L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

missy89

2017. április 16.

Nekem sokkal jobban bejön ez, mint a sötétebb, detox társa, mert kellemesebb használni, nem köt meg annyira az arcon, nem feszül tőle a bőröm. Jól tisztít és nagyon puha, sima utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

gingerbloo

2017. április 13.

Nekem mindhárom megvan, ez a legkevésbé kedvencem közülük.
Pozitívumok: jó csomagolás, jó ár, jó illat, kenhető állag, valóban hidratál
negatívumok: állattesztek, használat után pirosra festi a bőrt, tehát nagoyn jól le kell mosni, azért annyira nem hidratál, hogy eldobjam az agyam, nem tisztít (bár nem is igéri) Nem csíp, jól erős illat.

Szerintem minden bőrtípusnak megfelelő lehet, ecsettel ajánlom felkenni. Azokon a napokon használom, amikor épp nincs pattanásom, vagy amikor nem kell valami extra tisztítás. Itt is leírom, amit minden arcmaszkos véleményezésemnél, hogy semmilyen maszkot soha nem szabad túl sokáig fent hagyni. Nem kell 1 órát fenthagyni, csak addig képes tápanyagokat juttatni a bőrbe, amíg még nedves. Amint megszérad, onnantól fogva, csak nedvességet von el a bőrből és szárít. Bőven elég neki az a 10 perc.
Még nem tudom, hogy újraveszem-e, jó különben, de az illata és az állattesztelés illetve hogy nem csodaszer, le kell vonjak pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Nekem mindhárom megvan, ez a legkevésbé kedvencem közülük.
Pozitívumok: jó csomagolás, jó ár, jó illat, kenhető állag, valóban hidratál

dustyrose

2017. április 11.

Puha és selymes lesz tőle a bőröm, viszont a kis radírozó gyöngyöket értelmetlennek és zavarónak tartom - hat óra mire ledörzsölgetem őket az arcomról, és még órákkal később is találok egyet-egyet.Szerintem a maszk hatása nem kiemelkedő, kellemes bőrérzetet ad, de semmi "brightening" effektet nem tapasztaltam.Szerintem egy hidratáló krém és egy arcradír nagyjából ugyanennyit tud, ha nem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Kingaeli

2017. április 1.

Imádom!! A többit sajnos még nem probáltam, de ezt kb egy hónapja heti 2-3 x használom, én nem 10percig hagyom az arcomon, mint ahogy a csomagoláson írják, hanem fél óráig minimum, de volt már, hogy 1 óra is volt. Szép tőle a bőröm, bár a hámlasztást nem vettem észre, de a kis szemcsék szépen radíroznak :) szerintem a másik kettőt is neg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

bagnes76

2017. március 26.

Nem nagyon szeretem a maszkokat, mert csak rövid ideig tart a hatásuk, ha egyáltalán van. Ezt a terméket viszont nagyon megkedveltem, mert érezhetően javítja a bőröm állapotát. Az illata kissé tényleg intenzív, de még épp nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

bélám

2017. március 22.

Ez a piros változat nem sok mindenre jó.... Annak pedig, aki kémiai hámlaszt, teljesen felesleges. Fizikai hámlasztáshoz el lehet használni, de ahhoz meg enyhén szólva is túlárazott és kevés.
Talán nyáron óvatosan elhasználgatom, mert olyankor nem merem savas peelinggel locsolni magam. Olyan fejem lesz tőle, mint egy homárnak. De nem fogok kardomba dőlni, ha valamelyik barátnőm meglátja a fürdőszobámban és kölcsönkéri....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Megtetszett ez az ujdonsag, ezert megvettem. Nem sokszor hasznaltam meg, mert el is felejtettem, hogy van..ez azt is mutathatja, hogy nem ereztem azt, hogy nagy durranas...Mint egy atlagos maszk, lemosas utan jo erzesu a bor, de nem tartos az eredmeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

fruzsii11

2017. március 22.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a detox maszk. Nem szárítja ki a bőröm, sokkal szebb lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Noah27

2017. március 20.

Annyira nem jó mint a zöld tesója. Nem irritàl ,nem szárít.
A glow hatást nem igazán látom,de lehet idő kell neki,mivel elég fakó a bőröm.
Ami miatt mégis szeretem,az az,hogy olyan isteni érzés amikor a kis szemcsék masszíroznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Annyira nem jó mint a zöld tesója. Nem irritàl ,nem szárít.
A glow hatást nem igazán látom,de lehet idő kell neki,mivel elég fakó a bőröm.

mujerconfused

2017. március 18.

Nekem személy szerint a zöld jobban tetszett egy kicsit, de ez is nagyon szuper maszk. A kis szemcsék egész jól radíroznak és tiszta, sima bőrt kapok a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.