L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Cremeviki
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick - Candy Man és Box of chocholates
Ár: 1500 ft /db , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cicafun

2018. november 11.

Szintén fél áras Joy napi szerzemény Candy man árnyalatban. A csomagolásban szép kis piszkos mályvaszínnek tűnt, de valahogy az ajkakra felkenve sokkal világosabbnak hat, ami rajtam nem mutat a legszebben. Az első 10 percben ragad, utána viszont már nem. Bitang tartós, és egész vállalhatóan kopik. Ivásnál nem hagy foltot a poharon, az evést is jól bírja. Kissé szárít, nekem a Lovely K. lips sokkal kényelmesebb viselet. Amúgy az illata isteni forrócsoki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

blanzsi

2018. november 11.

Hát nagyobb durranás ra számítottam hiába vettem féláron a maybelline Rúzsa sokkal többet bír... színe miatt kap annyit amennyit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

szanika

2018. november 10.

Joy-nap alkalmából akartam magam meglepni valamivel, amit amúgy máskor nem vennék meg.. Rá esett a választásom!
Teljes áron 4000 Ft a Dm-ben, féláron vettem meg, bevallom még így is sokalltam picit, de a külső megjelenés és a márka elcsábított.
Nem volt nagy a színválaszték, összesen 3 színből lehetett választani: 1. valami nagyon nude 2. mályvás-pirosas 3. lilás-barnás-bordós
Nekem a 3. színre a 868 Cacao Crush-ra esett a választásom. Az illatát imádom, és aki esetleg ettől tart, felvitel után el is illan.
Elég furcsa ez a hajlított applikátor, nem igazán esik a számra, pedig több szögből is próbálgattam, de eddig még nem jöttem rá, hogy melyik lenne a legprecízebb felviteli verzió. Vigyázni kell vele, hogy ne túl sok anyagot vigyünk fel, és mindezt szépen oszlassuk el. Ha aránytalan a mennyiség akkor foltos lesz a végeredmény és ráadásul ragadós a felület. Nekem eddig nem sikerült eltalálnom se a mennyiséget, se a technikát. Maga a szín amit választottam szép, az illata jó, de 3ból 3x mindig letöröltem, mert foltos és ragadós lett a végeredmény.
Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

herczegno33

2018. november 10.

Joy napok alkalmából :) gondoltam kipróbálok egy ilyet is. Nem tetszik a hajlított aplikátor, nem is èrtem az ötletet. A nude színek, nekem annyira nem jönnek be, te mèg így is találtam szimpatikusat. Tartóssága miatt kap 2-est. Mert az az egy pozitívum. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

emeseee6

2018. november 8.

Az,hogy hányok már a nude-októl egyéni szoc problem :D ,na de hogy összesen 2 (!!!) árnyalat legyen,ami használható....(a vörös meg a vampos sötétlila) Nagyon karcsú. Na maga a rúzs igazából okés,nem vagyok elájulva tőle,hónapok alatt egynéhányszor használtam. Kicsit lassan szárad,kicsit ragacsos is,tartósnak tartós,tényleg rendben van. Szép a szín (cacao crush),kicsit nekem a felvitelével meggyűlik a bajom,fura ez a ferde applikátor. Olyan 3,5öt adnék,de a gyér színválaszték,illetve az illata...(hát aki nem édesszájú,annak nem egy álom;mint a kakaópor brutál töményen 3 csepp tejjel bekeverve) inkább a 3 felé billentik. Emellett aki szereti a nude-okat,vagy beleszeret egy színbe ,nem mondanám,hogy ne próbálja ki,olyan egyet megér termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Moni1980

2018. november 8.

Elképesztő tartós!! Még nem találkoztam ilyen rúzzsal, prémium kategóriában sem. Ivást-evést, fogmosást simán kibírja. Csak vízálló kétfázisú sminklemosóval tudtam eltávolítani. Az illata csodás, csomagolás esztétikus. Nagyon könnyű felkenni, mattra szárad, mégsem szárít. A színnel kissé mellényúltam, mert nem volt teszter. A 844 árnyalat van meg, ami nekem túl barna. Kuponnal vettem féláron, de szerintem a teljes árát is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

lixia168

2018. november 7.

