L'Oréal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív szín, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték, 8.3 - arany szőke
Ár: 2000 Ft , Eladó: Sula
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
1000 ft világos barna L'Oreal Paris Majirel Hajfesték
Ár: 1000 ft/db , Eladó: xszemyx
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Orosháza, fizetés: Ajánlott postán kívül bármilyen csomagküldés

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csizi

2015. október 22.

Kb. fél éve csak ezzel festem a hajam, azóta nem zsírosodik olyan gyorsan, viszont nem is szárítja, nem lesz sprőd a vége. A szín is tartós (vörös), bár lehet, hogy ez a samponon is múlik (L'Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color). Maradok ennél a festéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

mijjjamasa01988

2015. február 13.

Tényleg sokféle professzionális hajfestéket kipróbáltam már, de olyannal még nem találkoztam aminek a színe is szép lenne és közben ne szárítaná a hajamat. A hajfestések után mindig éreztem, hogy a hajamat megviselte, hajpakolásokat kellett használnom. Aztán kipróbáltam ezt a hajfestéket. Meglepő, de egyáltalán nem éreztem, hogy szárítaná a hajam. És a színe... ragyogó :) Imádom! Örülök, hogy rátaláltam, én biztos ennél maradok, nem váltom le :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

Timiri

2014. június 5.

8,30 astól vizsla vörös lettem. Hamvasitas nem segített. Dobozossal javítottam a hibát, következőnek majiblond jön. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

szivi81

2014. február 15.

4.51es árnyalatot használom, nagyon szép színe van. sajnos őszülök, de még nem egyenletesen, csak foltokban és szálanként, azt szépen befedi. Illetve amióta terhes vagyok, azóta sajnos nem annyira, ha nagyon vizslatom, ki lehet szúrni az ősz hajszálakat, de csak a festés után kb 10 nappal, addigra kopik le kicsit. ettől függetlenül ez a hajfesték az, amit semmi másra nem cserélnék le, megbízható minőségű, és nagyon szép tőle a hajam. iparfümériából rendelem, mindig párosával, ami nekem 4 hajfestés, tehát 4 havi adag, igy kb drogériás dobozos középkategória árába jön ki, szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

tatai.hajnal

2013. december 17.

A legjobb hajfestek , valoban apolo, es olyan szint kapsz amilyent szeretnel.egy hibaja van hogy ugy vettem eszre hamar kopik,bar ez lehet csak azert mert elotte szivatott volt a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

diana35a

2013. május 25.

Nekem Majirel 10 és fél-lel van festve a hajam, olyan szőke mint az ABBA énekesnőé, és gyönyörű, csillogó, selymes, nem kopik. A Hajasnál ezt a festéket használják, szerintem nagyon jó, egyáltalán nem törik a hajam. Az otthon használatostól nekem nagyon hullott a hajam. Rengeteg pakolást raknak rá, meg valami színrögzítő+ pakoló és ez annyi ápoló anyagot tartalmaz, hogy a végére szoktam egy balzsamot tenni. Én Kerastase Bain Architecture (zöld) mosom a hajam, az felépíti a hajat, nem zsírosít, nem nehezít el. Én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.

Heli

2013. március 7.
Sikerült helyrehozni a hajam szárazságát olajokkal és a placentás/lattés pakolással. Annak ellenére, hogy színvédő samponnal mosok hajat (szintén L'oreal), iszonyatosan kopott egészen eddig. Talán most van olyan színe a hajamnak, amilyet szerettem volna, a melírok helye sem annyira feltűnő, hogy hozzávilágosodott a hajam. A frissítő hajvágás viszont muszáj lesz, mert ramaty állapotban vannak a hajvégeim. :(

2013. február 12.
Ma festettem vele hajat. Hát....
Pozitívum: Egyelőre úgy tűnik, elbánt a vörös fénnyel, mondjuk ezt el is vártam egy extra hamvas színtől. Könnyű vele dolgozni.
Negatívum: Iszonyat kiszárította a hajamat, pedig hajmosás közben olyan jó puha és selymes volt. :( Ennyire durván szárító hatást még egyik festék sem produkált, pedig jó néhányat teszteltem már. Kicsit foltos lett, de azt foghatjuk a nyári melírra, hogy amiatt nem fogta be 100%-osan.
Remélem nem fog kikopni, mint a többi, ahhoz kicsit drága mulatság volt.

2013. február 7.
Mivel más márkánál nem találtam 5.11-es árnyalatot, így maradtam ennél. Ezt is Amerikából kellett rendelnem. Ráadásul ugye rögtön 2 dobozzal... Nem volt olcsó, de remélem szép lesz az eredmény és végre tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

2013. február 12.
Ma festettem vele hajat. Hát....
Remélem nem fog kikopni, mint a többi, ahhoz kicsit drága mulatság volt.

2013. február 7.

Eduska

2012. november 5.

Fantasztikus, csodálatos, amíg szőke voltam csak ezzel festettem és gyönyörűen megerősödött, megnőtt a hajam..a színe is meseszép volt. Igaz, hogy elég drága de megéri. Amióta barna vagyok, nem ezt használom, és tönkre is ment a hajam:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Kreszta90

2012. szeptember 26.

A legjobb hajfesték amit eddig használtam. Szép a színe és nem kopik ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

A legjobb hajfesték amit eddig használtam. Szép a színe és nem kopik ki.

szemok123roland

2012. szeptember 25.

sok ember úgy gondolja ha otthon felkeni magának a 6os színre a 9.1et akkor az olyan lesz mint a színskálán,hát ez kicsit se így van....nem véletlen,hogy a festést mi is fodrászok hónapokig tanuljuk,ha 9.1es hajszínt szeretnél nem minden esetben 9.1et kell felkenni a hajadra.Ha olyan hajszínt szeretnél amilyet a színskálán látsz,legalább 1szer menj el egy fodrászhoz és kérj tanácsot tőle!Amúgy a majirel a mai napig a piacvezető hajfesték,nem sok(sőt) jobb festék van nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.