L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

Akasa

2016. november 24.

Sötétbarna árnyalatot vettem, DM-ben 2200,- huf.
Leginkább a férjemnek vettem kipróbálásra az ősz hajszálaira, magamnak a "mègegyhetetkikellbírnilenövéssel" effektusra :)
Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de egy próbát még megért, mivel pici baba mellett a hajfestés kb az utolsó, amire idő jut.
Ffi: reggelre teljesen lekopott a pàrnán kötött ki az egész, de napközben tűrhetően fedte az ősz hajszálakat, fekete hajon a sbarna természetes hatást nyújt.
Én: szépen elrejti a lenövést, de reggelre nekem is kopott belőle! Nagyon pici kiszerelés és viszonylag drága, 3 naponta mosok hajat, annyit nem bír ki.
Hiába elég kevés belőle a leírás szerint, akkor is hamar fogy, nem nehéz elhasználni!
Szerintem is kicsit ragacsos érzetet ad.
4* a maximum :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Sötétbarna árnyalatot vettem, DM-ben 2200,- huf.
Szerintem is kicsit ragacsos érzetet ad.
4* a maximum :(

kovacskat56

Korcsoport: >54
2016. november 16.

Barna színben használom és meg vagyok elégedve vele, két hajfestés között jó megoldásnak tartom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 16.

oszekely

2016. november 11.

A sötétbarnát próbáltam ki. Jól fed, kicsit csöpög használat közben,de nem festékezett össze semmit. Egyetlen hátránya,hogy a haj kicsit sprőd és ragacsos lesz tőle a befújt területen.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Érdemes kipróbálni.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891