L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál
L'Oreal  Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

L'Oreal Paris

L'Oreal Volume Million Lashes Vízálló Szempillaspirál

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. december 27.

L'Oreal Paris Volume Million Lashes szempillaspirál vízálló változata. A rugalmas kefe befedi és mintha megsokszorozná a szempillákat. Ellenáll az időjárásnak, a könnyeknek és sportoláshoz is kitűnő.

kismadár

2013. november 12.

Szeretem ezt a szempillaspirált, mert valóban vízálló! Az én szempilláimon még 2 nap után is látszik, gyakorlatilag lemoshatatlan! Valóban hamar szárad, ezért gyorsan kell vele dolgozni. Én laza gyors mozdulatokkal viszem fel kb. 2 rétegben, utána már nem kell hozzányúlni. Az ár-érték arány kicsit sántít, ennyi pénzért azt hittem, h azért szebb pillákat csinál.. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Dba

2013. július 15.

Nekem ez a kedvenc vízálló spirálom! Szerintem szép pillákat csinál könnyű vele dolgozni és nem csak rá van írva hogy vízálló hanem tényleg az is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 15.

goczolodi

2012. október 28.

Én sem vagyok megelégedve ezzel a spirállal, még szerencse, hogy ajándékba kaptam.
Nagyon gyorsan szárad, nem lehet vele többször átmenni a pillákon, és csomókban pereg le a szemem alá, mondjuk, ami rajta maradt, az legalább a vizet kibírta, de ez az egyetlen előnye.
És én egyébként sem szeretem a szilikonkefés spirálokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

És én egyébként sem szeretem a szilikonkefés spirálokat!

zsoficza

2012. augusztus 11.

A L'Oreal VML spiráljait szeretem, azért vettem meg a vízálló típust is, de hát sajnos az ár ebben az esetben nem tükrözi a minőséget, ugyanis egyáltalán nem bírja a strandot, a pilláimról lefolyik szépen a szemem köré, ahonnan viszont csak masszív dörzsöléssel lehet lerobbantani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.