L'Oréal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bendi13

2018. augusztus 11.

Ez az arcradír egy csoda. Nagyon szépen megtisztította az arcomat. Eddig egyik arcradírnak sem sikerült ennyire látványos változást produkálnia. Nagyon sok apró szemcse van benne, úgyhogy tényleg működik. Ha ezután egy arcmaszkot is használsz, akkor pedig fantasztikus változást lehet elérni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Bea9

2018. augusztus 8.

Amikor a vízcsapból is ez a termék folyt, úgy döntöttem én is kipróbálom. Nem bántam meg, mivel egy nagyon minőségi termékről beszélünk. A használata után az arcom, és az ajkam is olyan puha, mint a bársony, és a használatával azt vettem észre, hogy a pattanások is megszűntek, illetve a miteszerek száma is csökkent. Az illata pedig valóban olyan, mint egy kivinek, a szemcsék pedig tökéletes nagyságúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

martini11

2018. augusztus 3.

A L'oréal mostanában arckozmetika terén látványosan összekapta magát. A detox maszk és ez is igencsak jó választás. Ha meg mellé akcióban van még jobb. Várom a többi cuccait is.

Update: a radir továbbra is jó de másodjára a barna cukros változtatott vettem és sokkal jobbnak találtam. Az abban levő szemcse praktikusabb legközelebb azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

VictoryFord

2018. július 28.

Jelenleg ő az arcradírom és nagyon szeretem. Abszolut jól végzi a dolgát,emellett jó az illata,szép a csomagolása és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

zdoreebaba

2018. július 25.

Ódákat tudnék zengeni róla, de az hosszas gépelésbe telne, így inkább rövidre fogom a szót. Cukros arcradírom ezidáig sosem volt. A DM-ben 50%-os kuponnal úgy gondoltam megveszem, teszek vele egy próbát. Most már dicsérem magam, hogy elhoztam. Felvíve nagyon kellemes lesz tőle a bőr, erősen melegítő hatása van, ahogy beledörzsölöm a bőrömbe. Lemosás után pihe-puha, ápolt, tiszta bőr az eredmény, szépen kitisztítja a pattanásokat és a mitesszereket is. Tonizálás, pattanás kinyomás után érdemes felvinni. Az illata nagyon frissítő, a kivi és a citromfű tisztán kiérezhető használat közben. Én ajak puhításra, radírozásra is szoktam használni és arra is bevált. Heti 1-2 alkalommal bőven elég használni. Nekem így is elég gyorsan fogy. A csomagolása is megnyerő, a kis üveges tégelyt akár utána is fel tudom használni kisebb dolgok, ékszerek tárolására. Köszönöm az élményt L'Oreal Paris! Ha elfogy visszatérek még a használatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

sznikolett

2018. július 24.

Nagyon finom illata van es egeszen jok benne a szemcsek. Nagyon keves van a tegelyben es annyira idejemult ez a tegelyes kiszereles, igazabol az 500ft-os arcradirom is tudja ugyanezt, 50%os kuponnal vettem, de valoszinuleg ennyit sem er meg. Borzasztoan tularozott eredeti aron!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Judit1987

2018. július 23.

Kellemes érzetet ad használat közben, de egyszerű bőrradír, semmi extra. Komfortos, de hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Botiadi

2018. július 20.

Egyszerű radír, finom az illata, teszi a dolgát de igazából semmi extra. A marketing nagyon jó, de ha nem dm-es 50-os akcióban veszem akkor biztosan mérgesebb vagyok. Hamar elfogyott nekem pedig heti egyszer használtam. A javasolt az üvegen heti 2-3...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

casa17

2018. július 10.

Elhasználtam,de nem csinál semmit... nagyobb a "hájp" körülötte mint amit tud a termék...
Ehhez képest iszonyat drága,biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Ehhez képest iszonyat drága,biztos hogy nem veszem újra.

bebiii

2018. július 10.

Jó illata van, de nekem kevés. Gyorsan elolvad a cukor, ami miatt nem érzem úgy, hogy elég alapos lenne. A melegítő hatás érdekes, de nem tudom mi a funkciója, van-e neki egyáltalán. Hámlasztás után szoktam főleg használni, hogy leszedje a lehámlott bőrt, ami szeret az arcomra ragadni, de nem túl hatékony ilyen célra. Elhasználom, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Színező anyag. (Zöld)