L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
tingli

2012. november 16.

Imádom! Szépen hosszabbít, elkülöníti a pilláimat. Nekem tartós is. Eddig többfélét próbáltam amivel már elégedett voltam, de ez a legjobb. Viszont az ára miatt valószínűleg nem ez lesz állandó spirálom. Ezért vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Sziporka

2012. november 13.

Nem rég fogyott el, nagyon szerettem! Szépen különválasztotta a pilláim, dúsított is valamennyire. Nekem egy réteg is elég volt. Most más van soron, de szívesen ajánlom. Bár kissé borsos az ára, csak emiatt vonok le 1 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Mrs. Jackman

2012. november 12.

Ez az állandó spirálom, nem lesznek tőle túl vastagok a pillák, szépen szétszedi őket, tartós, és jól le lehet mostni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

devcat

2012. november 12.

Nagyon jó spirál, csak ajánlani tudom, szép pillákat lehet vele készíteni, beváltja a hozzá reklámozott "tudását". Nem éppen olcsó, de DM-ben szinte mindig meg lehet venni pl. 25%-os kuponnal (1 szabadon választott termék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

zsazsa

2012. október 31.

Hosszabbít, dúsít és szép fekete színe van!! De néha pereg, amit egy 3600 forintos spiráltól nem várnék. Én glamour kuponnal vettem félárban, teljes árban biztos, hogy nem vettem volna meg. Eddig ez a legjobb spirálom, még így is, hogy néha rá kell nézni, hogy ne legyenek kis pergő darabok a szemem alatt. Vacillálok a 4 és 5 * között, de megadom az ötöt, mert eddig még nem volt jobb spirálom, főleg nem 1800 ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Drazsé

2012. október 28.

A szempilláim hosszúak lettek tőle, bár nekem alapból nagyon hosszúak, úgyhogy ezt megállapítani nem tudom. De dúsak, biztos, hogy nem lettek. Nekem ráadásul folyton összeragadtak a felső az alsó szempilláimmal. Talán annyi, hogy szép fekete színe van, és lemosáskor nem kenődik le a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

edeseper

2012. október 13.

A pilláim hosszúak lettek tőle, de dúsak sajnos nem, több réteg után sem. Nem nehéz vele dolgozni, csak felvitel előtt párszor áthúzom a fejet a tubus tetején, hogy lejöjjön a felesleges festék, így nem lesznek csomósak a pillák.
Azonban a tartósságával nekem gondjaim voltak, 1-2 óra múlva sajnos kis darabkákban hullani kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

trianka

2012. szeptember 20.

Nagyon szépen hosszabbít és dúsít, amire szükségem is van az alapból világosabb, barnás színű szempilláimmal. Kicsit valóban összeragasztja a pillákat, de nem olyan drasztikus szerintem, azt meg, hogy néha kicsit összekenem a szemhéjamat, a saját bénaságomnak tudom be, mert bármilyen spirállal megesik velem az ilyen. Nap közben tartós, nem kenődik, viszont könnyen le is mosható. Összességében nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Egyszerűen imádom ezt a spirált, egy húzás, és máris óriási, szuperfekete, látványos pilláim lesznek. Nem érdekel, hogy picit drágább, mint más márkás spirálok, de egyszerűen megéri az árát, hiszen azokkal vagy 3-4 réteg kell, mire ugyanezt a hatást elérem. Legkedvencebb spirálom, 5 *-ot érdemel, hiszen nekem tényleg "csodaszer". A Glamour-napos kuponokkal tuti feltankolok belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

katarina87

2012. szeptember 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Bár imádtam ezt a spirált, és 3 tubussal is elhasználtam belőle, sajnos mégis le kellett cserélnem, egyrlszt, mert idővel azt vettem észre, hogy a nap végére vörösek lettek a kontaktlencsés szemei tőle, másrészt pedig, mert nagyon magas az ára. Azóta harmad ennyibe kerülő natúrkozmetikumra cseréltem, és azt is legalább ennyire szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.