L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

Gigi140

2019. január 25.

Először borsosnak találtam az árát, sokáig gondolkodtam rajta, hogy most megvegyem. Végül meggyőztem magam mivel a Tasty Ruby árnyalat pont olyan volt, amilyet én kerestem, nem az a narancssárgás piros, hanem az a szép vörös árnyalat. Először azt hittem, hogy a márkát fizetem meg, de nem. Hihetetlenül tartós, este 6kor felkentem, másnap 13 órakor mostam le. Ezalatt 2x ettem vele, ittam vele és nem kentem újra. Ha egyszer megszárad nehéz lerobbantani a számról, még sminklemosóval is nehezen sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

aniko19

2019. január 24.

A 842 Candyman tulajdonosa vagyok, gyönyörű árnyalat, mindig ilyet kerestem. A minőségével ugyanakkor nem vagyok megelégedve. Kb. ugyanazt tudom elmondani róla, mint a Maybelline Superstayről. Ragadós, kényelmetlen viselet, rettentően kiemeli a ráncokat és nagyon csúnyán kopik (konkrétan otthon 15 perccel a felvitel után már borzasztóan nézett ki, pedig hidratáltak az ajkaim). Még tesztelgetem, hogyan lehetne viselni, mert nagyon tetszik maga a szín. Kár (lenne) érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Ivett0215

2019. január 17.

Anyukámnak vettem mert nagyon megtetszett neki (túl sokat látta a tv-ben). :D Neki nagyon bejött viszont mind a kettőnknek ugyan az a problémánk vele(igen lenyúltam tőle, hogy én is kipróbáljam). Ragadós marad és a reggeli kiflimen is ott volt. Ezektől eltekintve nagyon jó termék és az illata isteni, nekem a 9 óra munkát kibirta apró kis foltosodással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Mosizso

2019. január 14.

Nekem nagyon bejött! Az Oh my Choc árnyalat van meg, egyszer használtam maga a termék szuper...leszedhetetlen. Annyira szárít csak, mint a többi matt rúzsom. Az egyetlen bajom, hogy ez az árnyalat nagyon sápaszt...valószínű nem ez lesz az én színem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Anett0721

2019. január 13.

Van kb. minden márkától folyékony rúzsom (NYX, Maybelline, Sleek, Essence, Catrice, Lovely, Rimmel), de árnyalatra ennek a márkának a Candy man-je a leglegleg. Egyszerűen annyira tökéletes matt rózsás nude a füstös szemsminkhez, hogy csak ámulok és bámulok minden használatnál. Nem kopik túl szépen de ennél a színnél nem tűnik fel (megvan a Box of chocolats és a Ruby is, na náluk már igen!), estére olyan mintha csak teltebb lenne az ajkam, ugyanis kb. a széle marad rajtam. De ez az 1. olyan ajaktermék ahol ez nem csúnya! Mert teljesen olyan, mint a szám színe, csak rózsásabb és egyenletesebb.
Az illata maga a Mennyország! És nagyon ízléses az üvege, konkrétan neki a legszebb az összes márka közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Szandi880609

2019. január 9.

Nekem nagyon bejött, a Candyman árnyalat van meg, nagyon szép és tartós. Az illatát is nagyon szeretem. Viszont érdemes előtte hidratálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

spavanilly

2019. január 2.

