L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - Candy Man és Box of chocholates
Ár: 1500 ft /db , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Judy101

2019. november 30.

Ez a nagybetűs RÚZS. Nem keresek tovább, ezt veszem újra, ameddig csak elérhető lesz. Könnyű, nem érződik, hogy fent van, nem ragad, nem kopik, hosszú órákig nem kell hozzányúlni, akár eszek, akár iszok, vagy épp pusziszkodok. Az illata csak plusz extra, nem ezért vettem. A márkától a Lip paint matte rúzst ismerem, ahhoz tudnám hasonlítani, de ez attól jóval könnyebb állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Sissy01

2019. november 17.

Egy ideje szemeztem vele, csábított hogy csóki illata van de sokaltam az árát. Igy kupon napokon elhatároztam hogy kipróbálok egyet... Eleinte a Candy Man árnyalatot néztem de rózsaszines árnyalat nálam mindig kérdéses, végűl a párom mondta hogy legyen a Cacao Crush, biztos nagyon jol fog állni, és igy is lett! Nagyon szeretem,csodálatos színe van, a tartóssága is megfelelő,annyi hibája van hogy nem szárad le teljesen...de meglehet szokni. Viszont teljes áron szerintem nem éri meg.

Idő kőzben próbálgattam, de sajnos azt kell hogy mondjam hogy többszöri alkalom után sem lettünk jóba...Miután felkenem egyszerűen ragacsos marad...a szám belső felén nagyon csúnyány,darabosan kopik...A tartósága nem rossz, de nem venném meg újra. Az se biztos hogy valaha el fog fogyni...Ugyhogy csalódás. Igy 2 csillagra változtatom az értékelést, mert imádom az illatát, és nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

szandus95

2019. november 4.

Nagyon tartós, az illata nos hát..ha ugyanolyan finom is lenne már biztosan megettem volna :D az egyetlen ami nem tetszik, az a színei. A világosabb árnyalatok annyira sápasztottak, hogy a tükörbe nézve megijedtem saját magamtól. Halloweenra tökéletes. Én egyébként fel szoktam alá vinni egy sötétebb színt ami ellensúlyozza. Az erősebb színei viszont nagyon szépek, a cacao crush a kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

dunaimano

2019. október 30.

Nagyon érdekelt ez a rúzs, tavaly nagy kampány övezte én meg a csokit is imádom, szóval tudtam, hogy előbb-utóbb kipróbálom. Nem számítottam nagy dobásra, de ahhoz képest is óriási csalódás. Az illata oké, isteni, csokoládé. Az applikátor gyatra, de ki mit szeret, én nem ezt. Viszont maga a rúzs... Na, hát miután felvittem, az istennek nem szárad meg, ragad, fúj. Egy idő után úgyse bírom, összecsukom a szám, és bumm! Ennyi volt, a szám belső részén undorító, darabos, ragacsos, ehh... Hát nem tudom el fog-e fogyni valaha, vagy inkább kidobom. Rettentő kényelmetlen viselni, kellemetlen ahogy kopik, hordhatatlan. Próbáltam úgy is, hogy púdert teszek a tetejére, de nem tudom mennyit kellett volna, mert nem segített semmit. Kár érte, az ajkaimról tényleg lerobbanthatatlan lenne, csak hát ez az összeragadás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

vadcseresznyefamag

2019. október 17.

Egész nap tart, evés után sem kopik . A felkenés után erősen ragad, de száradás után elmúlik a ragacsosság. Nagyon szeretem, 2 féle szinben is vettem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

spacemonkey

2019. augusztus 6.

Az "Oh my choc!" (hideg tónusú piszkos/szürkés barna) árnyalatra ruháztam be először a pontapokon, és nagyon megtetszett, úgyhogy vettem még kettőt - a "Tasty Ruby"-t (piros) és a "Cacao crush"-t (sötét bordó-barna).
Iszonyatosan tartós! Ilyennel még nem találkoztam. Bátran eszem-iszom, hozzáérhet bármihez, miközben a sminklemosóm pillanatok alatt lehozza este - nagy kényelem, hogy nem kell nap közben gondolni rá. :) Ragadni tényleg ragad, de felvitel után 1-2 órával már nem - utána a ráncokat tényleg kihozza, de szerintem valahol várható volt hogy egy ilyen tartós réteg beleül a ráncokba, úgyhogy elnézem neki. Nekem összességében bevált, elégedett vagyok vele. :)

Azt azért szeretném a leíráshoz hozzátenni, hogy a választék nem volt ilyen nagy, 12 árnyalatot sehol nem találtam - én csak 7-tel találkoztam. Az ára is jóval magasabb, 4000 ft magasságában mozog egy tubus.

