L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - Candy Man és Box of chocholates
Ár: 1500 ft /db , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

erosdora00

2018. december 28.

Ó te jó ég, ez egy csoda! A 864 Tasty Ruby árnyalatot (tökéletes vörös) vettem meg pár napja a DM-ben 4000 Ft-ért. Gyönyörűen fed, előtte érdemes jól hidratálni és radírozni, viszonylag gyorsan szárad. Az applikátora nem a legszerencsésebb de mindent kárpótol az, hogy nagyon szépen kopik, az illata zseniális és szuper tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

VictoryFord

2018. december 28.

Candy árnyalatot vettem meg mert nagyon fehér bőröm és szőke hajam van. Mályvás színt vártam de ez is barna. A többit már ki sem merem próbálni szerintem túl sötétek lennének. Csábító csokiilata van,könnyen felkenhető,gyorsan szárad. Extra tartós. Nekem konkrétan 12 órát kibírt,ettem ittam vele,ilyet én még nem tapasztaltam,egész nap olyan volt mintha akkor kentem volna fel. Micellás vízzel is alig jön le. Csak és kizárólag a csalóka szín miatt kap 4 csillagot. Egyébként tökéletes. Jó lenne ha készítenének belőle egy szép rózsaszín árnyalatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

dorkaww

2018. december 23.

A vörös árnyalatot birtokolom. A termek maga nagyon jó tartós egy rétegben is brutálisan erosen fed. Nekem evest ivast jol bírta nem tudok erre a részére kifogást emelni. Az egyedüli zavaró dolog ezzel a termékkel kapcsolatban az az emelyito csokoládé szag ami szerintetem tul sok. Ezért kénytelen vagyok levonni 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

BCatz

2018. december 23.

Lovely folyékonyrúzzsal kezdtem. Ahhoz képest drágállom ezt. Az illata forró csokoládés 100%ban. A 842 candy mant választottam swatchok alapján. Se túl barna se túl rózsaszín. Az említett lovely tartósabbnak tűnik nekem. És gyorsabban is szárad. Viszont nem bántam meg. Márcsak az illata miatt is érdemes beszerezni egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

bugeyes

2018. december 12.

Nem tudom, hogy a matt rúzs mániám mikor fog alábbhagyni, de most nem is ez a lényeg. :))) Alapjáraton nekem nagyon tetszik az illata, nem érzem műnek, forró csokira emlékeztet. Nagyon szép színekben lettek piacra dobva, nekem nagyon bejönnek ezek a kissé "koszosabb", szürkésebb barna árnyalatok. Az applikátor nagyon tetszik, szerintem nagyon praktikus, én eddig ezzel az applikátorral tudtam a legkönnyebben dolgozni, a csúcsos, vékonyabb vége miatt szájkontúrra sincs szükségem. Az is tetszik, hogy nem köt rá egyből az ajkakra, mert így szépen terül és lehet igazítgatni.
Ami miatt mégsem lesz a kedvencem az az, hogy nem igazán tartós, és nem egyenletesen, szépen kopik, ez esztétikailag zavaró azért. Túl tudok rajta lendülni egyébként, mert könnyű utána javítani a formula miatt, csak adódhatnak helyzetek, amikor az embernek éppen nincs erre ideje, viszont toppon kéne lenni. Kicsit ragad ugyan, de egyáltalán nem nehéz viselet, abszolút el tudok feledkezni arról, hogy van bármi az ajkaimon. Nem húzza egyébként a bőröm, viszont beül a száj apró kis ráncocskáiba, pedig a hidratálásra különösen ügyelek.
Szóval egyelőre nagyon felemás a kapcsolatunk, ha kicsit olcsóbb lenne, tudnék rá 4 *-ot adni, de mivel a Lovely matt ajakrúzsai sokkal jutányosabb áron vannak a piacon és egyébként van olyan jó a formulájuk és a tartósságuk bőven meghaladja ennek a terméknek a tartósságát, ezért csak 3*-ra tudom értékelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Yushika

2018. december 11.