2018.12.20.
Mióta léteznek matt ajakrúzsok, csak nézegettem őket- tetszenek nagyon-, de én inkább szájfényes- ajakápolós típus vagyok...Szóval ellent tudtam állni a kísértésnek...
De azután jöttek ezek a csokicsodák, naponta többször felvillantak a ( nagyon jól sikerült) reklámban...és ekkor rávetettem magam a swatch- okra és a véleményekre.
Így azután már pontosan tudtam, hogy a " Candymen"/ Mindenütt kifosztva/ túl világos lenne nekem, és amúgy is a barnásabb árnyalatok felé húzott a szívem...ezért elhatároztam, hogy teszterre vetett pillantás után döntök majd az " Oh my choc!" és a " Box of chocolates" közül.
Az egy dolog, hogy ez a hypetermék jelenleg igencsak készlethiányos...de NEM ÉRTEM, MIÉRT KELL FELBONTANI A MEGVÁSÁRLÁSRA KITETT TERMÉKEKET, AMIKOR MINDEGYIK SZÍNBŐL VAN TESZTER KITÉVE???!!!😬
Fentiek miatt végül a 852 "Box of chocolates" árnyalat jött velem haza. A harmadik üzletben végre találtam egy bontatlan példányt.
/ De ha úgy vesszük, szerencsés voltam, mivel az R-ban egy ezressel olcsóbb most, mint a Dm-ben!😋/
A rúzs szuper szép csomagolású, öröm ránézni. A festék applikátora nagyon jó kialakítású, még én sem bénáztam kívül vele a szájkontúron.
A rúzs nagyon finom csokiillatú, felvitelkor azonban ez teljesen eltűnik, és furcsa ízzé változik át, ami nem édes, inkább aromás...olyan jellegzetes, mint pl. a szempillaspiráloknak van ( de nem az).
Ajakradíroztam, hidratáltam.
Felkentem. Csalódtam.
Nem EZT vártam.
Az ajakelőkészítés ellenére is piszkosul előnytelenül kiemeli az ajakbarázdákat ( na most már sejthető, mi vár majd a távoljövőben)...így együtt ez a nude- barna, és a végső finish nem a legszerencsésebb. Öregíti az ajkaimat.
A rúzs felvitel után kb 10 percig fog; azután nem vészes. Nem kenődik, nem mászik el.
Tartósságáról később updat- elek.
Nem bánom, hogy megvettem, de nem fogok epekedni a többi árnyalat után.
Erős három csillag egyenlőre.

Upd.:2019.01.02.
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de nekem ez a rúzs egyáltalán nem bizonyul tartósnak!
Pedig direkt beszereztem hozzá egy micellás vizet is, hogy majd azzal kell lemosni...Na még jó, hogy a mic. víz multifunkcionális, így legalább nem fog kárba veszni.
Pár óra múltán ( többször tesztelve) hűlt helye volt, KIVÉVE, a szájam sarkaiban és némileg az alsó vonalán. Borzalom!
Ez nem az a fajta rúzs, ugyebár amit újra lehet kenni, így aztán biztos, hogy csak akkor fogom használni, ha a viselés időtartama nem haladja meg a 3-4 órát.
Ó, hogy miért is hittem, hogy ez a hypelufi nálam ( is) működni fog???!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

2018.12.20.
Ajakradíroztam, hidratáltam.
Felkentem. Csalódtam.
Nem EZT vártam.
Tartósságáról később updat- elek.
Nem bánom, hogy megvettem, de nem fogok epekedni a többi árnyalat után.
Erős három csillag egyenlőre.

Upd.:2019.01.02.
Ó, hogy miért is hittem, hogy ez a hypelufi nálam ( is) működni fog???!

Cathi

2019. január 1.

Ugyanazt tudom írni, mint a maybelline superstaynel: NEM NEM ÉS NEM!
Meglátszik, hogy drogériàs Liquid lipstickek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Ugyanazt tudom írni, mint a maybelline superstaynel: NEM NEM ÉS NEM!
Meglátszik, hogy drogériàs Liquid lipstickek

1cukor

2018. december 31.

Nem bírtam ellenállni a finom csokis illatnak és elcsábultam, amit egy csöppet se bántam meg!
Kellemes csoki illat, ami egy idő után elillan, egész gyorsan megszárad és nekem nagyon bevált az applikátora.
Amin még nagyon meglepődtem az a tartóssága! Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig igazítás nélkül bírni fogja, hogy ilyen tartós lesz. Simán túlél nekem egy étkezést és nem kopik meg egy kicsit se.
Nekem most ő a TOP MATT rúzs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Nekem most ő a TOP MATT rúzs :)

Lina14

2018. december 28.

nekem a candy man árnyalat van meg ami egy hideg tónusú rózsaszín. a formula nagyon emlékeztet a maybelline superstay matte ink rúzsokéra, viszont ez drágább. nem szárít agyon, de azért kell alá ajakbalzsam. egész jól fent marad, és az applikátorral is könnyű dolgozni. az illata fincsi, pralinés jellegű. nem sok szín tetszett a vonalon, én inkább a superstayből vettem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.