L'Oreal Paris

Ár:   5 euró   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 27.

Ár:   5 euró
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A L‘Oréal Paris Kostbare Blüten arctisztítótej gyengéden tiszít, eltávolítja a sminket, ápolja a bőrt és selymesen puha érzetet kölcsönöz neki. Rózsa és jázmin kivonattal.

Száraz és érzékeny bőrre.

Szedus

2019. december 1.

Szépen leszedi a sminket. Abszolút nem csípi a szemem, és nem is szárítja a bőröm. Az illata is finom. Már több flakonnal elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

juditjanka

2019. november 28.

Az egyik legrosszabb termék, amit valaha az arcomra kentem. Az egy dolog, hogy a feladatát nulla szinten végzi el, amit nem is értek: se vízálló szempillaspirállal nem kellett elbánnia, se több réteg durván felvakolt alapozóval. Nem értem, mert tejszerű, ráadásul olyan durván szárította utána a teljesen normál állapotú bőrömet, hogy csak néztem. És a legrosszabb: olyan szinteken csípte a szemem... elkepsztő, azt hittem először, csak béna vagyok és biztos belekentem. De nem, ez valami iszonyú. Elvittem elfekvőbe vidékre, hogy majd ott ha néha hazaesek, jó szolgálatot fog tenni, de újra és újra ugyanez volt vele a tapasztalatom. A pumpája miatt még nem dobtam ki a kukába, de ha tehetném, 10x is beledobnám amúgy, mert katasztrófa. Az illata és a kiszerelés szép, de ilyen hatással...inkább kenek büdös terméket a fejemre ronda dobozból, mint ezt a sátáni cuccot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Zafina

2019. október 27.

Kiárusításban vettem, nagyon meg vagyok vele eégedve, mert nem csípi a szemem, szépen lemossa a sminket, puha esz tőle a bőröm utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

tsibus

2019. április 14.

Hónapok óta használom a tonikkal együtt, és nagy kedvencem lett. Nem csíp, nem irritál, viszont mindent levisz, amit le kell. Isteni az illata, és szuper puha lesz tőle a bőröm. Hatalmas kiszerelés, úgyhogy - bár nem a legolcsóbb - mindenképp megéri. A pumpás kiszerelésért még plusz csillagot is adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Anne74

2019. március 13.

Finom illat, szépen eltávolítja a sminkmaradványokat. Nem irritál...
Kedvenc sminkeltávolítóm már egy ideje :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Finom illat, szépen eltávolítja a sminkmaradványokat. Nem irritál...
Kedvenc sminkeltávolítóm már egy ideje :)

Benedetta88

2018. december 14.

Nem lett a kedvencem, de úgy általában az arctisztító tejek sem.
A sminket leszedi, de mintha picit csípne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Nem lett a kedvencem, de úgy általában az arctisztító tejek sem.
A sminket leszedi, de mintha picit csípne.

Bkini

2018. november 20.

Bár a sminket leszedi, nagyon irritálja a bőröm, kellemetlen érzést hagy az arcon és használat utáni napra nagyon durván kipattogott tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

anitaa17

2018. október 24.

Még csak 2 napja használom, de annyira tetszik, hogy szerettem volna véleményezni már ilyen hamar. Sok sok arctisztító után végre ez az, ami nem csípi a szemem, pedig van benne parfüm. Nagyon kellemes használni, finom az illata, szépen leszedi a sminket, tetszik a pumpás adagolója, szóval egyelőre tökéletesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

mrs.criss

2018. október 20.

Szépen lehozta a sminket, finom illat, de nekem nagyon csípte a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Szépen lehozta a sminket, finom illat, de nekem nagyon csípte a szemem

Wey1122

2018. július 5.

Imàdom🤗Hatalmas mennyisèg,kedvező àr! Ketten hasznàljuk a lànyommal minden sminket hibàtlanul leszed,nem csìp vagy iritàl,ès mèg az illata is bejön! Mindenkèpp ùjravevős 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.