L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2012. július 21.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4299

Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle.

Ár: 4299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Volume Million Lashes és 14 másik sminktermék
Ár: 3500 , Eladó: mllelondres
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost
roniela

2016. november 19.

Félve vettem meg ezt a spirált, mivel hogy L'Oreal, de most nem hibáztak ezzel a termékkel. Nagyon megszerettem, hosszú pillákat tudok vele csinálni, amikről nap végére sem pereg le a festék a szemem alá. Kezdetben nem nagyon tetszett a keféje, jobban szeretem a hajlított alakú fejeket, amik követik a szem vonalát, de teljesen hozzászoktam ehhez is már, pont megfelelő mennyiségű festéket tudok vele felvinni, anélkül hogy összetapasztaná a pillákat. Szerintem az árával vannak egyedül problémák, erősen túlárazottnak gondolom, mivel a Maybelline spiráljai is sokszor tudják hozni ugyanezt a színvonalat, fele ennyi pénzért. Ennek ellenére máskor is meg fogom venni akció keretében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

emeseee

2016. november 15.

Az egyik kedvencem, nagyon szép hosszú, különálló pillákat csinál, nem hullik le, nem tapasztja össze a pilláimat. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

mafiosiprincess

2016. november 12.

Hétköznapokra legjobb, eddig ez volt a legmegbízhatóbb szempillaspirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Hétköznapokra legjobb, eddig ez volt a legmegbízhatóbb szempillaspirálom.

Misa

2016. november 6.

Visszajöttem Update-elni, és az eredetileg 3 csillagot szépen feltolom ötre.
A kezdeti nehézségeket nem vonom vissza, tényleg van baj vele, de így lassan egy év után azt kell mondanom, hogy megéri az árát, és ha elérhető áron keres valaki stabil, megbízható spirált, akkor ezt tudom ajánlani jó szívvel.
Egy éve használom, higiéniai okokból fogom kidobni, és venni egy másik ugyanilyet. Amit tapasztaltam:
nem száradt be, nem változott az állaga, színe, illata. Ugyanolyan tartós, fekete, nem ragasztja össze a pillákat. A mennyisége szerintem még egy-két hónapig simán kitartana. A csomagolása ugyanolyan szexi, mint volt. :) Megjártam vele ungot-berket, nagyon sokszor leejtettem, de semmi baja.
Szóval ajánlom, próbáljátok ki bátran, és ha az elején picit fura, ne mondjatok le róla, mert egy-két nap, és nagyon tuti lesz. :)

Nagy várakozással vettem meg, nehezen szántam rá magam az ára miatt. Nem mondom, hogy csalódás, de azért a várakozásaimnak nem felelt meg teljesen. Pláne nem ár/érték arányban.
Ami jó benne: szép, fekete szín, nem túl sűrű-nem túl híg festék, okosan kialakított kefe, praktikus és esztétikus, "ezért valaki sokat fizetett"-hatású csomagolás. Tartós, nem pereg, de az alsó pillasorról hajlamos lekenődni. Könnyű lemosni, szép, természetes hatású pillákat produkál.

Ami rossz benne: be kell száradnia egy kicsit, hogy használható legyen! Ha rákeresünk a tapasztalatokra, ezt szinte mindenki egyöntetűen állítja. Nem értem, miért nem lehetett egy olyan formulát kialakítani, ami mondjuk az első használattól kezdve konzisztensen jó. A másik probléma, hogy szerintem érzékeny szeműeknek kifejezetten meggyűlik vele a baja, mintha kicsit irritálna. Ezen kívül a kefe sok festéket vesz fel, hiába van a tubusba egy festéklehúzó beépítve. Emiatt elég macerás felvinni, vigyázni kell vele, hogy ne tapassza össze a pillákat.
Az illatát nem tudom egyértelműen a pozitívumok vagy negatívumok közé sorolni, bár aki nem illatanyag-rajongó, annak kicsit zavaró lehet.

