L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
vira.15

2012. szeptember 2.

Ezt használtam a Duplásra, hogy teljesen befedjem a fehér részeket is. Imádtam! Magában is nagyon jól teljesített, csak drága és nekem nagyon hamar elfogynak a spirálok, mivel azt minden nap használok. A szürke hétköznapokon is szeretem ha szépek, dúsak, drámaik a pilláim :) Ezért használok már olcsóbb spirálokat, mert egy spirál 1-2 hónap nálam. :$

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

zsu88

2012. augusztus 16.

Amíg használtam, addig nagyon jó volt. Az egyetlen probléma, hogy ez az "addig" kb. 1,5 hónap volt, mivel olyan kevés volt a tubusban, hogy ennyi idő alatt el is fogyott. Szerencsére akciósan vettem. Nem is hiszem, hogy lesz még ilyenem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

amyesther

2012. augusztus 16.

Azért szeretem, mert ergonómikus a feje, TÖKÉLETESEN adagolja a szempillafestéket, nem ''pacáz''.
Iszonyat érzékeny a szemem, dörzsölésnél nem pereg, hanem egyenesen omlik. :D
De melyik nem??
Ebből kifolyóan az eltávolítás is könnyen megy.
De kap egy ötöst mer' sokat kipróbáltam már, messze veri az Essence, Astor összesét és nagyon dúsít, hosszabbít;
nálam ez a főszempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Iszonyat érzékeny a szemem, dörzsölésnél nem pereg, hanem egyenesen omlik. :D
De melyik nem??
Ebből kifolyóan az eltávolítás is könnyen megy.
nálam ez a főszempont.

bstar

2012. július 17.

Ez a spirál inkább hosszabbít, mint dúsít. A keféje pont jó méretű, elérem a belső szemzug pilláit, alul is ki tudom festeni a pilláim. Kissé pereg, a pillákat is összetapasztja, ha nem figyelek a mennyiségre.
Azért több, mint 4ezer Ft-ot nem ér meg, ennyiért kipróbálok három másikat.
Viszont a csomagolása szép igényes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Azért több, mint 4ezer Ft-ot nem ér meg, ennyiért kipróbálok három másikat.
Viszont a csomagolása szép igényes :)

Lorelai

2012. július 17.

Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, a duci fej ellenére a külső és belső szemzugban könnyen eléri a kisebbeket is. Emellett szuperül dúsít, viszont nem nagyon emeli meg a pillákat. Friss szerzemény, úgyhogy remélem ez nem lesz állandó jellemzője, de a kefe szerintem túl sok festéket vesz fel, ezért hajlamos összeragasztani a pillák végét. Más is tapasztalt ilyet?

szerk.: le kell, hogy vonjak. egyáltalán nem használom ezt a spirált a kezdeti próbálkozások óta, nem szeretem, mert összeragasztja a pilláimat, összekenem vele a szemhéjam, de ami a legjobban bosszant benne az az, hogy a szemem alatt köt ki, ha az alsó pillasort is kifestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

cnita

2012. július 12.

Dúsít, hosszabbít, gyönyörűen ível, azaz minden igényemet kielégíti! Könnyű vele dolgozni és még egyszer sem perget le! Egész napos biztos hatás! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

karacsonyikaktusz

2012. július 11.

Nekem az elején nagyon nem jött be, de néhány használat után kicsit szárazabb lett és nem folyt annyira. Nem azt mondom, hogy ez a világ legjobb spirálja, valószínűleg olcsóbban is lehet ilyen minőséget kapni, de én nem szeretek kísérletezni, úgyhogy szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

cinnamon

2012. május 23.

Tényleg nagyon szép pillákat csinál, de sajnos nálam(szögegyenes szempilláim vannak) 6-7óráig tart csak. Egy kicsit pereg, de nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Feketepárduc

2012. április 24.

Valóban pereg picit, és a nap végére "lepihennek" a gyönyörű pillák - de amire ez a spirál képes, az valami fantasztikus. A sminkelés végeredménye: hatalmas, koromfekete pillák. Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

noyemee

2012. április 20.

Ez az első szempillaspirál, amitől úgy megnőttek a pilláim, hogy csak néztem nagyokat :). Rendszeres vásárlója vagyok, azért kap 4 csillagot, mert valóban pereg picit és a nap végére elmúlik a csodás hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.