L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 1800 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
melindadd

2019. november 15.

Kissé szkeptikus álltam ehhez a termékhez, nem is tudom, hogy találtam rá. Lényeg a lényeg, 999 ft akciós áron most a DM-ben, végül az Active Beauty pontjaimmal ingyenesen jutottam hozzá és milyen jól tettem, hogy levettem a polcról! Én azt mondom, ha valaki szemezget vele adjon neki egy esélyt,mert nekem a 27 évem alatt, talán babakoromban volt ennyire puha a bőröm! Hálistennek semmilyen pattincs nem jött ki. Kombinált bőröm van, így kissé izgultam miatta és valóban hagy egy réteget használat után, de ez nem zsíros érzés, inkább kicsit selymesebb-krémesebb, reggelre pedig fincsin beszívódik! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

greta19

2019. november 14.

Leárazott termék volt így megvettem. Korábban használtam már a kivis változatát, ami nagyon bevált és imádtam. Erről már nem tudom ugyanezt elmondani. Az illata nekem nagyon erős, és émelyítő alig vártam hogy lemossam. Egyébként szépen radiroz és puha lesz tőle a bőröm de a kivis változathoz képest csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Fruzsonna

2019. november 14.

Egyedül a parfüm és a pici szemcsék zavarnak az utána maradt réteg az arcomon nekem csak pluszban hidratált szépen és gyengéden hámlaszt de nem venném újra tulárazott viszont sokáig elég eleinte kaptam egy mintát és rögtön meg is vettem ennek már lassan fél éve és még mindíg csak a fele fogyott el viszont még mindíg ugygondolom vannak jobb arcradírok jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

dlrexqs

2019. november 14.

Pattanásos lett tőle a bőröm, úgyhogy nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Pattanásos lett tőle a bőröm, úgyhogy nem használtam el.

birdie

2019. november 9.

Akcióban vettem, de a teljes árát is bármikor kifizetném érte. Csoda egy cucc ez!
Olyan ragyogó és sima tapintású lett tőle az arcbőröm, amilyen még soha semmitől. Pedig hámlasztót is használtam már.
Használat után erősen olajos réteget hagy maga után, ami a kombinált bőrömnek sok lenne, így azt én lemosom vagy micellás vízzel áttörlöm. Ez nem is árt, mert befogja barnára az arcom. Pattanást eddig nem okozott.
Ajkajra is szuper. És mivel kevés kell belőle, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Ajkajra is szuper. És mivel kevés kell belőle, sokáig elég lesz.

LittleSpark

2019. október 6.

Féltem tőle,hogy irritálni fog. Eddig szerencsére nem volt ilyen probléma. Az állaga nagyon kellemes, felolvad az ujjaim között, radírozok majd a cukorszemcsék is felolvadnak. A szemcsék nem túl durvák, szerintem pont jó. Hagy egy réteget maga után, én ezt egyenlőre lemosom egy tonikkal, mert szerintem jelenleg sok lenne a bőrömnek, de ahogy közeledünk a szelesebb hideg napokhoz rajt hagyom had ápoljon :D Az illata egész jó. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

dragonfire

2019. október 2.

Imádom. Az illatát. Extra puha lesz utána az arcom. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Imádom. Az illatát. Extra puha lesz utána az arcom. Nagyon sokáig elég.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Imádom az illatát. Finom szemcsék, puha bőr. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Imádom az illatát. Finom szemcsék, puha bőr. 🙂

széva

2019. szeptember 3.

Féláron van most a Rossmanba. Kipróbáltam ,tetszik. igazán finom szemcsés,kellemesen radíroz. az illata is rendben van,a kakaóvaj adta réteggel sincs bajom pótolja a lecsiszolt réteget és ápol. Én használat után habzó lemosóval átmostam az arcom,nagyon kellemes. Ha változik a véleményem referálok :-)

Pozitív változásról számolhatok be. Egyik este nem mostam le habzó lemosóval,csak meleg vízzel. Semmit nem kentem a bőrömre csak a kakaóvaj ami ebben van az maradt rajtam,hát reggelre nagyon finom volt az érzés és este sem hiányzott semmi nem volt az a húzó száraz érzete a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Feketepárduc

2019. augusztus 15.

Gyűlölöm azt a réteget, amit maga után hagy, úgy érzem, nem tudom lemosni. Kuka, nem ezt várom egy bőrradírtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.