L'Oréal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gyorfiagica

2018. december 3.

Legelso hasznalat utan puhabb lett tole e borom, nagyon jo az illata. Viszont azt nem lattam h kevesebb miteszerem lenne. Glamour napokon vettem igy jo arban volt, viszont teljes aron nem vennem meg. Az ara miatt csak negy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Avocado

2018. november 28.

Már az első használat után teljesen sima és puha lett az arcbőröm. Nem az olcsó kategóriába tartozik, de nagyon sokáig elég ( nekem kb 3 hónap).
Imádom az illatát és kíméletesen tisztít.
Újraveszem amint lesz leárazás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Imádom az illatát és kíméletesen tisztít.
Újraveszem amint lesz leárazás!!!

bellah

2018. november 27.

Kicsit furcsa, hogy felmelegíti az arcomat, szinte forrónak tűnik, amikor rákenem, de egyébként nem zavaró. Azt nem mondom, hogy tényleg eltünteti a mitesszereket, de legalább tisztaságérzetet ad. Ha valaki mitesszereltávolítónak venné, szerintem van hatékonyabb termék a piacon. Egyszer vettem meg próbaképp, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

DNM

2018. november 26.

Most kezdtem használni, nem mondanám olcsó terméknek de nem kell belőle sok, így remélem sokáig kitart. Jó az állaga és illata, gyengéden de alaposan tisztít, puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

nona96

2018. november 20.

A kakaós cukorradírral felváltva szoktam használi. Nagyon szeretem ezt a radírt is! Szuperül tiszít, tényleg összehúzza a pórusokat és nagyon finom az illata. Kellemes a "melegítő" hatás is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Kiki23

2018. november 19.

Nem voltak fűztem hozzá nagy reményeket, így hatalmas pozitív csalódás. Végre egy arcradír ami tényleg tisztít, de nem dörzsöli ki a bőröm, és a végén mindig extra puha bőr az eredmény. Egyszerűen imádom! Naponta használom, és igy is elég sokáig elég. Sokszor le van árazva 1500-2000 Ft-ra, olyankor mindig lecsapok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

NDCsilla

2018. november 12.

Kifejezetten megszerettem ezt a cukorradírt, többször újra vásároltam, s egy ideje csak ezt használom, heti egy alkalommal. Nekem nagyon tetszik az a "melegítő" hatás, amit használat során az arcon okoz, különösen ebben a hűvös időben kellemes érzet :) Az illata nekem nagyon tetszik. Rendkívül kevés mennyiség is elegendő belőle egy arctisztításhoz. Imádom, hogy egyáltalán nem szárít, viszont a használata után nagyon puhának, selymesnek érzem a bőrömet. Na meg extrán tisztának is. :) A pórusokat is szépen tisztítja, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

gyucintia

2018. november 6.

Kb. 2 hónapja szereztem be, heti kétszer használom, nagyon puhává teszi az arcom, viszont használat után egy nappal sokkal zsírosabbnak érzem az arcom, lehet ez már nem lesz, ha heti egyszeri használatra váltok. A kinézete 10/10.
Sajnos a zsírossága a bőrömnek a használat után nem változott. Ezért 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Sajnos a zsírossága a bőrömnek a használat után nem változott. Ezért 2 csillag

BernhardtLora

2018. október 30.

Legjobb arcradír amivel eddig találkoztam. Heti 2x használom és csodálatosan tisztítja az arcomat, nem alakulnak ki pattanások, már a mitesszereim mennyisége is csökkent. Kevés is elég belőle, használat után a bőröm puha és matt. Az egyetlen amit nem szeretek benne az az illata, de teljesen elhanyagolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Hermina99

2018. október 30.

Nem vártam tőle sokat, alapból kémiai hámlasztót használok, csak a kozmetikus után gyógyuló, hámló bőr eltávolítását akartam megpróbálni vele. Erre pedig tökéletesen alkalmas, lágy, az apró szemcséknek köszönhetően nem agresszív dörzsölés, hanem finom csiszolás érzetet ad. Az elhalt hámot eltávolítja, a krémek, alapozók határozottan szebben terülnek a használata után. Kuponnal vettem féláron, így azt mondom, bőven megérte, mennyiségét tekintve szerintem elég is lesz a téli időszakban.
Plusz pont, hogy az ajkaimat és merem vele kezelni, és öt csillag, amiért a férjemet is meggyőzte és hajlandó ő is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Színező anyag. (Zöld)