L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

BLili

2018. február 2.

Olyan 9-esnek mondanám egy 10-es skálán. Kipróbáltam több spirált egy időben, de visszatértem ehhez, mert megbízhatóan teljesít. Nem csinál műszempilla nagyságúakat, de nem kenődik el, nem csomósodik, nem pereg le. Ahogy reggel bekenem, ugyanúgy néz ki este is. Glamour napokon szoktam venni féláron, tökéletesen megéri. Van egy sajátos kis illata, amit én szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

AlexandraKiss9007

2018. február 1.

A fejét imádom, hasonlóan a Rimmel argán olajos spiráljához hasonlóan, de szerintem drága. Lehet hasonlóan tartós és hatékony spirálokat találni, amik jóval olcsóbbak. Persze nincs baj a termékkel, de nagyobb csodára számítottam az ár alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

llidia

2018. január 14.

Hát jó drága egy szempillaspirál, de én Glamour napokon vettem csak meg, úgy nem annyira húzós.
Szép pillákat csinál, tartós, nem kopik le. Nagyon nagy negatívum hogy mióta használom lemosáskor mindig kihullik 1-1 pilla, és már az alsú szempilláknál látszik is egy foltban.
Nem fogom újra venni, elhasználhatom, majd olajos lemosóval leszedni, hátha új nem hullik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Meridon8

2018. január 12.

Életem legnagyobb sminkcsalódása, nagyon sok festéket vesz fel, csomósodik, összetapasztja a pillákat, kenődik össze-vissza. Egyszerűen nem éri meg. Mindenkitől hallottam mennyire klassz, adtam neki egy esélyt de soha többet nem veszem meg még egyszer. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

sparksy

2018. január 2.

Borzalmas. Lefolyik, csomós, nem csinál elég szép pillákat, a sokkal olcsóbb 1000 Ft-os lovely sárga sokkal jobb, mindenben. Nagyon megbántam, hogy megvettem, többet nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

KVanda

2017. december 18.

Szép pillákat csinál, nem tapasztja őket össze, és a színe is szép fekete. Nekem nem pergett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Pofike

2017. december 16.

Kuponnal vettem meg féláron, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. A kis sörtéi sűrűn megszúrják a szemeim, ha nem figyelek rá annyira. Amit nem tudok neki megbocsájtani az az hogy pereg....Közel 4000 ft os szempillaspirál ne peregjen már....Szép fekete amúgy, szétválasztja a pillákat de ez a pergés....nagyon gáz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Carnageous

2017. december 11.

Nem rossz szempillaspirál, viszont nálam bizony lepereg, hullik napközben, és megfogja a szemöldököm alatti részt is, ahol a szempillám hozzáér. Nekem hamar szárazzabbá vált az állaga. Szépen hosszabbít, de dúsítani nem dúsít. Nem biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

plbb

2017. november 6.

Fantasztikus, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Fantasztikus, imádom!

Agi31

2017. október 27.

Gondolkodtam már, hogy kipróbálom aztán barátnőmét le is teszteltem, tényleg jó, de maradok a "L'OREAL MEGA VOLUME MISS MANGA SZEMPILLASPIRÁL" -nál. Tartósabb és természetesebb hatást nyújt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.