Már egy ideje szemeztem vele, először is a csokoládé illat miatt esett rá a választásom és mindenképpen matt rúzst szerettem volna. Ezer éve nem vettem és nem is használtam rúzst, csak ajakápolókat. Viszont nagyon elégedett vagyok ezzel a vétellel.
Számomra nagyon egyszerű a használata, az ajkaim széleinél csak az applikátor hegyével dolgozom, szép, éles vonalat tudok létrehozni (én, aki szinte soha nem használtam rúzst előtte). Az ajkak beslő részének festésére pedig döntötten használom a felvivő eszközt.
Valóban elég vékony réteget kell felvinni és így lesz kevésbé ragadós mindaddig, amíg megszárad, de ha kicsit túllőttünk a célon, akkor sem vészes a végeredmény. Nekem nagyon száraz szám van, de amúgy is használok ajakhidratálót éjszakára, így reggelre szépen tudok rá dolgozni.
Tartós, reggel felkenem munka előtt és este micellás vízzel mosom le. A szám belsején ugyan picit kikopik, de nem túl láthatóan.
Egyelőre a 842-es Candy Man-t vettem meg EDDIG, de már tudom, hogy a Ruby-t is meg fogom venni, főleg azért, mert egymással kombinálva (teszteltem) gyönyörű lilás-pirosas árnyalatot kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Kitts

2018. december 9.

Sejtettem, hogy a maybelline superstay matte ink-et nem lehet überelni, nem is sikerült neki, de majdnem egyszinten vannak nálam. Kicsit lassabban szárad, viszont utána nem kopik (kivéve a száj belső felét). Egy hosszú estét egész jól kibírt, pizzaevés után kellett egy kis ráigazítás. Az Oh my choc egy fokkal szürkésebb árnyalat, mint vártam, ennek ellenére tetszik. Az illata nekem teljesen bejön, aki nem csokiimádó, annak is nyugi, mert kb fél perc után úgysem érezni már.

Összességében látom a hibáit, de mivel a maybelline-en kívül még nem volt jó tapasztalatom semmilyen rúzzsal, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Dormir

2018. december 7.

Az illata nagyon finom, brutál tartós. Az ajakszárító hatása még tesztelés alatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

ksissie

2018. november 28.

Múlt héten vettem meg a 858-as oh my choc árnyalatot, ami a számon egy szürkésbarna szín, rettentően tetszik! Nagyon tartós, evést-ivást bírja, igaz, belül kopik egy kicsit, de egyáltalán nem csúnyán. Reggel felkenem, este sminklemosóval nagynehezen lejön. Érezni, hogy ottvan, de nekem nem szárítja a számat. El kell találni a mennyiséget, mert ha túl sokat ken fel az ember, akkor tud ragadni.
Összességében imádom, még más árnyalatot is veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Összességében imádom, még más árnyalatot is veszek belőle.

Bababusz

2018. november 25.

Katasztrófa ez a termék. 4000 Ft és legszívesebben kivágnám a kukába. Alapból egy barna színt választottam az Oh my Choc!-ot ami kissé szürkés is, így nem éppen az én színem de ez nyilván nem a termék hibája. Az illata a tipikus mű csoki illat....túlélem, nekem nem ad pluszt igazából. Az applikátor fura, de használható így szintén nincs vele bajom. De maga a cucc....felvittem egyenletesen, fél óra múlva a szám közepén lekopott a fele és egyáltalán nem nyújt szép látványt. Lehet azért van mert aláhidratáltam, amit viszont muszáj, mivel az egész formula olyan, hogy felkened és érzed,hogy rajtad van. Nehéz, száraz, húzódik, nem jó. Emellett ha ezen még túl tudnál jutni, felvitel után 1 órával is ragad....baromi zavaró.
Három próbálkozás után feladtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Három próbálkozás után feladtam.