L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick 862- Volupto Choco árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: Belyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
bugeyes

2018. december 12.

Nem tudom, hogy a matt rúzs mániám mikor fog alábbhagyni, de most nem is ez a lényeg. :))) Alapjáraton nekem nagyon tetszik az illata, nem érzem műnek, forró csokira emlékeztet. Nagyon szép színekben lettek piacra dobva, nekem nagyon bejönnek ezek a kissé "koszosabb", szürkésebb barna árnyalatok. Az applikátor nagyon tetszik, szerintem nagyon praktikus, én eddig ezzel az applikátorral tudtam a legkönnyebben dolgozni, a csúcsos, vékonyabb vége miatt szájkontúrra sincs szükségem. Az is tetszik, hogy nem köt rá egyből az ajkakra, mert így szépen terül és lehet igazítgatni.
Ami miatt mégsem lesz a kedvencem az az, hogy nem igazán tartós, és nem egyenletesen, szépen kopik, ez esztétikailag zavaró azért. Túl tudok rajta lendülni egyébként, mert könnyű utána javítani a formula miatt, csak adódhatnak helyzetek, amikor az embernek éppen nincs erre ideje, viszont toppon kéne lenni. Kicsit ragad ugyan, de egyáltalán nem nehéz viselet, abszolút el tudok feledkezni arról, hogy van bármi az ajkaimon. Nem húzza egyébként a bőröm, viszont beül a száj apró kis ráncocskáiba, pedig a hidratálásra különösen ügyelek.
Szóval egyelőre nagyon felemás a kapcsolatunk, ha kicsit olcsóbb lenne, tudnék rá 4 *-ot adni, de mivel a Lovely matt ajakrúzsai sokkal jutányosabb áron vannak a piacon és egyébként van olyan jó a formulájuk és a tartósságuk bőven meghaladja ennek a terméknek a tartósságát, ezért csak 3*-ra tudom értékelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Yushika

2018. december 11.

Már egy ideje szemeztem vele, először is a csokoládé illat miatt esett rá a választásom és mindenképpen matt rúzst szerettem volna. Ezer éve nem vettem és nem is használtam rúzst, csak ajakápolókat. Viszont nagyon elégedett vagyok ezzel a vétellel.
Számomra nagyon egyszerű a használata, az ajkaim széleinél csak az applikátor hegyével dolgozom, szép, éles vonalat tudok létrehozni (én, aki szinte soha nem használtam rúzst előtte). Az ajkak beslő részének festésére pedig döntötten használom a felvivő eszközt.
Valóban elég vékony réteget kell felvinni és így lesz kevésbé ragadós mindaddig, amíg megszárad, de ha kicsit túllőttünk a célon, akkor sem vészes a végeredmény. Nekem nagyon száraz szám van, de amúgy is használok ajakhidratálót éjszakára, így reggelre szépen tudok rá dolgozni.
Tartós, reggel felkenem munka előtt és este micellás vízzel mosom le. A szám belsején ugyan picit kikopik, de nem túl láthatóan.
Egyelőre a 842-es Candy Man-t vettem meg EDDIG, de már tudom, hogy a Ruby-t is meg fogom venni, főleg azért, mert egymással kombinálva (teszteltem) gyönyörű lilás-pirosas árnyalatot kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Kitts

2018. december 9.

Sejtettem, hogy a maybelline superstay matte ink-et nem lehet überelni, nem is sikerült neki, de majdnem egyszinten vannak nálam. Kicsit lassabban szárad, viszont utána nem kopik (kivéve a száj belső felét). Egy hosszú estét egész jól kibírt, pizzaevés után kellett egy kis ráigazítás. Az Oh my choc egy fokkal szürkésebb árnyalat, mint vártam, ennek ellenére tetszik. Az illata nekem teljesen bejön, aki nem csokiimádó, annak is nyugi, mert kb fél perc után úgysem érezni már.

Összességében látom a hibáit, de mivel a maybelline-en kívül még nem volt jó tapasztalatom semmilyen rúzzsal, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Dormir

2018. december 7.