UPDATE:
Valahogy nem tudtam megszokni magamon se a "Tasy Ruby"-t (túl világos, harsány), se a "Cacao Crush"-t (túl goth), úgyhogy elkezdtem kis ecsettel kevergetni a színeket (a bordó-barna és a piros kihozza a tökéletes vöröset, kb. 2:1 arányban!), és mióta azzal is viszem fel az ajkaimra, nem "ráncosítja" annyira, és nem is ragacsos - talán mert így kisebb mennyiséget is tudok felvinni. Így sokkal lassabban fog elfogyni - még szerencse hogy felbontás után két évig nem jár le a szavatossága. :)
A színek kevergetéséről még annyit, hogy valamiért ez a két árnyalat jobban kopik, talán a formulájuk más mint az "Oh my Chock"-nak, talán a mixeléssel bontottam fel bennük valamit, nem tudom. Így is tartósabb, mint mondjuk egy krémrúzs, de sajnos nem lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

UPDATE:

annabngr

2019. július 16.

Abszolút kedvenc folyékony matt rúzsom! Bátran ajánlom, mennyei az illata és extra tartós! 862-es volupto choco árnyalatban van meg, igazi vagány nude szín, hétköznapokra is tökéletes. Ha elfogy biztosan újra fogom vásárolni!
Alig várom, hogy az új les macarons kollekcióból is beszerezzek egyet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Alig várom, hogy az új les macarons kollekcióból is beszerezzek egyet. :)

szaboadrienn3

2019. július 9.

Viccen kívül a valaha volt legjobb rúzsaim ezek, pedig több száz van, annyira rúzsmániás vagyok. :D
Gyönyörű színek, szerintem a Candy man egészen különlegesen mutat rajtam, bár nem bánnám ha bővítenék a színpalettát, mert tuti, hogy azokat is megvenném.
A textúra nagyon kellemes, hamar szárad de mégis könnyű vele dolgozni. Nem vettem észre, hogy különösebben szárítana, pedig felvitel előtt közvetlenül én nem hidratálok, csak előtte éjszaka.
Ami viszont a legjobb: szuper tartós! Reggel 6-kor rakom fel, aztán munka, kaja, pia, nasi, edzés és haza és nem viccelek, este 9-kor úgy kell ledörzsölnöm a micellás vízzel, annyira tartós.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Imádom!

Nushi

2019. június 27.

Három különböző színnel is rendelkezem ebből a csodából. Itt a hangsúly a tartósságon és a színen van az ápoláson sajnos nem. A kedvencem a Tasty Ruby egy nagyon harsány vörös árnyalat ami nekem nagyon jól áll de eddig ez az egyetlen márka amit nem kentem le magamról csupán azzal hogy lélegzem. Konkrétan bármit kibír evést ivást bőgést alvást fejjel a párnában ( nem lesz olyan a párna se) Két hibája van nagyon szárít így nem igazán mindennapi viselet de egy egy nagyom antré igazán megérdemli hogy véletlen se legyen rúzsos a fogunk és ne kelljen kétpercenként a mosdóba rohanni. Mondjuk én szívesen feldobom hétköznap is de tényleg nagyon jól áll. A másik hibája nagyon pontosan kell dolgozni mert nem nagyon lehet javítani ha elkented. A Nivea kétfázisú olajos smink lemosójával gond nélkül lejön. Imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Szalbri

2019. június 15.

Nekem nagyon tetszik! Tökéletes választás volt! A Candy man van meg, már lassan 2 hónapja. Gyorsan szárad, enni-inni, cigarettázni nyugodtan lehet, nem kell ellenőrizni, hogy újra kell-e festeni.
Az illata csodás, viszont tényleg, ahogy felkenem, el is illan.
Most találtam egy a l'orèal-nak egy új fajta folyékony rúzsát, amit ma meg is vettem, a neve Les macarons. A külseje egy az egyben Les
chocolat, viszont macaron illatú es ízű. Gyönyörű színekben kapható. Az illata és íze pedig hosszan megmarad. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Az illata csodás, viszont tényleg, ahogy felkenem, el is illan.