L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick 862- Volupto Choco árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: Belyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
herczegno33

2018. november 10.

Joy napok alkalmából :) gondoltam kipróbálok egy ilyet is. Nem tetszik a hajlított aplikátor, nem is èrtem az ötletet. A nude színek, nekem annyira nem jönnek be, te mèg így is találtam szimpatikusat. Tartóssága miatt kap 2-est. Mert az az egy pozitívum. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

emeseee6

2018. november 8.

Az,hogy hányok már a nude-októl egyéni szoc problem :D ,na de hogy összesen 2 (!!!) árnyalat legyen,ami használható....(a vörös meg a vampos sötétlila) Nagyon karcsú. Na maga a rúzs igazából okés,nem vagyok elájulva tőle,hónapok alatt egynéhányszor használtam. Kicsit lassan szárad,kicsit ragacsos is,tartósnak tartós,tényleg rendben van. Szép a szín (cacao crush),kicsit nekem a felvitelével meggyűlik a bajom,fura ez a ferde applikátor. Olyan 3,5öt adnék,de a gyér színválaszték,illetve az illata...(hát aki nem édesszájú,annak nem egy álom;mint a kakaópor brutál töményen 3 csepp tejjel bekeverve) inkább a 3 felé billentik. Emellett aki szereti a nude-okat,vagy beleszeret egy színbe ,nem mondanám,hogy ne próbálja ki,olyan egyet megér termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Moni1980

2018. november 8.

Elképesztő tartós!! Még nem találkoztam ilyen rúzzsal, prémium kategóriában sem. Ivást-evést, fogmosást simán kibírja. Csak vízálló kétfázisú sminklemosóval tudtam eltávolítani. Az illata csodás, csomagolás esztétikus. Nagyon könnyű felkenni, mattra szárad, mégsem szárít. A színnel kissé mellényúltam, mert nem volt teszter. A 844 árnyalat van meg, ami nekem túl barna. Kuponnal vettem féláron, de szerintem a teljes árát is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

lixia168

2018. november 7.

842-es Candy man-t vettem ma meg 50% kedvezmennyel. Nagyon szep szine van,kremes allagu es jo az illata.
Igaz szaradas utan picit masabb a szine mint amikor felkentem de tetszik!!! Tartos!!! Biztos probalok meg belole mas szint is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Sheila

2018. november 6.

Szerintem kicsit nagy a hype, azért annyira nem nagy szám. Ellenben pofátlanul drága. Én hülye, teljes áron megvettem, de annyit nem ér.
Nem nagy a színválaszték, számomra egyedül a 842-es Candy man árnyalat tűnt hordhatónak, a többi felejtős, a barnáktól banyának, a pirostól ribinek nézek ki, marad a mályvás nude. Ami sajnos picit világos, de még éppen nem vízihulla effekt. Egész tetszetős. Viszont vékonyan célszerű kenni, mert nekem másként vastag vakolat réteget csinál a számon. Ami aztán pár perc után brutál ráköt a számra, és elkezd repedezni. Minden apró szárazságot kiemel (mondjuk a többi hasonló termék is), úgyhogy csak vékony rétegben és tökéletes állapotú ajkakra használatos. Ami fura, hogy a megkötés után érzetre ragacsos marad, ugyanakkor gyakorlatilag lerobbanthatatlan. Micellás vízzel is csak sikálva bírtam levakarni.
Ami egértelműen pozitív, az a szép csomagolás és a finom csokiillat, de nem lesz kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Agi04

2018. november 5.

A 842-es Candy man árnyalat van a birtokomban és imádom. Nagyon szép rózsaszín egy kis mályvás beütéssel. Nekem egész nap kitartott úgy, hogy nem kímélve ettem ittam vele. Csak nap végére kopott meg egy kicsit a szám belsejében. Az illata pedig csak hab a tortán mert valami isteni:D A Maybelline matte ink-jeinél annyival jobb szerintem, hogy nem hagy ragacsos érzést egész nap a számon, csak amíg megszárad. Tuti veszek még belőlük 1-2 színt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

random

2018. november 4.

hát az biztos hogy tudják, hogy kell valamit eladni. két színem van (még, ahogy ismerem magam), a 858 oh my choc! és a 864 tasty ruby, előbbi egy sötétebb, szürkésebb barna, utóbbi pedig - minő meglepetés - piros, mégpedig egy hűvösebb, de nem túl hűvös tónusú vörös. a csokiillat talán nem annyira csoki, de nagyon kakaós, és nagyon addiktív. tartósságát tekintve még talán egy fokkal a maybelline superstay matte ink-nél is jobb, ráadásul még két dologban jobban teljesít: egyetlen szín sem csíkoz felvitelkor (swatcholtam mindet), és egy lehelletnyi ajakápolót is elvisel magán, nem olvasztja fel - amire, sajnos, szükség is van: egyrészt, mert elég szárazra szárad, másrészt, ami az egyetlen igazi hátránya, hogy az én számon kifejezetten szárító hatása van. nem vészes, de nem tudom napokig viselni egymás után extra éjjeli ajakápolás nélkül. a másik aprócska hibája, hogy ha sokat visz fel az ember, akkor nehezen szárad, és sokáig ragacsos lesz. mindenesetre, ez van olyan jó, hogy ne fájjon annyira az ára (4000 ft a dm-ben - és a glamour-napok után tették csak ki... no de mindegy, lesznek még JOY-napok is). viszont a színek kicsit... uncsik. egy halványabb tejcsoki-árnyalat van, a többi nude, egy piros (ezt nem értem, de szép), és egy sötétlila (ezt sem), de nincs egy igazi sötétbarna benne? mint amilyen a jó étcsoki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

pMichelle

2018. október 24.

Oh alig vártam, hogy valaki feltöltse .
Nyaralásom legeslegjobb szerzeménye. A leíráson annyit módosítanék, hogy nem csak nude árnyalatban van, nekem személy szerint egy latinos vörös van meg (valami Ruby névre hallgat).
Nem szárít (bár nem is szárad gyorsan). Mindent bír... víz, olaj, puszik, hőség.
Szerintem sokkal jobb mint az agyon hypolt Maybelline. A csoki illat kellemes, nem émelyítő. Tervezem majd egy nude szín beszerzését is ha a másik márkás elfogy.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Oh alig vártam, hogy valaki feltöltse .
Csak ajánlani tudom.