Az illata nagyon finom, brutál tartós. Az ajakszárító hatása még tesztelés alatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

ksissie

2018. november 28.

Múlt héten vettem meg a 858-as oh my choc árnyalatot, ami a számon egy szürkésbarna szín, rettentően tetszik! Nagyon tartós, evést-ivást bírja, igaz, belül kopik egy kicsit, de egyáltalán nem csúnyán. Reggel felkenem, este sminklemosóval nagynehezen lejön. Érezni, hogy ottvan, de nekem nem szárítja a számat. El kell találni a mennyiséget, mert ha túl sokat ken fel az ember, akkor tud ragadni.
Összességében imádom, még más árnyalatot is veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Összességében imádom, még más árnyalatot is veszek belőle.

Bababusz

2018. november 25.

Katasztrófa ez a termék. 4000 Ft és legszívesebben kivágnám a kukába. Alapból egy barna színt választottam az Oh my Choc!-ot ami kissé szürkés is, így nem éppen az én színem de ez nyilván nem a termék hibája. Az illata a tipikus mű csoki illat....túlélem, nekem nem ad pluszt igazából. Az applikátor fura, de használható így szintén nincs vele bajom. De maga a cucc....felvittem egyenletesen, fél óra múlva a szám közepén lekopott a fele és egyáltalán nem nyújt szép látványt. Lehet azért van mert aláhidratáltam, amit viszont muszáj, mivel az egész formula olyan, hogy felkened és érzed,hogy rajtad van. Nehéz, száraz, húzódik, nem jó. Emellett ha ezen még túl tudnál jutni, felvitel után 1 órával is ragad....baromi zavaró.
Három próbálkozás után feladtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Három próbálkozás után feladtam.

Saretin

2018. november 21.

Imádom az illatát, és nagyon tartós, még másnap is fenn van ha nem dörzsölöm meg eszek-iszok összevissza. Csak az árnyalatot nem találtam el, de az utolsó cseppig elfogom használni a télen az tuti. Nem szárít, könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt kész vagyok a rúzsozással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

cicafun

2018. november 11.

Szintén fél áras Joy napi szerzemény Candy man árnyalatban. A csomagolásban szép kis piszkos mályvaszínnek tűnt, de valahogy az ajkakra felkenve sokkal világosabbnak hat, ami rajtam nem mutat a legszebben. Az első 10 percben ragad, utána viszont már nem. Bitang tartós, és egész vállalhatóan kopik. Ivásnál nem hagy foltot a poharon, az evést is jól bírja. Kissé szárít, nekem a Lovely K. lips sokkal kényelmesebb viselet. Amúgy az illata isteni forrócsoki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

blanzsi

2018. november 11.

Hát nagyobb durranás ra számítottam hiába vettem féláron a maybelline Rúzsa sokkal többet bír... színe miatt kap annyit amennyit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

szanika

2018. november 10.

Joy-nap alkalmából akartam magam meglepni valamivel, amit amúgy máskor nem vennék meg.. Rá esett a választásom!
Teljes áron 4000 Ft a Dm-ben, féláron vettem meg, bevallom még így is sokalltam picit, de a külső megjelenés és a márka elcsábított.
Nem volt nagy a színválaszték, összesen 3 színből lehetett választani: 1. valami nagyon nude 2. mályvás-pirosas 3. lilás-barnás-bordós
Nekem a 3. színre a 868 Cacao Crush-ra esett a választásom. Az illatát imádom, és aki esetleg ettől tart, felvitel után el is illan.
Elég furcsa ez a hajlított applikátor, nem igazán esik a számra, pedig több szögből is próbálgattam, de eddig még nem jöttem rá, hogy melyik lenne a legprecízebb felviteli verzió. Vigyázni kell vele, hogy ne túl sok anyagot vigyünk fel, és mindezt szépen oszlassuk el. Ha aránytalan a mennyiség akkor foltos lesz a végeredmény és ráadásul ragadós a felület. Nekem eddig nem sikerült eltalálnom se a mennyiséget, se a technikát. Maga a szín amit választottam szép, az illata jó, de 3ból 3x mindig letöröltem, mert foltos és ragadós lett a végeredmény.
Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.