L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
EmiliaNagy

2017. július 4.

Régen használtam, aztán elfeledkeztem róla sokáig sárga maybellint használtam. De most kupon alkalmával ismét vettem egyet fél áron, és azt kell hogy mondjam sokkal jobb mint a maybellinek! Nem lesz csomós a végeredmény pedig több réteget szoktam felvinni, dúsít és hosszabít is, tartóssága is megfelel nem pereg le a nap végére se, legközelebb újra ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

treni91

2017. június 26.

Imádom.Évek óta a kedvenc spirálom.Kuponnal szoktam vásárolni, így teljesen megéri az árat nekem. Alapból is hosszú szempillám van de ezzel még hosszabb lesz. Szuper tartós . Keféjét nagyon szeretem (én másfajta spirálokat is ezzel a kefével igazítok meg).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

pocokhero

2017. június 6.

Szeretem, nem tökéletes, de az élmezőnyben teljesít drogériás viszonylatban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Szeretem, nem tökéletes, de az élmezőnyben teljesít drogériás viszonylatban!

unikornis9319

2017. június 1.

Nekem annyira nem vált be, szerintem ugyanazt tudja mint egy olcsóbb spirál. A keféjét nem szerettem, mert sajna többször is bökte a szemem. Nem fogom ujravenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

pandamacko

2017. május 30.

Nekem nagyon nem vált be!
Túl sok festéket visz fel, nehéz rendesen szétoszlatni a pillákon és emiatt összecsomósodik!
Ráadásul nem is dúsít nem is hosszabbít.
Volt már rosszabb szempillaspirálom is, ez tény, de ez sem az újraveszem kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Nekem nagyon nem vált be!
Ráadásul nem is dúsít nem is hosszabbít.

lbaby

2017. május 23.

Szép hosszú és dús pillákat csinál, sosem kenődött/folyt még le nekem :) Mindig gondban vagyok a szempillaspirálokkal és találok bennük hibát, de egyelőre nálam ez 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

lindacica

2017. április 25.

Nekem is ez a kedvencem a piros csomagolásúval együtt. Szépen elkülöníti a pillákat, nem maszatol, jól használható a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

malnaszorp95

2017. április 24.

Nincs nehéz dolgom általában egyik szempillaspirállal sem, mert alapból hosszú, dús és fekete szempilláim vannak. Ennél a terméknél használat után viszont nem vettem észre sok különbséget, talán kicsit hosszabbnak tűnnek vele a pilláim, de dúsabbnak semmiképp. Tartósságával egyáltalán nem vagyok megelégedve, mert pár óra múlva potyog a szemem alá. Legalább könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Krisztinaia

2017. április 17.

Első drágább spirálom volt.
Imádtam, gyönyörű szempillákat varázsolt, kellemes volt az illata.
Egy-két alkalommal újravettem, ha ajándékba kaptám, természetesen örülnék neki.. de ennyi pénzt már nem adok ki érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Első drágább spirálom volt.
Imádtam, gyönyörű szempillákat varázsolt, kellemes volt az illata.

toszapo

2017. április 9.

Majd 8 évighasználtam, de le kellett váltanom, mert kb egy éve sokkal rosszabb a minősége, és pár óra után darabokban potyog le a szemem alá. Mindennek ellenére nagyon szerettem, jó ecset, könnyen kezelhető, viszont most leromlott a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.