L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
samelike

2011. október 31.

Biztosan újra vásárolom. Nagyon jó spirál, szétválaszt ível dúsít és nagyon tartós. Kiemel minden tekintetet! Az illata kicsit furcsa, bár ezt úgyse érezzük. Nagyon sokáig elég pedig minden nap ezt használom! Eddig nem hittem az ilyen nagy műanyag sörtés kefékben, de még a legapróbb szálakat is befesti nem kell primadonna mozdulatokat tenni ezért! Megéri kipróbálni!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

ladicsneva

2011. október 27.

Én is ezt használom már egy ideje, Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is elégedett vagyok vele, nagyon szépek a szempilláim tőle. Sok spirál okozott már ez előtt csalódást, de ez végre tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 27.

Bossy

2011. október 26.

Az egyik legjobb, amit eddig használtam. Csatlakoznék az előttem szólókhoz, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.

Minike

2011. október 17.

Évek óta ezt használom, a kedven szempillaspirálom. Ár-érték arányban is nagyon jó. Szép hosszú, dús, ívelt, fekete szempillákat varázsol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

Jucccc

2011. október 10.

Nálam abszolút no. 1. Pedig kipróbáltam már rengeteg spirált, de ez viszi a pálmát. Nagyon szép pillákat varázsol, szép élénk, látványos az eredmény, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

orchidea8627

2011. október 3.

Szuper! Nem voltam benne biztos, hogy jól választottam, mert a ducibb keféket nem szoktam szeretni, de ez nagyon bejött! Intenzív fekete festék, a gumikefe jól szétválaszt, dúsít, nem csomósít. Bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

hopihecske

2011. október 2.

Imádom! Nekem eddig a legjobb:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 2.

Imádom! Nekem eddig a legjobb:)

zsanika20

2011. szeptember 30.

Én nagyon szeretem használni, nem kenődik, nem csomósodik, hamar megszárad, egész nap fennmarad, nem utolsó sorban pedig gyönyörű pillákat varázsol!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.