L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Buttercupcosplay, Módosítva: 2017. május 19.

10 gondosan válogatott árnyalatot tartalmaz a színvariációk végtelen lehetőségéért. Elragadó színek a csábító megjelenésért. Finom textúra természetes színekben.

Ár: 1000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Kopott a teteje, használt, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
szlilly

2017. október 10.

Régen szerettem a L'oreal termékeket, de ezzel a palettával teljesen elégedettlen vagyok. Megvettem, drága volt, nem is használtam túl sokat, nekem nem vált be. Többször próbáltam, esélyt adtam neki, de nem, valahogy ez nem jó :( A paletta maga gyönyörű és a színek is teljesen használhatónak tűnnek, de nem eléggé pigmentáltak, ecsettel alig tudok bármit is a szememre vinni belőle, illetve a helyén se marad 1-2 óránál tovább. Lepotyog, beleül a ráncokba.... A paletta kívülről gyönyörű, de sajnos nem viseli túl jól, ha magammal viszem, egyből tiszta karc lett a fényes fekete felülete, a felirat is kopsának indult, pedig én nagyon vigyázok a dolgaimra, szóval ez eléggé bosszantó, főleg, hogy ennyi pénzt elköltöttem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Guppi

2017. szeptember 25.

A matt színek kevèsbè pigmentáltak, mint a fènyesek/csillámosak, èpítgetni kell őket. A színösszeállítás viszont nagyon jó, abszolút kihasználható. Viszont rajtam nem tartós, ès porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Anna_6

2017. augusztus 26.

Nem igazán fed, és poroz is, nem valami tartós. A színek szépek és könnyű vele dolgozni, de ennyi pénzért igazán tudhatna többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Vanda234

2017. augusztus 21.

Nagyon szép színek viszonylag olcsón elég pigmentáltak viszont kicsit poroznak de alapon ez így is tökéletesen fent marad akár egész nap is. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

vargaberni

2017. június 16.

Nagyon jó. A színek, a minősége, nem kopik le, hosszan fenn marad és nem is mosódik. Olyan palettát kerestem régóta, amibe a barnának az árnyalatai vannak, és megtaláltam. Mindenkinek ajánlom és szerintem megéri:) Kupon napokon vettem féláron és nagyon örülök, hogy ezt választottam. Legközelebbi kuponnapon is ezt fogom ha esetleg elfogy addigra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

generalnagy

2017. június 8.

Még soha nem volt olyan szemhéjfestékem ami ennyire nem látszik, szerintem borzalmas, legalább 3-szor annyit kell felkenni, hogy érjen valamit. Ennyi pénzért igazán lehetne jobb. Többet biztos, hogy nem veszem meg. Elhasználom, de szerintem rekordidő alatt el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Buttercupcosplay

2017. április 18.

Sokan írtak a hasonló L'oreal palettákról nagyon rosszakat (La palette nude rose, ombré), de nekem ez kifejezetten tetszik. Atextúra is jó, és sokféle barna matt árnyalat van benne, amiket szemöldökre is tudok használni. Glamour napokon vettem, így szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.