L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív szín, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

Ár: 1000 , Eladó: cinti1011
Állapot: új, Helyszín: pilis, fizetés: posta, foxpost, előreutalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hvcs

2017. június 11.

Ált. "valami lilás árnyalatú szőkét" szoktam venni, 8 és 10-es között amilyen hangulatban épp vagyok/amilyen évszak éppen van (nyár = 10), hiszen a következő festésre úgyis elfelejtem, mit használtam. A nem lilásaktól nekem rezesedik a hajam. A lilásaktól is eleinte kicsit túl vöröses lesz, de aztán a vörösesség valahogy kikopik, és civilizált szőke színe lesz.
Ez a cucc a legjobb, amit próbáltam eddig. Körökkel veri kenterbe a drogériás termékeket. Illetve teszek majd még egy Alfaparf-próbát is, hiszen annó az volt a kedvencem, de mióta konzisztensen szőkítek, nem használtam, s majd összehasonlítom, de egyelőre ezzel teljesen elégedett vagyok. Illetve egy csillag levonás az állatkísérletekért (vagy ez álszentség? végül is mire legyen sznob az aki rendszeresen szőkít), meg mert 2 hónap után már nem csak a lenövés zavaró, de a színe se az igazi többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

xadriennx

2017. február 16.

Az egészen világos színektől (10.1; 9.11) az 5.25 mélységig használtam csomó árnyalatát, nekem abszolút a kedvenc hajfestékem! Dobozossal már évek óta nem kísérletezgetem, a Majirel tartós, a színei elképesztően szépek, a hajam fényes lesz és puha tőle, és olyan színt kapok, mint ígérik (világosbarna hajam, van - vagy nevezzük inkább egérszürkének :) ) Csak a saját oxijával (6-ossal) alkalmazom a hajamon, könnyen kezelhető és bár kicsit drága, nekem megéri! :) Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

juditkaa70

2016. október 30.

2.10-est használtam. Kékesfekete.Gyönyörű a hajszín. Viszont úgy vettem észre szárítja a fejbőröm,és sajnos a tartósságát illetően nem az igazi! 2 hét után már kopik a hajfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 30.

hiphoppergirl93

2016. október 15.

Ha a festés után nézzük 5 csillag, de mivel 2 hét után kb. semmi szépség nincs a hajon ezért ár érték arányban pontozok. Nem éri meg az árát az biztos..:( casting creme gloss professzionális változata egyébként ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Vivvancs

2016. október 15.

Eddig már kb. mindenféle hajfestéket kipróbáltam ami létezett. Régóta szerettem volna sötétebb barna lenni - olyan egyértelműen barna, ami se nem szőke, se nem fekete. Az eddigi próbálkozásaim pedig mindig e két végletet eredményezték. Aztán jött ő, az 5.12-es, és végre megkaptam azt az árnyalatot, amit szerettem volna: barna! A dolog pikantériája az éppen csak megjelenő finom rózsaszín bizonyos fényben, ami teljesen feldobja az egészet, és nem marad "unalmas" barna. Elég sokan kérdezték már hogy mi ez a szín, szerintem különleges és halál menő. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Cicus01

2016. június 3.

Alapvetően szeretem, fodrász festi vele a hajamat. Szép lesz tőle az állaga és gyönyörű a színskála, olyan lesz a végeredmény, mint a mintán. Viszont az egyetlen baj vele, amiért le is vontam egy csillagot, hogy nagyon hamar kopik szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

FTitania

2016. április 22.

Körülbelül 2 hete rendeltem és használtam ezt a terméket, nemrég világosított , egyenetlen kb 6-os színmélységű, vörös - rezes árnyalatú hajamra. Szerettem volna megszabadulni a vörös fénytől, ezért 7.1 hamvas szőke és 7.13 --as bézs szőke színűt választottam. Elsősorban eddig drogériás termékeket használtam, úgy gondoltam, ez a professzionális festék nagy változás lesz hozzájuk képest. Picit csalódtam, a végeredmény picit száraz, egyenetlen lett, de legalább a vörös fény eltűnt. Többet vártam ettől a terméktől, bár a színválasztásom nem volt megfelelő (eggyel sötétebb jobb lett volna az egyenetlenség elkerülése érdekében, csak megszoktam, hogy a drogériás termékekből mindig jobb világosabbat venni), de ennek ellenére a hajam sprőd lett tőle (például Garnier Olianal ezt a fokú szárazságot nem tapasztaltam). A szín egyelőre tartós, hajmosásnál is kevésbé színezi a vizet.

Egy esélyt még adok neki a következő festésnél, vagyis valószínűleg a Majirel Cool Covernek, talán jobb tapasztalatom lesz a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

nemeth.anita

2016. február 27.

17 éves korom óta rendszeresen visszatérek ehhez a festékhez (azaz 1997 óta). Akkor egy fodrász mentett meg egy borzasztóan sikerült otthoni szőkítés után, amiből egyetlen alkalommal természetes szőkét varázsolt. A hajam csak ettől az egy festéktől "nőtt", azaz nem roncsolódott annyira, hogy sokszor vágatni kelljen. Amíg szőke voltam, a 9.11-es és 10 1/2 1-es árnyalatokat használtam, amióta barna vagyok, 6.35-ből és 6.0-ból keverek ki magamnak egy szép, meleg árnyalatot. A kedvenc festékem 18 év távlatából nézve. Az előnyei: a szín szinte semmit nem kopik következő festésig, a fejbőrt nem fogja meg nekem, a hajam sem hullik tőle jobban, mint egy átlagos hajmosáskor. Azt már említettem, hogy a hajat nem roncsolja, bár ehhez lehet, hogy hozzátesz az is, hogy festés után befejező lépésként nagyon enyhe almaecetes vízzel öblítem le a hajam (1 l vízhez 1 teáskanállal). A színpaletta nagyon széles, bár én még ezt is tovább árnyalom a színek keverésével. Mivel rendszeresen kísérletezek az árnyalatokkal és sokszor teljes hosszon átfestem a hajam, így azt gondolom, megmaradok ennél a festéknél, szalon eredményt kapok itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

D.Bianka

2016. január 3.

Évek óta használom ezt a festéket. Imádom. Sötét az eredeti hajszínem, sajnos keményen őszülök így kénytelen vagyok festeni. A hamvas sötétszökét használom hogy középbarna színt kapjak. Csak a tövét festem ( 1 doboz) hogy a hajam vége ne legyen túlpigmentált és seprű száraz. Szép természetes barna a végeredmény sokan azt hiszik nincs festve.max pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

csizi

2015. október 22.

Kb. fél éve csak ezzel festem a hajam, azóta nem zsírosodik olyan gyorsan, viszont nem is szárítja, nem lesz sprőd a vége. A szín is tartós (vörös), bár lehet, hogy ez a samponon is múlik (L'Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color). Maradok ennél a festéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.