L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

alizka72

2018. december 20.

Ma vásároltam meg ezt a terméket. Gondoltam próba képpen a holnapi hajmosást megelőzően kipróbálom. Tökéletesen befedi az én esetemben őszülő hajlenövéseket,csak éppen a sötétszőke helyett sötét barna lett a hajtövem. Szóval lenövésre ősz esetében nagyon jó,csak nem az a szín lesz amit megvásárolt az ember. Sötét szőkét vettem,ami képileg a dobozon vörösre hajazott,(nekem satírozott vörös és szőke a hajam)aztán élesben sötét barna ráfújva a hajra. Ragadni nem ragad tapad,de a szín nem az lesz amit megvásárolunk. Sötét szőkéhez gondolom a világos szőkét kellett volna meg vennem. Ja és még egy apróság,fél óra múlva a kispárnámat a fejemhez szorítottam,imitálva az éjszakai alvást,a kispárna barna lett. 2200ft-ért egy kis 10 cm-es l’oreal haszinező flakontól nem ezt vártam. Első és utolsó volt az ő termékük. Nem csak ezzel az árucikkükkel jártam már így. Hajra való terméket nézve többet nem kisérletezem a l’oreal-al.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 20.

katalinmester13

2018. november 1.

Megjelenéséig szempillaspirállal ügyeskedtem a választéknál megjelenő lenövések eltüntetésére. Elég sok időt vett igénybe. A másik márka hasonló funkciót betöltő termékei között nem találtam feketét, ezért kénytelen voltam megvenni a drágaszágomat. Azóta féláron szerzem be az ilyen meg olyan napokon. Szerintem hiánypótló termék. Hajat nem lehet festeni másfél-két hetente. De igénytelennek sem tűnhetünk a lenövés miatt. Egy kicsit fröcsköl, de letörlöm. Fura tapintású, kezet, körmöt befogó. Igyekszem nem beletúrni a hajamba. Ha a férjem borzolja, úgy is tudja, hogy mire számítson, így nem borzolja az idegeit sem. Pár napig kitart, nem kell minden nap fújkálni. Hajmosásnál kimosódik. Napszemüveget ilyenkor inkább ne toljuk a fejtetőre. Megfogja, majd megy az orra, arcra. Napszemcsi a dekoltázsra. Emiatt kerestem nyárra más megoldást (porállagút), de nem vált be. Visszatértem. 3. vagy 4. példány elhasználásánál tartok. Lenövésre ennél jobb megoldást még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Azért vettem, hogy az egyre ritkuló választékomat és környékét elfedjem valamivel. A sötétbarna teljes jó a sötét barna hajamhoz a választékom ezzel már nem világít, a festék nem csöpög, persze kicsit gyakorolni kell, hogy hogyan fújjuk, Hajmosástól hajmosásig tart. Nekem nagyon tetszik, bár már régen lett volna ilyen. Újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

sephora

2018. szeptember 1.

A feketét használom, most fogyott el. Megéri az árát, mert csak akkor használtam a választékon amikor már a festés előtt voltam, igy kb.5-6 hónapig tartott a flakon.
A permet összetartó, nem fröcsköl, így a lenövés csíkja jól lefújható.
Tartós, nem pereg le, tökéletes a fekete szín fedése.
Annyi kis baleset történt csak, hogy amikor a fejem tetejére raktam a napszemüvegemet, utána le az arcomra - az arcomat bepiszkította.
Erre azóta figyelek.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

A permet összetartó, nem fröcsköl, így a lenövés csíkja jól lefújható.
Tartós, nem pereg le, tökéletes a fekete szín fedése.
Erre azóta figyelek.😊

fannas

2018. július 26.

Nagyon szeretem! Tökéletesen illeszkedik a hajfesték színéhez. Nem fog meg semmit, a következő hajmosásnál kijön, újra kell fújni. Nekem nem fröcsköl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Onewitch

2018. július 19.

Sötétbarna árnyalatot használom, tökéletesen passzol a hajszínemhez. Végszükség esetére vettem meg anno, ha esetleg valami miatt nem érnék oda a fodrászhoz időben, akkor átmeneti megoldás legyen azért a lenőtt hajtövekre.Egyetlen hátránya, hogy a fejbőrt is megfogja, amit nehéz korrigálni. Praktikus terméknek tartom. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Moncsi82

2018. július 10.

A legvilágosabb szőkét vettem meg. Nagy csalódás volt. Sötétbarnára színezte be a hajtöveket. Alapból sötétszőke a hajam, és azt reméltem, hogy a lenövés is szőke árnyalatú lesz a használata után. Azonnal meg is mostam a hajam, mert rosszabb volt, mint nélküle. Minek ennyi árnyalat, ha szinte az összes sötétbarna lesz a hajon? Egyszer használtam, de köszönöm szépen, az is bőven elég volt. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

rosacea

2018. június 29.

Sötét szőkét használom. Következő hajmosásig takar, még az ősz hajszálakon is. De nélküle ősz, viszont fényesebb a hajam és bizony pattanást is produkál a hajtöveknél. El fogom használni, mert ez a hajszín a legjobb nekem, eddig... Előnye talán, hogy vastagítja a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

pattelin

2018. május 22.

A barna színárnyalat van meg, de nem használom túl gyakran. A színe passzol a hajfestékem színéhez, ez egy jó pont. Valóban nehéz fújni úgy, hogy ne fröcsköljön a homlokomra is, de onnan gyorsan letörlöm egy körömlakklemosós vattakorong segítségével! De azért tényleg eléggé fröcsköl. :( A lenövés ellen jó és az itt-ott ritkás állapotot is segít elfedni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Jelena

2018. május 4.

Nekem nagy segítséget jelent, hogy elrejtsem a gyorsan lenövő hajam ősz szálait. Tény, hogy befogja a fejbőrt, ha nem ügyesen fújom, de tonikos fülpucolóval orvosolható. Gyönyörűen illeszkedik a hajszínemhez, régen a világos barnát használtam, de most hajszin váltás miatt a mahagónihoz kellett nyúljak. ...ez is 5csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891