L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal Paris

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 27.

L'Oreal Paris Volume Million Lashes szempillaspirál vízálló változata. A rugalmas kefe befedi és mintha megsokszorozná a szempillákat. Ellenáll az időjárásnak, a könnyeknek és sportoláshoz is kitűnő.

mignon001

2016. november 10.

Egy-két hete használom ezt a spirált és nagyon szeretem. Nem csomós, szépen fésül, nekem kellően fekete is, tartós, nem pereg. A lemosás kicsit macerás, de a vízálló spirálok már csak ilyenek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

mate

2016. szeptember 26.

Nagy csalodas! A kefe alig vesz fel festeket,igy nagyon sokszor kell vegigmenni a pillakon,hogy latszodjon is vmi. A kefe maga se tul jo, nem csinal latvanyos,szep hosszu pillakat. Es a vizallosaga is hagy nemi kivanni valot. A szemoldok alatt,ahova a pillak odaernek,fekete foltokat csinal idovel. Mivel en csak vizallo spiralokat hasznalok,igy van osszehasonlitasi alapom...
Sajnos,ez kuka nekem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Sajnos,ez kuka nekem...

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Figyelmetlenségből vásároltam meg a vízálló verziót (kellett azért egy hét, hogy rájöjjek miért is jön olyan nehezen le :D:D:D). De nagyon megszerettem, nagyon dús, szép hosszú pillákat varázsol. Elégedett vagyok vele nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

raczdetti

2016. augusztus 5.

A vízálló spirálokat nehéz lemosni, ahogyan ezt is, hiszen pontosan a tartósság a célja. A véleményem az, hogy emiatt nem szabadna lepontozni.
(Meleg vízzel, tisztító tejjel nem, de olajjal egyébként szépen lejön.)

Szép könnyed, mégis dús és hosszú "műszempillákat" varázsol nekem.

Erényei:
- a kefével a legapróbb szálakat is elérni a szemzugban mégsem maszatol össze sehol használat közben,
- nem tapasztja össze a szálakat,
- és egyáltalán nem pereg, nap végén sem (sportolást, izzadást is bírja).
Nekem ez a három pillafestékmumusom van, mindegyiktől megkímél. Ja és a negyedik mumus, ha nem látok semmi extra változást kifestés után a tükörbe nézve, aminél nincs kiábrándítóbb. Szerencsére ez a veszély sem fenyeget vele.

Hátrányai:
nem extra fekete (nem is ígéri)
nem ível különösebben (erre egyébként is a szempillagöndörítő való).

4-5 hónapja használom, és nem sűrűsödött még be.(!) Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

(Meleg vízzel, tisztító tejjel nem, de olajjal egyébként szépen lejön.)

Szép könnyed, mégis dús és hosszú "műszempillákat" varázsol nekem.

Erényei:
- nem tapasztja össze a szálakat,
- és egyáltalán nem pereg, nap végén sem (sportolást, izzadást is bírja).

Hátrányai:
nem extra fekete (nem is ígéri)
nem ível különösebben (erre egyébként is a szempillagöndörítő való).

4-5 hónapja használom, és nem sűrűsödött még be.(!) Ha elfogy újraveszem.

joouyee

2016. április 17.

A véleményeket látva kettős érzés volt bennem, de megvettem. Csak vízálló spirált használok, most a Maybelline Volume Expresst váltotta. Csak mert valami más hatást akartam. Hát jó hogy nem bizonytalanított el a közepes értékelése - egy hete használom, de szuper! Látványos, gyorsan szárad, nem pereg de nem is keményíti meg a pilláimat. Vízálló, de sminklemosóval szépen lejön. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

ivike14

2016. április 8.

Egyszerűen tökéletes! Imádom a vízállóságát, de egyben könnyen lemosható smink lemosóval. Egész nap fent marad és nem kenődik. Nekem nem tapasztja össze a szempilláimat. Gyönyörűen kiemel. (Nálam pénzkidobás az egy Dior vízálló spirál volt közel 12.000 forintért, ami minden volt csak nem vízálló + össze maszatolt mindenhol.) Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Encsikee

2015. november 11.

Megvettem bár az ára miatt vérzett a szívem kicsit...és a teljesítményétől is!!! Tényleg vízálló, nem ezzel van a gond. Bárhogy próbáltam festeni, a szempilláim szögegyenesen álltak, nem maradt szépen felfelé ívelő. Sajnálom hogy kiadtam rá ennyi pénzt...tapasztalatnak jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Kamerion

2015. március 28.

A második legjobb spirál, amit valaha használtam. Könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál, tartós. Hátránya, hogy elég nehéz lemosni, és nem túl olcsó. Rossmannban, DM-ben vettem, ha akciós volt. A Catrice Glamour Doll Volume vízálló szempillaspirálja győzte le őt végül az ára és a könnyebb lemoshatósága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

thalion3

2015. január 17.

Tartós és vízálló, nem potyog, könnyű lemosni. Az árához képest (17 euro) nem csinál sűrű vagy hosszú pillákat és a színe sem mély fekete. Nagy és szilikonos a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Dana1983

2014. április 12.

Volt Glamour kuponom szempillaspirálra és gondoltam vízállót veszek, mert az nekem még nem volt. Teljes áron nem venném meg ezt a spirált, akármennyire jó is. A színe szép fekete, a keféje jó, egész szép pillákat csinál, nem vesz fel túl sok festéket, bár egy kicsit darabos. Száradás után lerobbanthatatlan. Nem lehet lemosni semmivel, nem pereg, nem kenődik, akár tartós szempillafestéknek is beillik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.