L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
Franciska

2012. április 11.

Elégedett vagyok vele, szépen fed egy rétegben is, bár tényleg könnyű vele pókláb hatást elérni, le kell húzni a kefét. Nagyon könnyen eltávolítható, ez fontos számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Hencsibe

2012. április 6.

Csodaszép lesz tőle a szempillám. Kicsit sűrű, ezért érdemes a kefét egy picit lehúzni, mielőtt feltesszük a szempillánkra, így elkerülhető a csomósodás. Extra fekete, nekem nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Ariel

2012. április 6.

gagyi,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

gagyi,

Harmony29

2012. március 29.

Nekem sajnos pereg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Nekem sajnos pereg :(

Odil

2012. március 27.

Óh, hogy ő egy rétegben is közel tökéletes. Értem.
A brutális, drámai műszempillahatást keresem, amihez egy kicsit kevés, de tényleg csak kicsit. Hétköznapra egy réteg, estére marad a póklábszétválasztgatás, mert megéri. Egyébként nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Óh, hogy ő egy rétegben is közel tökéletes. Értem.

Lolita

2012. március 18.

Nagyon jó szempillaspirál. Hosszabít, ível, dúsít. Az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 18.

Nagyon jó szempillaspirál. Hosszabít, ível, dúsít. Az egyik kedvencem lett.

petrakozmetika

2012. március 8.

Ez a legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, 1 rétegben viszem fel - mivel minden spirált úgy kéne...és akkor nem csomósodna nektek sem lányok! Gyönyörű, hosszú, dús pillákat csinál, mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van. Nincsenek darabkák, nem potyog, egész nap tart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

momo

2012. március 8.

Kuponnal vettem, de így is kár volt. Az én szempilláimat is brutálisan összeragasztja, olyan, mintha felül 5 szál lenne :-( nekem nem pereg, de ilyen teljesítmény után ez kit érdekel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Enik

2012. március 8.

Soha többet nem veszek ilyet, az alsó szempillámnál állandóan pergett, felül pedig ragadt,csomósodott. Ennyiért jobbra számítottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

csill87

2012. március 5.

Nem jött be sajnos, nagyon pereg. A zöld szemre valót vettem meg, kontaktlencsém is van, szóval én tuti nem dörzsölöm soha a szemem, és néhány óra múlva mégis látszanak a szemem alatt a kis festékdarabok. Pedig annyira akartam szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.