L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 2999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

PiciBrigii

2017. március 15.

Kicsit drága szerintem,ahhoz képest,hogy milyen kevés van benne, de elég sokáig tart..Meg is lepődtem ezen,hogy még mindig csak a felénél járok (minden nap használom), pedig már mióta megvan... Nem húzza és nem is szárítja a bőröm,mégis remekül tisztítja és kezeli a problémás területeket. Használat után bársonyos lesz a bőröm, és már 1-2 használat után észrevehető a különbség. Nem is tudom,hogy ezt vegyem újra,vagy kipróbáljam a többit is.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

danyadi77

2017. március 11.

Sokáig filóztam, hogy a fekete vagy ez, de úgy mértem fel, erre van szükségem inkább. Nem rossz, pihe-puha érzetet hagy maga után, de tulajdonképp teszi a dolgát. Nem vettem észre, hogy a pórusaimmal valamit is csinált volna, bőröm sem lett ragyogó. Még nem tudom, újra veszem-e, ha nem találok jobb maszkot, akkor igen. A feketét is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Taraybius

2017. március 8.

Nagyon kellemes és hatásos maszk, érdemes kipróbálni. Szeretem a szemcséket is benne, mert felvitelkor jó èrzès a bőröm masszírozni vele, illetve lemosáskor is kicsit átradírozhatom vele az arcom. A bőröm a használata után tiszta és puha. Újravevős maszk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

ibolyatomko

2017. március 4.

Remek maszk. Mindhárom verzióját használom felváltva. Szépen megtisztítja az arcom, utána puha a bőröm. Ez a változat is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

nagyheni92

2017. február 19.

Mind a 3 változata megvan és egyszerre a 3-at szoktam felkenni az arcom, mindig változtatva, hogy melyiket hova 😊😋 szerintem picit narancsos az illata, amit nem értek,hogy hogyan érehzhetem ezt mert vulkanikus agyagból van...... de jó kis peelingelő, szépen megtisztítja az arcomat. Én mindig kb 45 percig hagyom az arcomon, addig szépen megszárad és nem olyan durván keményedik meg az arcomon mint a fekete változata. Én spec nagyon is érzem, hogy azok a kis szemecskék dolgoznak! Imádom! Hatalmas találmány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

ViktoriaT

2017. február 11.

Nagyon kellemes, puha bőrt hagy maga után, és a tág pórusaimon is segített pár használat után. A többi színt is kifogom próbálni mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

lysza1985

2016. augusztus 13.

Szeretem az agyagmaszkokat, így mikor megláttam ezt az újdonságot, mentem is megvenni. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy túl illatos, kár szerintem ennyire beparfümözni az arcra való kencéket. Maga a maszk sűrű, de folyékony állagú, ami 5-10 perc után teljesen rászárad az arcra és elkezdi húzni a bőrt. A zöld verzió nekem jobban tetszik, kellemesebb a használata és a végeredmény is, ennek a radírozó és tisztító hatását annyira nem érzékeltem, talán picit kevésbé voltak láthatók az elszíneződések az arcomon. Én zuhanyzás előtt szoktam felkenni, akkor nem túl nehéz és koszolós az eltávolítása, utána pedig selymes puha bőr marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.