L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
bogii95

2017. március 26.

Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom, nagyon szeretem.
Drága kicsit, viszont nagyon sokáig használható, kb fél év után kezd el csak beszáradni, addig tökéletesen jó, tehát simán megéri az árát. Nagyon szép szempillákat csinál, nem pereg le, könnyű lemosni, szóval tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom, nagyon szeretem.

Barboka89

2017. március 7.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, ez az ami a legjobban bevált. A legjobb spirál. :) Hosszú, szétválasztott, ívelt, dús szempillákat csinál. Nem darabos, nem folyik el, nem nehezít, könnyű használni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Tavszel

2017. február 10.

Nekem nem vált be, bár alapból nem annyira szeretem az ilyen típusú spirál végeket, inkább a dús keféjűek szoktak szépen mutatni rajtam. Nem dobom ki, de biztos, hogy a fontosabb események előtt nem ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

besty

2017. február 9.

Sajnos egy régen nagyon bevált spirált beszüntettek, ezért próbálgatom, melyik az, amelyik hozza azt a szintet.
Nekem ez tetszik. Szép pillákat csinál. Egész nap bírja. Már párszor újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

nadalandy

2017. február 2.

Nálam ez egy semmi extra, kis hétköznapi spirál. Tudja a dolgát, de semmi látványosat nem varázsol. Szépen hosszabít, de nem ível és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

nori23

2017. január 27.

Nagyon szeretem ez az egyik kedvenc spirálom nagyon szép hosszú pillákat csinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

daniluca01

2017. január 22.

Én nagyon szeretem, mar kétszer vásároltam meg, viszont az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egy kicsit a tartóssága alább hagyott, ugyanis a nap végére lepotyognak darabok. Ennek ellenére nagyon szép színe van, dúsítja, íveli es hosszabbítja is a pillakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

bianka093

2017. január 10.

Régen volt ilyen spirálom, és múltkor glamour-napokon beszereztem újból egyet. Jó emlékeim voltak a termékkel kapcsolatban, de sajnos csalódtam. 2-3 óra után nagyon potyog, abszolút nem tartós sajnos, pedig szépen hosszabbít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

szandika0201

2016. december 26.

Apukámtól kaptam karácsonyra, a hozzá tartozó black gold szemhéjtussal. Eddig egyszer használtam a spirált, a tust kétszer. A spirállal gyönyörű, hosszú, dús, ívelt pillákat tudok készíteni akár egy rétegben, kettő rétegben pedig drámai a hatás! Nagyon bevált számomra! Nem beszélve a dobozkáról, amiben van, gyönyörű nőies, kifinomult! Maga a spirál csomagolása is nagyon tetszik, nőies, elegáns!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Szép hosszú pillákat lehet vele varázsolni, de kellő óvatossággal. Sajnos nem vízálló, előfordul hogy pereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.