L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
zsofi.brasch

2013. február 22.

Nekem is hosszú pilláim vannak, picit nekem is összeragad néhány, amikor kifestem, de használok hozzá szempillafésűt, gyönyörű a végeredmény. Szerintem tartós, csak néha-néha találok a szemem alatt festékdarabkákat, de az csak egy mozdulat. Szerintem megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

absinth

2013. február 6.

gondoltam egyszer beruházok egy drága L'Oréál spirálra, ez akkor volt újdonság, nem bírtam neki ellenállni. A dúsítás volt a fő cél, de semmi extrát nem nyújtott e téren, felesleges volt ennyi pénzt áldozni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

hanna

2013. január 8.

Gyönyörű hosszú pillákat varázsol, amelyek nem ragadnak össze. Egyértelműen megéri az árát, mindenki észreveszi, ha ezt használod, csodálatosan nyitja a szemet.

Update: szerintem a legjobb szempillaspirál, viszont most vettem belőle egy újat és egy könny a hidegben és rögtön a szemem alatt köt ki egy kis festék, ezért hiába a leg- leg nekem, levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

eo

2013. január 7.

Egyszer elhasználtam egy ilyet, különösebb emlékem nem maradt meg róla, de egy átlagosan jó spirálra emlékszem. Nem vettem újra, mert kiemelkedőt nem nyújtott, de nem volt vele gond. Pozitívum az igényes csomagolás, szerettem kézbe venni. Szívem szerint 3,5 csillagot adnék, de megadom most azt a négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

lizi

2013. január 3.

Én is csalódtam, nincsenek nagy pilláim, ezért kerestem olyat, amitől nagyobbnak látszanak, de ez csak összeragasztotta őket, nem szeretem használni, sajnálom, hogy megvettem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Bogancs

2012. december 8.

Nekem ez egy óriási csalódás volt... Szerencsére kaptam, nem vettem, tehát nem mondhatom még pénzkidobásnak sem. Alapból hosszú, problémamentes szempilláim vannak, majdnem mindegyik spirál megfelel, de ez valami lehangoló volt. Sűrű, túl vastagon fogó réteg, összetapadtak a pilláim, légyláb-effektus az meglett. Száradás után még le is görbültek a pilláim, szomorú kutyaszemet varázsolva... Soha többé. Nálam egy pontot sem érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

calendula88

2012. december 6.

Nagyon pozitívan csalódtam ebben a spirálban. Én nem akartam megvenni,mert nem hittem benne de nemrég kaptam egyet barátnőmtől és hát mit mondhatnék...:) Bánom,hogy nem mertem belevágni annó. Gyönyörű szempillákat csinál. Egyetértek az előttem szólokkal,hogy nem olyan mint a reklámban (na de mi az ami pont úgy néz ki mint a reklámokban ?:) ) de tényleg szép nagy csomómentes pilláim lettek tőle..Pont ma néztem, hogy a rossmannban most 25%-al olcsóbban lehet megvenni a L'oreal termékeket. Ajánlom mindenkinek.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

bano.zsuzsanna

2012. november 27.

Nagyon nagyon szeretem ő volt az első komoly spirálom,nagyon szép hosszú pillákat csinál,könnyű vele dolgozni,és azt vettem észre hogy erősödött a szempillám mióta használom,nem tudom van e ilyen funkciója :)de én ezt vettem észre,bátran ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

GlamourAndStyle

2012. november 21.

Tényleg szépen dúsítja és elválasztja a pillákat, szerintem amúgy ápolja is. Nappalra tökéletes, azért a reklámban látott hatást kár tőle elvárni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

masnis

2012. november 17.

Annyira nem extra, mint amennyit fizettem érte. Én még csak nem is akcióban vetem. csak azt gondoltam, kéne szerezni egy high-end felé hajló cuccot. A vége az lett, hogy egy régebbi maybelline-es kefémmel cseréltem ki az originalját, és úgy azért elhasználtam. De sose venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.