L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Banszky

2017. november 19.

Nagyon jó micellás víz!! Tetszik a nagy kiszerelés,ahhoz képest nem is annyira drága főleg azért amit tud. Simán leszedi a sminket egy törlésre de a sima reggeli-esti arctisztító rutint is állja. Ez az első olyan micellásom ami után tényleg nem kéne arcot mosnom mert egyáltalán nem csíp,nem ragad,nem hagy semmilyen réteget maga után. Tetszik,hogy nincs benne alkohol,érezni mennyivel "könnyebb",jobb,"szagtalanabb" a termék. :D Újravevős. (Már ha egyszer elfogy mert hatalmas adag és kevés kell belőle)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Merengo95

2017. november 17.

Eddig a Garnier és Yves Rocher micellás vizeit használtam,de most akciós volt a Rossmannban és az új arcmaszkukból adtak hozzá mintát,így muszáj voltam megvenni. Szerintem jobb,mint a Garnier,bár nem lokoz olyan puha arcot,viszont jobban tisztít és nem hagy ragacsos bevonatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

FrostJaina

2017. október 30.

Tudja amit kell, kissé ragacsos érzést hagy a bőrön, szemnel kicsit bajlódni kell, de meg vagyok vele elégedve. Nem értem miért van rairva a micellas vizekre, hogy nem kell lemosni. Muszáj lemosnom különben megőrülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

evelyne30

2017. október 30.

Használtam már pár micellás vizet, a Balea-sat, a Garniert, a L'oreal másik típusú micellás vizét, de egyiknél sem tapasztaltam olyat mint ennél. A bőröm eddig szerencsére semmilyen kecére nem reagált rosszul, kivéve erre. Úgy éreztem egyáltalán nem tisztította a bőröm, és pattanásaim is lettek tőle, amik nekem soha nincsenek. A legrosszabb, hogy nem is akarnak elmúlni. Tesómnak ugyanez volt a tapasztalata. Nem hiszem hogy újra venném. Azt hiszem a Garnier az örök favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

nagyvica

2017. október 19.

Kiváló! Mindent lehoz! Nem irritál. Már több hasonló terméket használtam, de ez a legjobb! Ami plusz előnye, hogy óriási a kiszerelése és nagyon sokáig elég. Bevált termék! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

KreolAncsi

2017. október 18.

Imádom! Bevallom, nincs összehasonlítási alapom, és mivel bevált, nincs is igényem másra. Tökéletesen leszedi a sminket, nem szárít, nem irritál, kellemes érzés marad utána. Jó, hogy minden-mentes. Sokszor újra vettem már és még fogom is. Úgy adok 5 csillagot, hogy ezek nagyon nagy csillagok ám. Bárcsak minden termék ennyire azt nyújtaná, amit ígér.
A Rossmanntól viszont szemétség volt, hogy a Glamour-napokra felárazták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

A Rossmanntól viszont szemétség volt, hogy a Glamour-napokra felárazták.

alycethetyger

2017. augusztus 14.

Csodálatos! Szupernagy kiszerelés, nulla irritáció, nulla zsíros érzet, csak a tiszta, sminktől megszabadított bőr a nap végén.

UP: Nem fogom lepontozni, mert nem CF, de nem fogom ujravenni. Már úton van a Deciemtől a váltója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Akciósan vettem,eddig a Garnier micellás vizét használtam,de ennek most kedvezőbb volt az ára,így ő jött velem haza.
Nem csípi a szemet,nem érezni illatot.Nem irritálja a bőröm tényleg szinte nem is érezni. Kiszerelés szempontjából is kiadós...eddig szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

nius

2017. július 17.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Egy picit csípi a szemem, bár nekem eddig hosszú pályafutásom során csak egy lemosóm volt, ami nem csípett, szóval ezt nem rovom fel neki hibaként. Mostanában nem igazán sminkelek, így "első" arclemosóként használom, vagy ha mégis van rajtam smink, akkor egy minimális szemöldökceruza, tus, spirállal kell megküzdenie. Ilyen kis mennyiséget gond (és maradék) nélkül le tud szedni. Nem irritál. Aki nem szándékozik drágább micire beruházni, annak simán jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

shatzy

2017. július 11.

Illatmentes, ennyiben valahogy másnak érzeztem, mint a Garnier verzióját. Én előtte lemosom a sminket, szóval még abban a formában nem próbáltam, hogy a kemény sminket leszedi -e, de a maradékot, csíkot igen. A Bioderma micellás vize azért valahogy többet tud, de DM akcióval 1000,.Ft-ért egy 400ml-es micellás víz nem rossz. Nem csípi a szemem, de nem is annyira gyengéd vele, mint a Bioderma. Ár/érték arányban jó!

UPDATE: nem szedi le maradéktalanul a sminket, sajnos ha előtte megmosom az arcom, az alsó szempillatöveknél maradt szempillaspirállal nem küzd meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.