L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
Alexandra186

2018. augusztus 10.

A nagybetűs SZEMPILLASPIRÁL. Én Eva Longoria szempillaspirálnak hívom, ő reklámozta anno. Gyönyörű szempillákat csinál, én akkor tudom a legjobb pillákat csinálni, amikor már kifogyóban van, így mindig megkapom a nővéremtől, ha már üresnek találja, így nem kellett rá költenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Tuntilla

2018. augusztus 7.

Nekem bevállt. Annak ajánlom, akinek közepes hosszú pillái vannak, de nem annyira sűrűek és kicsit gyengébbek is. Ha nincs kifestve akkor olyan mintha nem is lenne pillám. Jól lehet vele dolgozni, szépen szétválasztja a pillákat és több réteggel lehet dúsítani. Sokáig elég volt és soha nem csomósodott.

Update:
Sokan írják, hogy pereg. Nekem régóta megvan (tavaly óta), már alig van benne, alapnak használom, mert gyönyörűen elválaszt és egy új, Maybelline spirált kenek felé. Nekem nem pereg még így sem és műszempillahatás van ezerrel. Megvettem a fekete változatot is, kíváncsi vagyok az mit tud.
Akinek pereg, bontalan csomagolásban vette? Én most a feketét úgy vettem, hogy rajta van az eredeti fólia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Update:

muszika

2018. április 30.

Nagyon tetszik a végeredmény, de sajnos eléggé hullik tőle a szempillám és tesztelnek állatokon, így 1*. Szomorú vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

thewildone

2018. április 16.

Szepen dusit, kedveltem, de nem feltetlen ujravevos termek. Hianyzik belole az a “dög”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szoniboni

2018. március 29.

Jó spirál. Nekem se nem hosszú, se nem dús szempilláim vannak. A dúsitó hatása szuper viszont nem hosszabbít, így nálam nem nyerő. Szép intenvíz fekete a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Anita1978

2018. március 22.

Vizallo?! Barhogy sminkelek, fixalok, puderezek..barmi, pandamacisodom.
Ajandekba kaptam, de nem szeretem a szilikon ecseteket..nem hiaba.Fele olyan szep pillakat se csinal, mint egy joval olcsobb dus kefe, pedig min.2 retegben kenem.Varom h elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Vizallo?! Barhogy sminkelek, fixalok, puderezek..barmi, pandamacisodom.

Nagyrek

2018. március 18.

A kedvenc spirálok! Szépen kiemeli a pillákat, egyenletesen kenődik fel, nem mázgálódik, hamar szárad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

marcsi12

2018. március 17.

Nagyon nem szeretem, pedig akartam nagyon. Szeretem a Loreal spirálokat, szinte mindet, de ezt nem. Mindig van itthon Loreal felbontva. Nálam nagyon nem működik. Alig csinál valamit a pilláimmal, pedig jó nagy van. Festéket alig visz fel a pillákra. Ezt tuti nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

nilevev

2018. február 12.

Először nem tetszett, de második nekifutásra nagyon megkedveltem. Tényleg hosszabbak lesznek a szempillák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

keseruevelin

2018. február 12.

Egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Szép hosszú pillákat csinál, több rétegben is felvihető és nem válik csomóssá. Egész nap a helyén marad. Glamour-napokon jutottam hozzá először. Telitalálat volt,így merem ajánlani másoknak is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.