L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
csill87

2012. március 5.

Nem jött be sajnos, nagyon pereg. A zöld szemre valót vettem meg, kontaktlencsém is van, szóval én tuti nem dörzsölöm soha a szemem, és néhány óra múlva mégis látszanak a szemem alatt a kis festékdarabok. Pedig annyira akartam szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Bettina

2012. március 4.

Nagyon elégedett vagyok vele. Dús, ívelt szempillákat csinál. Nem tapasztaltam csomósodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

juluka94

2012. március 2.

Nemrég vettem 50%-os kuponnal. Szép szempillákat csinál, de csak akkor használom amikor több időm van, mert még sok festéket vesz fel és néha csomós is marad a szempillám. Ilyenkor átfésülöm egy másik spirálkefével. Lehet, hogy ez is a festék mértékétől függ, de egy idő után mintha elnehezíteni a szempilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

varga_timea1

2012. február 21.

Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni. Én általában három rétegben kenem fel és már többször kérdezték, műszempillám van e. Dúsít, hosszabbít, nálam megmarad a göndörítés íve használat után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

veraveravera

2012. február 19.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, bár kicsit drága. Az illata nagyon jó, és szép dús pillákat varázsol. Kicsit el is nehezíti őket, eltűnik az ívük, de ennek ellenére egy 4-est megér! Használata után muszáj átfésülnöm őket, mert kicsit csomósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Katerina

2012. február 18.

Az első szempillaspirál volt, amit megvettem. Dúsít és hosszabbít. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

bbia_

2012. február 7.

A Maybelline The Colossal Volume Express-e mellett a legjobb spirál, gyönyörű, dús és ívelt pillákat varázsol. A Maybelline-t csak azért szeretem jobban, mert jobban kedvez a pénztárcámnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 7.

Dinart

2012. február 6.

Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele.
Vastag légylábak lettek a szempilláimból
Inkább nevetséges volt, mint szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 6.

Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele.
Vastag légylábak lettek a szempilláimból
Inkább nevetséges volt, mint szép.

csaksimanhena

2012. február 6.

.Eddig ez a kedvenc szempillaspirálom,teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

.Eddig ez a kedvenc szempillaspirálom,teljesen elégedett vagyok vele!

Michelle

2012. február 4.

Sokan dicsérték, így, engedve a kíváncsiságnak, kipróbáltam, méghozzá a sötétbarna szemre ajánlott változatát. Sajnos, nekem nem igazán működik. Erősen pereg, mire befejezem a felvitelt, már elég sok szemcse virít a szemem alatt. Az állagát valahogy száraznak érzem, és sok apró csomó van benne, bár viszonylag új, és nem is használom naponta. Ez egyébként már a második-harmadik használatnál is nyilvánvaló és igen bosszantó volt. Igazán a dúsító hatását sem érzem, nekem erre a Max Factor duci lilája sokkal jobban bevált. A színe sem a kedvencem, nem az az igazán sötét, fényes fekete szín, nem is barna - a szempilláimon inkább fakó feketének vagy szürkésnek látom, bár a saját pilláim alapból feketék, tehát nem világos alapra viszem fel. Sajnálom, mert a keféjét szeretem, meg fogom tartani, ha a tubust kidobom. Nem tudom, nálam miért nem hozta a sokak által kedvelt formáját, de tényleg csak a kefét tudom értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.