L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

fannnnni

2019. június 1.

Ajandekba kaptam, de imadom az illatat es a tartossagat. Valoban szarit, de nem volt meg olyan folyékony matt ruzsom ami ne szaritott volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Tina84

2019. május 27.

Kezdeném azzal, ha előbb olvasom az értékeléseket és csak utána vásárolok, bizony nem vettem volna meg a rúzst. A korábbi értékelésekben minden stimmel, ezeket csak megerősíteni tudom. Sokféle rúzst kipróbáltam már de ennyire rossz minőséget ilyen drágán még soha. Az olcsó kínai bóvli jobb ennél. A számat olyannyira szárítja hogy a bőr leválik tőle, holott amúgy nem szárazak az ajkaim. Képtelenség normálisan felkenni, mert ha picit megcsúszol, nem lehet letörölni. Egyébként se lehet sehogy se letörölni, se micellás víz se szappan semmi nem viszi le! Egyetlen módszer hogy rákentem jó zsíros labellot a rúzsra és úgy egy vattakoronggal le tudtam húzni a számról. A tartóssága katasztrófa. A száj belső részén kezd el nagyon rondán kopni s ettől igénytelenül nézünk ki. Olyan szinten ragad, hogy a számat beszéd közben alig bírtam kinyitni. Undorító az egész úgy ahogy van. A színe is pocsék, az ajkakon teljesen másképpen mutat. Előzőleg írta valaki a hulla színt, hát tényleg ahhoz tudom hasonlítani, úgy néztem ki benne mint egy hulla. Ne vegyétek meg, semmi pozitívumot nem tudok elmondani róla. Szomorú, hogy egy ekkora cég, ilyen hitvány minőséghez a nevét adta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

TamaraS

2019. május 20.

Tasty Ruby árnyalatban kaptam meg és gyönyörű piros színe van. Az illata nagyon finom és a rúzs maga hihetetlen tartós, nem kopott meg evés ivás alatt sem. Egy hibája, hogy nagyon szárít, de ettől függetlenül az egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Cosette

2019. május 5.

Candy man árnyalatban van meg, ami egy barnás-lilás nude szín. Felkenés után elősször nagyon világos, sápaszt és furán néz ki. Miután megszáradt szép színe lesz, nem fog. Ha teljes szájra kenem nagyon sok, maszkos (?), jobban szeretem feltapogatni és akkor szép természetes színe lesz. Viszont rengeteg illatanyag van benne, ami felkenés után is érezhető, de nem a forrócsokis illat, hanem mintha parfümöt fújnának az ember szájába. Alá kell hidratálni, de nálam minden matt rúzs alá, így emiatt nem vonok le csillagot, Viszont az ár, plussz ez a túlparfümözöttség miatt biztosan nem venném újra, vagy más színeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Saretin

2019. május 1.

Imádom az illatát, és nagyon tartós, még másnap is fenn van ha nem dörzsölöm meg eszek-iszok összevissza. Csak az árnyalatot nem találtam el, de az utolsó cseppig elfogom használni a télen az tuti. Nem szárít, könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt kész vagyok a rúzsozással. :)
Update: már három színem is van jeeee! Eggyel mondjuk nem vagyok kibékülve teljesen azt hiszem túl világos a bőrömhöz, de a másik kettő tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

rvanessa

2019. április 23.

Candy Man árnyalatot szereztem be a Glamour napokon, jó a színe rózsaszínes nude szín, nekem nem ragad, tartós is, és én lemosni is simán letudtam! Szerintem jó kis rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

bogi19

2019. április 16.

Nekem a Candyman árnyalat van meg ami egy nagyon szep lilas/rozsaszines nude szin. Az illata nagyon finom de szerencsere nem tart sokáig. Fél napnál többet nekem nem igazán bír ki újra kenés nelkul de vallalhatoan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Flortim

2019. április 16.

Nos, Glamour napon ruháztam be rá! Teljes árát sokallom kissé! 2 árnyalatot vettem: Box of chocolates és a Candymant. A Box of chocolates színárnyalat nekem nem jött be, hulla sápadt kinézetet ad... a Candyman viszont pont az én színem. Szerintem egész tartós kis rúzs, bár étkezés után belülről megkopik kissé. Krémes, finom csoki illatú, kissé olyan a használata, mintha csokival kenném be a szám! Nálam nyerő lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

HoneyBB

2019. április 13.

Ahogy megjelent beszereztem az összes árnyalatot (rúzs mániám van és szerencsére minden árnyalat jól áll), de meg is bántam! Ragad, nem tartós, kiszárítja az ajkamat és szívószálon/poháron rajta marad a rúzs.
Ha valaki tud valami praktikát mivel tehetném tartóssá az legyen szíves írjon! :) nem szeretném kidobni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nicolebunny

2019. április 11.

Candy Man árnyalatban vásároltam meg, jó sok helyet végigkutattam, mire valahol találtam belőle. Az illata mennyei csokis, ami felkenés után egyből elillan. A szín maga kicsit szürkés-rózsaszínes, de nekem nagyon tetszik, és a Revolution Iconic 3 paletta színeivel remekül harmonizál. A használata előtt mindig carmex-et használok ,amit felkenés előtt letörlök, így nem szárít, viszont az ajkamon lévő ráncocskákat kiemeli. Hamar szárad, viszont érezni, hogy a számon van. Sajnos megfogja a poharat, amiből iszok (és ha nem törlöm le egyből, nagyon nehéz lemosni róla:)), és a szám közepéről kopik, de könnyen javítható. A nap végén csak sminkletörlő kendővel tudom a szám külső részéről eltávolítani. Nem tökéletes, de majdnem. :) Már kezdek belenyugodni, hogy nincs olyan rúzs a világon, ami az én szám közepéről ne kopna le... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.