L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - Candy Man és Box of chocholates
Ár: 1500 ft /db , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annajeney

2019. április 2.

Rendben, finom az illata. Az állagára sincs panaszom. Viszont ez a szín választék... Talan a bordó elfogadható, a többi felkenve mind hulla szürkés beütésű. Nagyon nem jön be ez a kollekció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

BelleDeJour

2019. március 29.

A Candy Mant vettem meg, használom is, a szőke hajamhoz szép árnyalat, de biztosan nem veszem újra. Sokáig lehetetlennek tartottam lemosni, aztán rájöttem, hogy olajos bázisú lemosóval gyerekjáték, minden mással keményen küzdöttem vele. Az illata szuper, ám nehéz egyenletesen eloszlatni, nekem szárítja is a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

KoviKata16

2019. március 19.

Nagyon kellemes, csokis illata van és tartós is csak az a kár hogy ragadós. Kicsit szerintem túlzás az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

CsillaCecilia

2019. március 7.

A színe nem rossz, és az illata is valóban csokis, viszont nekem nagyon ragadós. :( Szerintem nem ért annyit, amennyiért megvettem. :( Vannak ennél sokkal olcsóbb kategóriába tartozó termékek is, amik sokkal jobbak voltak számomra. :( Csalódtam benne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

zsuca

2019. február 27.

A Candy Man árnyalatot rendeltem meg, viszont felkenve inkább barnás árnyalatú inkább, mint rózsaszínes. Ezzel nem is volna gond, de nekem az alsó ajkam középen kiemeli a szárazságot, hiába hidratálok. Így nálam 2-3 óránként igazításra szorul, de egyébként ahogyan többen is írták: lerobbanthatatlan, DE nem teljesen. Nálam foltosan kopik.
Nagyon sok reményem volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Nagyon sok reményem volt ezzel a termékkel kapcsolatban.

domcsismiracle

2019. február 18.

Jézusom, a lerobbanthatatlan rúzs. Bármit túlél, lemosni is egészen nehéz feladat. A csoki illat viszont pillanatok alatt elillan és elég ragacsos érzet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

csorbapetra

2019. február 8.

A TARTÓS RÚZS!
Hihetetlen hogy egész nap meg sem mozdul! Többszöri étkezést is kibír és az a mennyei csoki illat...*-*
A színek mesések, mindenki megtalálja a számára kedvező színt. Csak ajánlani lehet!:)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

A TARTÓS RÚZS!

Anne74

2019. február 4.

Nagyon sok árnyalatot sikerült megvasarolnom... Szeretem az illatát, tartósságát ...
Egyedi színek összhatása tetszik... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Egyedi színek összhatása tetszik... :)

Barboka89

2019. február 4.

Nekem óriási csalódás ez a rúzs. Ami jó benne, az egyedül az illata, tényleg finom csokis. Sokáig ragadós, kellemetlen viselni, utána meg alig lehet leszedni. A Candy man árnyalat van meg nekem, én semmi rózsaszínest, semmi szépet nem látok benne felkenve. Konkrétan vízihulla színű. Felkentem és megijedtem saját magamtól, nagyon világos, szürkés-barna árnyalat. :( Lehet, hogy azoknak a lányoknak jól áll, akik többet szoliznak, vagy eleve barnább a bőrszínük. Pedig én sem vagyok egy porcelánbaba, de ezzel a rúzzsal az arcom összképe borzalmas. Mintha beteg lennék. És egyáltalán nem olyan a szín, mint a youtube-os kipróbálós vlog videókban. Egyébként a drogériákban nem az itt feltüntetett áron, hanem sokkal drágábban, 3999 Ft-ért vásárolható meg. Ez egy nagy átverés. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

banyargadri

2019. január 31.

Még valamilyen kuponos akció keretein belül szereztem be ezt a folyékony rúzst, a Tasty Ruby árnyalatban.
Ami egy csodaszép,élénk piros,málnás színű rúzs. Hétköznapra kicsit soknak érzem,de alkalomra jó lesz.
Valóban csoki illata van,és valóban extra tartós,micellás vízzel nagyon nehezen lehet csak eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.