép csomagolás, nagyon jól használható kefe... viszont semmi "Húúúú" hatás. Óvatosan, szép, lassan bánok vele, más különben összeragadt, ocsmány pilláim lesznek. De ha lassan használom, akkor szép csomómentes pillákat eredményes. És ez a baj, hogy semmi több. Hosszúnak hosszú lett, de ezt egy essence spirállal is meg tudtam volna csinálni... na mindegy. Következő glamour napon majd mást választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Lexi90

2013. október 9.

Szép, dús és hosszú pillákat csinál, azonban nálam nem éri meg az árát. Ezen az áron van jobb a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Astride9

2013. október 2.

Nagyon szeretem, már több mint három éve ezt használom, és még mindig annyira meg vagyok vele elégedve. Óriási szempillákat lehet vele elérni, és úgy vettem észre, hogy miután lemosom is erősebbek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Ahogy olvasom a többségnek bejött a spirál, nekem mégis negatív véleményem van róla.
A szemeimnek olyan,mint egy kisebb terrortámadás.
Felviszem és 5-6 perccel később égető érzés , majd csíp és bevörösödnek.
A pilláimat összeragasztja, csomó felesleget visz fel a keféje.
Nem tudom,hogy ennek mi az oka elképzelhető,hogy egy összetevője iránt komoly allergiám van,nem tudom.
Magát a spirált ajándékba kaptam és nagyon örültem neki,hogy egy minőségi jó spirálom lett,de hát úgy fest nem minden a márka név és a magas ár sem.
Összességében a 2 pont azért jár,mert nem akartam 1 ponttal lehúzni. Többeteknek bevált nekem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

A szemeimnek olyan,mint egy kisebb terrortámadás.
Felviszem és 5-6 perccel később égető érzés , majd csíp és bevörösödnek.
A pilláimat összeragasztja, csomó felesleget visz fel a keféje.

czakovaleria

2013. augusztus 28.

Régóta használom és még mindig olyan jó, mint amikor megvettem. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Természetes hatást is el lehet érni vele, viszont hatalmas pillákat is tud húzni. Szép fekete, jól pigmentált. A keféje is nagyon jó, könnyű használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

enci89

2013. augusztus 26.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Mindent tud, amit egy szempillaspiráltól elvárhat az ember. Dús és "hatalmas" szempillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Lolatapsi

2013. augusztus 10.

Életem legjobb szempilla spirálja. Az ötödiket használom már (bár most elcsábultam egy másikra egy rövid ideig). Szine, fedése, állaga tökéletes, nem pereg, nem maszatolódik. Az első 4-5 használatnál indokolatlanul sok festéket vesz fel a spirál, de ez a probléma egy idő után megszűnik. Mióta használom többször kérdezik, hogy műszempillám van e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

FantAzsi

2013. július 27.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál. Gyönyörű a színe, hatalmas pillákat varázsol, nem ragasztja össze őket. Én azt sem tapasztaltam, hogy túlságosan megkeményítené őket. Könnyen eltávolítható. Igaz, az árával nem vagyunk nagy barátságban, de szerintem igazán jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

aclasta

2013. július 9.

Ez egy remek termék, valamennyi általam használt szempillaspirál közül az egyik legjobb, még számos high-end társát is maga mögé utasítja. Az egyenes és rövid szempilláktól sem riad vissza, szempillagöndörítővel együtt használva pedig egészen szép eredményeket érhetünk el vele a szemfestés terén. :) Napközben nem kenődik el, ám este könnyedén lemosható. Én a Glamour-napok jóvoltából, mindig 50 %-os kedvezménnyel szoktam megvásárolni, és mind a barna, mind a fekete árnyalattal maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

ayeshakari

2013. május 25.

Indokolatlanul drága, a 900Ft-os szempillafestékem jobb nála.Kemény,pókláb-pillákat csinál nekem, porzik, alig tudom lemosni, utálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.