L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
MVivien8

2019. március 10.

Egy mintát próbáltam ki belőle. Először az illata nagyon nem tetszett, aztán rájöttem hogy felfrissítette a bőröm. Nem is gondoltam, hogy ilyen puha lesz utána az arcom, egyszer biztosan megveszem majd.
A többi radírtól eddig nem volt ilyen puha és friss az arcom, még másnap is.
Azért 4 csillag, mert nem ismerem a hosszú távú hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

A többi radírtól eddig nem volt ilyen puha és friss az arcom, még másnap is.
Azért 4 csillag, mert nem ismerem a hosszú távú hatását.

Fehereszti

2019. március 7.

Imádom, magasan a kedvenc radírom ami kapható, aki kicsit is érzékeny a bőrradírok minőségére, azonnal éreznie kell a hatalmas különbséget a többi drogériáshoz képest. Máshogy kell picit használni, szinte száraz/épp nedves arcra, inkább nedves ujjakkal felvinni. Fantasztikusak a radírozó szemcsék, nem erős de elég intenzív, kellemes érzés használni. Van egy krémes bronzos színű alapja, ami a radírozás után ad egy élettel teli színt a bőrömnek. Igazi ápolt, táplált arcbőröm lesz utána, sajna annyira ráfüggtem, hogy a heti 1 radírozást alig tudom betartani, pedig tudom nem jó gyakran radírozni 😅 a kiwiset is próbáltam, de ez szerintem sokkal jobb. Minden fillért megér, mindig újra fogom venni, pedig ritka ha ennyire megmaradok egy típusnál egy piperecuccból. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

EnciVarga

2019. február 2.

Csodas illat, sokaig eleg, es teszi is a dolgat. Hasznalat utan mindig pihe puha a borom tole 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

viktoriasnt

2019. január 19.

Semmi extra. Jó illat, drága, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Semmi extra. Jó illat, drága, puha lesz tőle a bőröm.

Orchideadin

2019. január 17.

Nagyon jó termék! Egyrészt jó a radírozó hatása is, és olyan kellemes szinte hidratáló érzést ad a bőrnek! Kellemes volt használni, és nagyon finom illata van! Talán az eddigi egyetlen arcradírom ami után nem száradt ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

KisPicúr

2019. január 2.

Kuponos akcióval vettem meg, gondoltam, kipróbálom. Nem csalódtam, nagyon szépen leradírozza a bőrömet és olyan kis selymes érzés marad utána, talán kicsit olajos réteget hagy. Az illata nagyon jó, az apró szemcsével már megvettek, mert nem karcolászom össze vele az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

AkInImOd

2018. december 3.

Én teljes áron megvettem ezt magamnak, kb 2 hónapra volt elég. Első olyan művi termék, aminek a csoki illatától nem szaladok el, hanem jól esik. Nagyon apró szemcsés, viszont szépen tisztít. Lemosni pont annyira le tudom, hogy ne legyen kellemetlen az olajos érzet utána, és azt figyeltem meg, hogy néha sajnos nekem mitesszert tud okozni, de ezt a ciklusommal összehangolva ki tudom kerülni. Erősen gondolkodom, hogy ezt vagy a zöld verzióját újravegyem. (Azért a hagyományos méz-barnacukor kombót semmi nem veri árban és hatásban.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Lotteszka

2018. november 29.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, gyakorlatilag bármitől ekcémás lehet, de ezt a radírt imádja! Puha, sima lesz tőle az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

bellah

2018. november 27.

Nyam-nyam-nyam! Ha nem tudnám, hogy nem ehető, tuti benyelném, miközben tiszítom vele az arcomat. Imádom a csoki illatát! Valóban simább lesz tőle az arcbőröm, sokkal puhábbá teszi. Az ajkamra is szoktam használni, azt is nagyon jól leradírozza. Nem használom nagyon gyakran, ezért sokáig kitart, de így a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Amikor használtam, akkor jónak tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

nona96

2018. november 20.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt! Isteni finom kakaós illata van! 3 naponta használom. Pont megfelelően radíroznak a kis cukor szemcsék és isteni puha lesz a bőröm minden alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.