842-es Candy man-t vettem ma meg 50% kedvezmennyel. Nagyon szep szine van,kremes allagu es jo az illata.
Igaz szaradas utan picit masabb a szine mint amikor felkentem de tetszik!!! Tartos!!! Biztos probalok meg belole mas szint is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Sheila

2018. november 6.

Szerintem kicsit nagy a hype, azért annyira nem nagy szám. Ellenben pofátlanul drága. Én hülye, teljes áron megvettem, de annyit nem ér.
Nem nagy a színválaszték, számomra egyedül a 842-es Candy man árnyalat tűnt hordhatónak, a többi felejtős, a barnáktól banyának, a pirostól ribinek nézek ki, marad a mályvás nude. Ami sajnos picit világos, de még éppen nem vízihulla effekt. Egész tetszetős. Viszont vékonyan célszerű kenni, mert nekem másként vastag vakolat réteget csinál a számon. Ami aztán pár perc után brutál ráköt a számra, és elkezd repedezni. Minden apró szárazságot kiemel (mondjuk a többi hasonló termék is), úgyhogy csak vékony rétegben és tökéletes állapotú ajkakra használatos. Ami fura, hogy a megkötés után érzetre ragacsos marad, ugyanakkor gyakorlatilag lerobbanthatatlan. Micellás vízzel is csak sikálva bírtam levakarni.
Ami egértelműen pozitív, az a szép csomagolás és a finom csokiillat, de nem lesz kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Agi04

2018. november 5.

A 842-es Candy man árnyalat van a birtokomban és imádom. Nagyon szép rózsaszín egy kis mályvás beütéssel. Nekem egész nap kitartott úgy, hogy nem kímélve ettem ittam vele. Csak nap végére kopott meg egy kicsit a szám belsejében. Az illata pedig csak hab a tortán mert valami isteni:D A Maybelline matte ink-jeinél annyival jobb szerintem, hogy nem hagy ragacsos érzést egész nap a számon, csak amíg megszárad. Tuti veszek még belőlük 1-2 színt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

random

2018. november 4.

hát az biztos hogy tudják, hogy kell valamit eladni. két színem van (még, ahogy ismerem magam), a 858 oh my choc! és a 864 tasty ruby, előbbi egy sötétebb, szürkésebb barna, utóbbi pedig - minő meglepetés - piros, mégpedig egy hűvösebb, de nem túl hűvös tónusú vörös. a csokiillat talán nem annyira csoki, de nagyon kakaós, és nagyon addiktív. tartósságát tekintve még talán egy fokkal a maybelline superstay matte ink-nél is jobb, ráadásul még két dologban jobban teljesít: egyetlen szín sem csíkoz felvitelkor (swatcholtam mindet), és egy lehelletnyi ajakápolót is elvisel magán, nem olvasztja fel - amire, sajnos, szükség is van: egyrészt, mert elég szárazra szárad, másrészt, ami az egyetlen igazi hátránya, hogy az én számon kifejezetten szárító hatása van. nem vészes, de nem tudom napokig viselni egymás után extra éjjeli ajakápolás nélkül. a másik aprócska hibája, hogy ha sokat visz fel az ember, akkor nehezen szárad, és sokáig ragacsos lesz. mindenesetre, ez van olyan jó, hogy ne fájjon annyira az ára (4000 ft a dm-ben - és a glamour-napok után tették csak ki... no de mindegy, lesznek még JOY-napok is). viszont a színek kicsit... uncsik. egy halványabb tejcsoki-árnyalat van, a többi nude, egy piros (ezt nem értem, de szép), és egy sötétlila (ezt sem), de nincs egy igazi sötétbarna benne? mint amilyen a jó étcsoki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.