L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

netti1990

2017. augusztus 19.

Nagyon megvagyok elégedve ezzel a termékkel :) A fekete árnyalatot használom.Gyorsan nő a hajam.Amikor látszik már a tőnél,hogy nő le a hajfesték,akkor szoktam befújni.Ezzel egy kicsit ki tudom tolni a hajfestést.Szépen befedi a lenőtt részt,még az ősz hajszálakat is.Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

PetraRéka

2017. augusztus 4.

Higgyétek el ez egy tökéletes termék.Feketét használok.Csodálkozva olvasom,hogy valakinek ragad...nem fogja be...stb.
Rá van írva :10 cm-ről fújd...
A másik :nem kell,hogy tapogasd utána-de én megvárva az egy percet sem éreztem,hogy ragadna és nem,nem fog!
És még valami-szinte szép fényessé teszi a befújt részen a hajat.Én szívből ajánlom.

Amit kitapasztaltam és ajánlom nektek is:hajszárítás után fújom be vele a hajamat úgy,hogy fésűvel rendezem közben a hajam :D Mármint hátra fésülöm és így a közvetlen fejbőrt nem fogja be.Ami fontos:én erre rászárítok-és így nem fog tuti!Erre hajlakk és kész.Csodás az eredmény.Felfrissíti a hajat.Továbbra is nagyon ajánlom. 5++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Rá van írva :10 cm-ről fújd...

rekacska24

2017. július 23.

Haaat sok jó véleményt olvastam itt róla, az én tapasztalataim valahogy mások... Feketét vettem, a hajam nem nagyon fogja be inkább a fejbőrömet, fröcsköl folyik mindenhova, ragacsos, és megfogja a kezem még 2 nap után is. Nagyon vész esetben jó, de amúgy nem valami jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Manciska

2017. június 21.

A sima barna árnyalatot vettem meg, sikerült kifognom akciósan a Rossmannban és még színben is passzol. Szépen eltünteti az ősz hajszálaimat, engem ez zavar a leginkább két festés között. Egyetlen negatívuma, hogy bárhogy ügyeskedek vele, ragad, dehát legfeljebb nem taperolom a hajam. :) Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Milka

2017. június 8.

Megvettem, majd próba nélkül túl macerásnak ítélve eladó sorba helyeztem itt, azonban még majdnem ingyen sem kellett senkinek. Így rászántam magam egy próbára, ami rendszeres használattá fajult. A sötétbarna hajamban megjelenő néhány ezüst szálra fújom . Nem folyik, nem fog és nem ragad, viszont gyönyörűen fed. A sötétbarna nálam dupla funkciót tölt be, szemöldök színezőként is őt használom. Örülök, hogy nálam maradt: eddig árultam, de ha elfogyott, vadászni fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Vampir

2017. április 27.

Ez egy rakás szar. Méghozzá jó drága. Pénzkidobás. Mindenhova megy belőle, csak oda nem, ahova kéne. A hajamat nem fogja be, csak a fejbőrömet, aztán ha később végigsimítom a kezemet a hajamon, az ujjaim teljesen feketék lesznek és alig jön le - megjegyzem, ez elég kellemes tud lenni, amikor az ember megfeledkezik magáról és a hajába túr, ráadásul olyan helyen, ahol nem lehet kezet mosni...
Amikor kifújom nagyon bizsereg a fejbőrömön és az a kevés is végigfolyik.
Ahogy mondtam, ez egy kalap lószar jó pénzért, ennél még egy színező samponnal is többre megyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Amikor kifújom nagyon bizsereg a fejbőrömön és az a kevés is végigfolyik.

Zsokaa

2017. április 23.

Kb. 5-6 db ősz hajszálam van, erre vettem. Nem szeretem, ha a fekete hajam közül ezüstösen kifénylik. :D Mivel nem kell rá sokat fújni, bátortalanul nyomom meg a sprayt, és fröcsköl. Egyébként így a pár szál eltüntetésére megfelel, de kíváncsiságból kipróbáltam hajtőre, választéknál. A bőrt is befogja, ami nekem annyira nem jön be, illetve még így is fröcsög, összekeni az arcomat. Szerintem akinek ősz lenövése van, max. akkor jó, ha tényleg nincs idő, stb. festésre és esetleg nagyobb alkalmon nem akar úgy megjelenni. Ezt tudom elképzelni. De akkor is macerás, ha azt akarjuk elérni, hogy ne tűnjön ki a lenövés. Kicsit az árát is sokallom, illetve fog. Ha odanyúlok, ahová fújtam, megfogja a kezemet, a párom arcát, ha odabújok. Szóval az én pár ősz hajszálam eltüntetésére megfelel, de nagyon elütő lenövésre szerintem nem alkalmas. Vagyis nem olyan praktikus és olcsó módszer, mint az elsőre tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

kitti9712

2017. április 10.

Nem rég óta festetem a hajam, s mivel a fodrászom mindig be van jó előre táblázva, megesik, hogy már számomra zavaróan látszik a töve, mire elérek hozzá. Eredeti hajszínemet nem túl világos, de azért világosbarnának mondanám, és sötétszőkére festetem. Így meg is vettem a Dark Blonde színt, gondoltam, hogy segít ez átvészelni a fodrászig hátralévő egy hetet. Hát tévedtem. A hajtövemre fújás után, a befújt rész sötétebb lett, mint előtte volt, konkrétan az eredeti hajtövemnél sötétebb. Szóval aki nem alapból szőke, annak semmiképpen sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Trystero

2017. április 5.

Szuper kis termék, nagy segítség, hogy ha nincs időm/módom azonnal hajat festeni ezzel el lehet odázni a dolgot. Hajmosás és szárítás után kell használni, kicsit kemény lesz a haj tőle, de mivel eddigre már formázva van így ez nekem nem probléma. Sötétbarna árnyalatot használok, ágyneműt, ruhát még sosem fogott össze, igaz, én a hajtöveken használom. Szépen fed. Újra fogom venni, remélem sokáig a piacon marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

aszisz

2017. április 4.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Én a feketét használom, szerintem nagyon jól végzi a dolgát. Amíg nem találtam rá, addig ebay-es hajspirált, esetleg szempillaspirált használtam a "probléma" megoldására, azokhoz képest szerintem fényévekkel jobb. Én egyáltalán nem találom ragacsosnak sem utána a hajamat tőle. Biztos, hogy venni fogom, amíg lehet. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891