L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

taboriester

2017. július 10.

A Rossmannban vettem akciósan. Előtte a Vichy és a Garnier kétfázisú micellás vizét használtam. A Garnierrel nem voltam egészen megelégedve, főleg, mert jócskán hagyott fönt sminket, másrészt kicsit olajosnak is éreztem.
Ez a L'oreál illatmentes, plusz pont, hogy hipoallergén, egyelőre nem irritál, és egész jól leszedi a sminket, bár eddig még csak "lightos" nyári sminken teszteltem, de eddig meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban is (1500,- Ft volt a 400 ml) egész jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Makk Zsuzsó

2017. június 19.

Féláron vettem kuponnal. Tulajdonképpen nem érzek nagy különbséget a Garnier-féle és e között. Teljesen rendben van minden tekintetben. Nem irritál, leszedi a sminket, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

cooleva

2017. június 15.

Nem is tudom eldönteni, hogy ez a jobb, vagy a Garnier micellás vize. Mindent levisz, még a vízálló termékeket is, nyugtat és nem szárít, ezek a legfontosabbak számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Lufika

2017. május 30.

Arctisztításra és sminklemosásra is használom. Mindent le tudok mosni vele. (Nem használok erős sminket) Nekem nagyon bevált! Nem irritál, nem érzem, hogy vízzel le kéne mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

adrika128

2017. május 26.

Már régóta a L'Oreal micellás vizét használom, mert ez bevált, igaz ár és kiszerelés szempontjából nem volt a legjobb a másik, dehát, ami bevált az bevált. Amint megláttam, hogy van nagyobb flakonos, felcsillant a szemem, nagyon örülök neki. A másikra is ment az 5 *, erre meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Miliana

2017. április 29.

Megy az 5ös, mint ahogy én elégedett voltam a másik kiszerelésű L'oreal micellás vízzel is - ez pedig ugyanaz egy az egyben. csak jobban megéri az ára és kiszerelése miatt (alább írtam is már egy megjegyzést erről:) ) A helyzet az, hogy én a micellás vizet pacsálom, szóval gyorsan fogy, és nem vásárolok emiatt drágát, ellenben az összetevők érdekelnek, és szerintem ennek teljesen jók. Nagyjából eltávolít mindent, én utána egyébként vízzel átmosom az arcom, illetve ha erősebb smink volt rajtam, akkor előtte még habzó lemosót is használok, és utána a mici vizet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

majoreszternora90

2017. március 4.

Ugyanaz, mint a szögletes, minden tekintetben, semmi különbséget nem érzek. A flakon könnyebben használható, mert nem ömlik ki belőle olyan sok, de nekem a kupak egyik pöcke letört a második használatnál. De soha nagyobb baj ne legyen, nekem ez bejött, veszek máskor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

Panni21

2017. február 8.

Nem ezzel mosom le a sminket, csak utána szoktam még áttörölni vele az arcom. Sajnos kevésbé hatékony, mint a korábban erre a célra használt lemosóm, több korongot igényel. Reggeli arctisztításra viszont megfelelő. Valóban nem szárít, nem okoz irritációt, érzékeny bőrhöz is kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.