L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rozsomak11

2018. április 11.

Féláron vettem kipróbálásra, ősz hajszálak elfedésére, de arra teljesen alkalmatlan. Alig fogja be a hajat, de a fejbőrt befogta, ha hozzáértem a hajamhoz a körmöm, ujjam, kezem barna lett, egész nap. Lefeküdni nem mertem vele, féltem összefog mindent, így kimostam és inkább a festés. Kidobott pénz volt számomra. Nem fogja be az üveges ősz hajszálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

w411f10wer

2018. március 22.

Ragacsos, a fejbőr tiszta barna lesz tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Ragacsos, a fejbőr tiszta barna lesz tőle

gingerbloo

2018. március 4.

MŰSZEPLŐK készítésére tökéletes.- Nem is azért vettem, hogy a hajamnra fújjam, hanem hogy az arcomra. Sima barna árnyalkatban, nagyon nagyon óvatosan fújva kb karnyi távolságra olyan életszerű szeplőket csinál, hogy csak na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Hester

2018. január 1.

Nagyon gyorsan elfogyott, pedig havonta kétszer használtam. Általában összefogott hajon, a halántékomra fújtam, hogy a megjelenő őszhajszálakat elfedjem. Az illatát borzalmasan utáltam. Nekem a syoss hajszínezője jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

szazsani

2017. december 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, lenövésre, vagy forgóknál ahol jobban látszik kicsit a fejbőröm tökéletes takarást nyújt. Fekete színben használom és semmi ruhaneműmet vagy párnámat nem fogta meg. Igen, ha belenyúlok az ujjaimat kicst megfogja, de nem vészes ennyit ki lehet bírni :P Viszont az ára sokkoló...ennyiből már veszek egy hajfestéket...igaz a hajfesték egy alkalomra használatos ez viszont sokáig elég. Az árát behozza az is, hogy más hasonló termékekhez képest mérföldekkel jobb. De a ragacsosabb állag és az ára miatt nem tudok tiszta szívvel maximális pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

GoldTree

2017. november 24.

Sötétbarna színben használom, remekül illik a hajszínemhez. Elfedi az ősz hajszálakat, a lenövést. Pár perc alatt megszárad, én olyankor átfésülöm a hajam, és nem ragad, nem fog. Biztos, hogy veszek még, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

p1th0n

2017. november 5.

Halloweenra ezzel a hajszinező sprayel fújtam be a hajam. Teljes fedést adott (sötét szőke hajamon), úgy, hogy ráfújtam a teljes flakonnal (tudom, hogy nem ez az eredeti rendeltetése, de én nem bízom meg a kínais hajszinezőkben) és hát eléggé ragadt és olyan volt a hajam mintha üveggyapot volna :( Nem sok ideig volt fenn a hajamon, úgy olyan 5-6 órát kb. és hát a 7. hajmosásra tudott kijönni (nem teljesen, de addigra megúntam már a sok hajmosást ;)
Lehet, hogy aki rendeltetés szerűen használja, annak beválik, de nekem most ez nem volt egy túl jó élmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Karmilla

2017. szeptember 20.

Erdeti hajszínem fekete, de 1 hónapja lett szőkítve, sajnos már nagyon látszik a lenövés ezért gondoltam, ez milyen ötletes megoldás lesz... Lehet én gondoltam túl, de nem platina színű hajam, hanem inkább sötétszőke-arany, így a Dark Blond színt választottam.. a Fekete tövekkel nem tud mit kezdeni talán egy árnyalattal világosabbnak tűnik, de az összehatás miatt ugyan úgy igénytelen. DE mivel a szőke részre is ráment ott már BARNA lett a hajam.. Úgyhogy ha 10cm távolságból fújom rá akkor tudok készíteni egy ombre frizurát, ha közelebbről célzottan akkor meg ragacsos masszát készítek frizura helyett..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Jaslindore

2017. szeptember 15.

Ad egy kis színt, de fénytelen, fakó, száraz lesz tőle a haj ... sokat kéne fújkálni, hogy az ősz szálak tövét mind befedje .... ráadásul fröcsköl. Anno volt flakonos hajszínező hab, azt szerettem, szuper fényt adott, ... mindenki azt kérdezte, hogy mivel mosom a hajam, mert olyan szép színe és fénye van, de megszűnt a 90-es évek végén ... azóta sem találok hasonlót. Lenövésre remelem jobb ... Mást vártam ennyi pénzért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Convallaria

2017. szeptember 3.

Hatalmas csalódás. Teljesen természetellenesnek hat a hajon, leszedhetetlenül összefogja a bőrt.
Én sötétbarnát használtam, de az inkább fekete volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Én sötétbarnát használtam, de az inkább fekete volt.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891