L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ritocska4real

2018. október 2.

A sminkkel nagyjából megbirkózik,azért csak nagyjából, mert a makacsabb az kifog rajta. A bőrömet kissé szárítja, de azért nem vészesen. Egynek jó, de nem olyan termék, amit újra vásárolnék. Mondhatni semmi különös, egynek jó, viszont annak egy picit drága más hasonló hatásfokú termékekhez képest. Nem ördögtől való, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

cili9

2018. július 1.

Jól bírja a bőröm, nagyon sokáig elég, de szempillafestékemet nagyon nehezen szedi le, arra mást kell használnom. Semmi különöset nem tapasztaltam vele kapcsolatban, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

blackberry

2018. június 24.

Több mint egy éve csak ezt használom. Sminket könnyedén eltávolítja, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

unicornqueen

2018. április 10.

Szépen eltávolítja a sminket és utána puha lesz a bőröm tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Szépen eltávolítja a sminket és utána puha lesz a bőröm tőle :)

Fanba

2018. március 6.

Szepen leszedi a sminket! Nem irrital es nem marja a szemem mint mas tarsai. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Szepen leszedi a sminket! Nem irrital es nem marja a szemem mint mas tarsai. 4*

kiscsillag1990

2018. február 19.

Az első micellás víz, amit próbáltam, de azt hiszem, jó ideig nem is lesz kedvem másikat kipróbálni. Mivel tökéletes. Nem irritálja a szemem (végre valami!), viszont mindent leszed, könnyen, gyorsan. Újravevős mindenképpen (sőt már be is szereztem most akcióban a tartalék üveggel, 400 ml így egy darabig elég :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

merka

2018. február 10.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem kell dörzsölni az erősebb fekete sminket sem, könnyen eltávolít mindent. Az illata számomra semleges, csak használat közben érezni, utána elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

allthemakeup

2018. január 28.

Nem lenne rossz, ha leszedné a vízálló sminkeket is. Emellé a szempillaspirálomhoz kell egy külön lemosó, ami azt eredményezi, hogy nekem így ez teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Regina271

2018. január 27.

Eddigi legjobb amit próbáltam , szépen leszed minden szennyeződést, nem szárít, nem csíp, és nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

zita.herkovics

2018. január 26.

Én a nagy micellás víz hájp' idején sorra befürödtem az ismertebb márkák termékeivel. A Garnier egy kalap ...-t se ért, a Nivea csípett, a Helia-D-től többet vártam... szóval nem voltak jó köreim. Aztán visszaeveztem a Bioderma klasszikjára, de valahogy nem volt az igazi már, évek távlatából jobbra emlékeztem. Amikor végső elkeseredésemben az egyik kedvenc márkám kínálatához értem, megláttam, hogy nemcsak a sűrű tejek vannak, és a kendőktől már herótom'volt, ...akkor megláttam. És megszerettem. Kenyérre kenhető lettem a csomagolás láttán, a nagy kiszerelés, ó, mondom, ez engem várt! (Még tán akcióban is volt.) Szóval életem egyik legjobb döntése. Hónapok óta megvan. Nem irritál, lehoz szinte mindent, és amikor azt hinném, hogy a bőrradír és az arclemosó után már tiszta a bőröm, akkor is talál még valamit ez, amit derekasan le is szed! Szóval abszolúte. Csillagos ötös. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.