Egyelőre nem vagyok tőle különösebben elájulva, nem tud sokkal többet, mint mondjuk egy 800 ft-os lovely spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Visszajöttem Update-elni, és az eredetileg 3 csillagot szépen feltolom ötre.

Kkrisssz

2016. október 31.

Alapvetően jó spirál lenne, viszont inkább az a fajta, amit a hétköznapokon használ az ember, amikor nem a drámai hatás a cél. Valóban teljesíti, amit ígér, tényleg dúsítja a pilláimat. A keféje tetszik, mert nem visz fel olyan sok festéket, és szépen szétszedi a pilláimat, de balkezesként a jobb szememet sosem tudom szépen applikálni. Először úgy voltam vele, hogy bénázok, de aztán rájöttem, hogy más kefével sikerül. De nem baj, tegyük fel mégis, hogy csak én nem tudom jól használni, nem vonok le csillagot ezért. Mivel hosszabbítást nem ígér, úgyhogy emiatt sem vonok le csillagot.
De: 2 hét mindennapos használat alatt minden reggel úgy keltem, hogy vérben van a szemem, napközben pedig gyakran hártyásan láttam. Általában nem szoktam érzékeny lenni a kemikáliákra, ez a spirál viszont nagyon irritálja a szemeimet. Ráadásul nap végére olyan, mintha nem is lenne rajtam szempillaspirál, ezért számomra 3 csillagnál nem érdemel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Alma07

2016. október 20.

nagyon jó a keféje szép pillákat csinál

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

nagyon jó a keféje szép pillákat csinál

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
nobosz

2016. október 19.

Alapjáraton is a L'Oreal szempillaspiráljait szeretem a legjobban, már több darabom is volt tőlük, de ehhez a basic million lashes-hez csak most van szerencsém. Hát imádat van! Egyszerűen tökéletes! Szép esztétikus csomagolás, imádom a kattanást, záródáskor. Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele kiemelni a szempillákat. Emel, dúsít, sötétít, szépen elválaszt, mindent jól csinál. Nem vesz fel túl sok anyagot és nem kenődik.
Szerintem a többi darabja, mint a Féline vagy az Excess csak márka fogás, nem tudnak többet az alapdarabnál csak más formájú a kefe, kinek mi jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

timi02

2016. október 18.

Kedvenc szempillaspirálom:) sok spirált kipróbáltam már, de ehhez mindig visszatérek, csodaszép pillákat csinál, tartós, nem pereg:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Dév

2016. október 14.

Nekem teljesen bejött. Néha eljátszom a gondolattal, hogy veszek egy "lélegzetelállító pillákat varázsoló, nem fogod elhinni, amikor a tükörbe nézel" high end szempillaspirált, de ma amikor feltettem ezt, akkor rájöttem, hogy ennél jobb már csak akkor lehet szempillaspirál, ha reggelre aranytojást tojik...:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

Redpanda

2016. szeptember 21.

Egyik nagy kedvencem. Mindig van belőle, mert bár néha kísérletezem más spirálokkal, ezt még eddig egy sem múlta felül, így ebből mindig van a biztonság kedvéért. Nem tökéletes, de a hosszú, vékony szálú pilláimra ez vált be leginkább. Pro: gyönyörű fekete színe van, egy-két mozdulattal csodás, szétválasztott, mégis dús pillákat kapok, és nálam még egy kis liner hatása is van. Tartós, nem maszatolódik, és nagyon sokáig nem szárad be. Külön plusz pont a festék lehúzó gyűrűért a peremén, valóban nem vesz fel mega mennyiségű festéket, csak éppen annyit amennyi kell, és nem csinál kis bumszlikat a pilláim végére. És akkor a negatívumok: nap végére hajlamos picit peregni. Nem könnyű lemosni, és ha nem mosom le rendesen, hullik tőle a szempillám, de az évek során már megtaláltam azt a lemosót, amivel ezt a problémát ki tudom küszöbölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.