L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick 862- Volupto Choco árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: Belyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
zsuca

2019. február 27.

A Candy Man árnyalatot rendeltem meg, viszont felkenve inkább barnás árnyalatú inkább, mint rózsaszínes. Ezzel nem is volna gond, de nekem az alsó ajkam középen kiemeli a szárazságot, hiába hidratálok. Így nálam 2-3 óránként igazításra szorul, de egyébként ahogyan többen is írták: lerobbanthatatlan, DE nem teljesen. Nálam foltosan kopik.
Nagyon sok reményem volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Nagyon sok reményem volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

domcsismiracle

2019. február 18.

Jézusom, a lerobbanthatatlan rúzs. Bármit túlél, lemosni is egészen nehéz feladat. A csoki illat viszont pillanatok alatt elillan és elég ragacsos érzet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

csorbapetra

2019. február 8.

A TARTÓS RÚZS!
Hihetetlen hogy egész nap meg sem mozdul! Többszöri étkezést is kibír és az a mennyei csoki illat...*-*
A színek mesések, mindenki megtalálja a számára kedvező színt. Csak ajánlani lehet!:)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

A TARTÓS RÚZS!

Anne74

2019. február 4.

Nagyon sok árnyalatot sikerült megvasarolnom... Szeretem az illatát, tartósságát ...
Egyedi színek összhatása tetszik... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Egyedi színek összhatása tetszik... :)

Barboka89

2019. február 4.

Nekem óriási csalódás ez a rúzs. Ami jó benne, az egyedül az illata, tényleg finom csokis. Sokáig ragadós, kellemetlen viselni, utána meg alig lehet leszedni. A Candy man árnyalat van meg nekem, én semmi rózsaszínest, semmi szépet nem látok benne felkenve. Konkrétan vízihulla színű. Felkentem és megijedtem saját magamtól, nagyon világos, szürkés-barna árnyalat. :( Lehet, hogy azoknak a lányoknak jól áll, akik többet szoliznak, vagy eleve barnább a bőrszínük. Pedig én sem vagyok egy porcelánbaba, de ezzel a rúzzsal az arcom összképe borzalmas. Mintha beteg lennék. És egyáltalán nem olyan a szín, mint a youtube-os kipróbálós vlog videókban. Egyébként a drogériákban nem az itt feltüntetett áron, hanem sokkal drágábban, 3999 Ft-ért vásárolható meg. Ez egy nagy átverés. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

banyargadri

2019. január 31.

Még valamilyen kuponos akció keretein belül szereztem be ezt a folyékony rúzst, a Tasty Ruby árnyalatban.
Ami egy csodaszép,élénk piros,málnás színű rúzs. Hétköznapra kicsit soknak érzem,de alkalomra jó lesz.
Valóban csoki illata van,és valóban extra tartós,micellás vízzel nagyon nehezen lehet csak eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Gigi140

2019. január 25.

Először borsosnak találtam az árát, sokáig gondolkodtam rajta, hogy most megvegyem. Végül meggyőztem magam mivel a Tasty Ruby árnyalat pont olyan volt, amilyet én kerestem, nem az a narancssárgás piros, hanem az a szép vörös árnyalat. Először azt hittem, hogy a márkát fizetem meg, de nem. Hihetetlenül tartós, este 6kor felkentem, másnap 13 órakor mostam le. Ezalatt 2x ettem vele, ittam vele és nem kentem újra. Ha egyszer megszárad nehéz lerobbantani a számról, még sminklemosóval is nehezen sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

aniko19

2019. január 24.

A 842 Candyman tulajdonosa vagyok, gyönyörű árnyalat, mindig ilyet kerestem. A minőségével ugyanakkor nem vagyok megelégedve. Kb. ugyanazt tudom elmondani róla, mint a Maybelline Superstayről. Ragadós, kényelmetlen viselet, rettentően kiemeli a ráncokat és nagyon csúnyán kopik (konkrétan otthon 15 perccel a felvitel után már borzasztóan nézett ki, pedig hidratáltak az ajkaim). Még tesztelgetem, hogyan lehetne viselni, mert nagyon tetszik maga a szín. Kár (lenne) érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Ivett0215

2019. január 17.

Anyukámnak vettem mert nagyon megtetszett neki (túl sokat látta a tv-ben). :D Neki nagyon bejött viszont mind a kettőnknek ugyan az a problémánk vele(igen lenyúltam tőle, hogy én is kipróbáljam). Ragadós marad és a reggeli kiflimen is ott volt. Ezektől eltekintve nagyon jó termék és az illata isteni, nekem a 9 óra munkát kibirta apró kis foltosodással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Mosizso

2019. január 14.

Nekem nagyon bejött! Az Oh my Choc árnyalat van meg, egyszer használtam maga a termék szuper...leszedhetetlen. Annyira szárít csak, mint a többi matt rúzsom. Az egyetlen bajom, hogy ez az árnyalat nagyon sápaszt...valószínű nem ez lesz az én színem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.