L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
AkInImOd

2018. december 3.

Én teljes áron megvettem ezt magamnak, kb 2 hónapra volt elég. Első olyan művi termék, aminek a csoki illatától nem szaladok el, hanem jól esik. Nagyon apró szemcsés, viszont szépen tisztít. Lemosni pont annyira le tudom, hogy ne legyen kellemetlen az olajos érzet utána, és azt figyeltem meg, hogy néha sajnos nekem mitesszert tud okozni, de ezt a ciklusommal összehangolva ki tudom kerülni. Erősen gondolkodom, hogy ezt vagy a zöld verzióját újravegyem. (Azért a hagyományos méz-barnacukor kombót semmi nem veri árban és hatásban.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Lotteszka

2018. november 29.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, gyakorlatilag bármitől ekcémás lehet, de ezt a radírt imádja! Puha, sima lesz tőle az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

bellah

2018. november 27.

Nyam-nyam-nyam! Ha nem tudnám, hogy nem ehető, tuti benyelném, miközben tiszítom vele az arcomat. Imádom a csoki illatát! Valóban simább lesz tőle az arcbőröm, sokkal puhábbá teszi. Az ajkamra is szoktam használni, azt is nagyon jól leradírozza. Nem használom nagyon gyakran, ezért sokáig kitart, de így a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Amikor használtam, akkor jónak tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

nona96

2018. november 20.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt! Isteni finom kakaós illata van! 3 naponta használom. Pont megfelelően radíroznak a kis cukor szemcsék és isteni puha lesz a bőröm minden alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

nyuszo

2018. november 19.

Isteni kakaós illat, finom szemcsés cukor... egyszerűen jó érzés használni! Nem pirosodott ki a bőröm tőle, és semmilyen utókrémezést nem igényelt a benne található olajnak köszönhetően... finom, puha lett a bőröm, zsíros érzet nélkül, párom meg is jegyezte, mikor hazaért! A hétvégén be kell szereznem egy tégellyel...

Update: allergia okozta egész napos orrfújás miatt kisebesedett orromat / kiszáradt, kipirosodott arcomat egy használattal rendbe hozta!!!!! Finoman vissza olajozta a száraz / sérült területeket, felgyorsítva a bőr regenerálódását....azóta is heti 1-2 alkalommal használom, a krémezést szinte el is hagyhatom! Szerintem az alapból szárazabb bőrűeknél működik jól ez a termék.... nekem nagyon bevált!

5 hónapig volt elég a tégely, heti 2 radírozással! Szuper kiadós!
Ráadásul semmilyen plussz ápolást nem igényel a bőröm!
Nem is próbálkozom más termékekkel, teljesen fölösleges, annyira elégedett vagyok vele!
Így most újra vettem!!!

Update! Kiszáradt könyököm napok óta kenegetem, de nem javult! Gondoltam egyet, és leradíroztam ezzel az olaj alapú cukor-radírral! Már most óriási a változás, holnap megismétlem a radírozást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

5 hónapig volt elég a tégely, heti 2 radírozással! Szuper kiadós!
Ráadásul semmilyen plussz ápolást nem igényel a bőröm!
Így most újra vettem!!!

Jutkosz

2018. november 15.

Hamar megszerettem, kíváncsiságból vettem meg,de nem bántam meg. Amikor azt látom a tükörbe nézve, hogy na, jó szürke vagyok, akkor előkapom, és kívül-belül feldob. Jól radíroz, ápolja a bőrt,egy enyhe ragyogást és tápláltság érzetet hagy maga után + jó érzés a kellemes illata miatt pepecselni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

nusmanna

2018. november 1.

Nagyon szuper kis termék. Tetszik a kiszerelése. Radírozása pont megfelelő sem nem túl erős sem nem túl gyengéd. Az arcom puha lesz utána és nincsen ez a feszesítő szárító érzés, mint a legtöbb bőrradírnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Sheila86

2018. november 1.

Imádom! Mindig nagyon puha és feszes lesz tőle a bőröm. Szerintem az illata is nagyon kellemes, az "íze" is finom amikor az ajkaimat dörgölöm át vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

JustGlitter

2018. október 27.

Az illata miatt vettem meg egyedül, miután egy mintánál kipróbáltam, de kellemesen csalódtam benne. Hajlamos hámlani a bőröm és könnyen kiszáradni, ettől viszont mintha semmi baja sem lenne, kifejezetten jól esik minden nap használni. Nem szárít akkor sem, ha sokáig hagyom rajta. És mivel finomszemcsés, a cukor enyhén nedves bőrön hamar elolvad, nem tudom túldörzsölni sem, ami más bőrradíroknál rendszeresen megtörténik.
Csak ajánlani tudom, mindenképpen kipróbálom a többi fajtát is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Csak ajánlani tudom, mindenképpen kipróbálom a többi fajtát is! :)

Kitts

2018. október 25.

ő a kedvencem a három cukros verzió közül. a bőröm könyörög, hogy ne mossam le, néha rajta is felejtem kicsit hosszabban... isteni puha lesz utána és nem szárad ki elviselhetetlenül. semmilyen gondot nem okozott, de módjával használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.