L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
AngelBeauty

2018. június 28.

Ez a kedvencem eddig az összes közül.
Kellemes kakaóillat, kellemes állag, jó radírozó hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Ez a kedvencem eddig az összes közül.
Kellemes kakaóillat, kellemes állag, jó radírozó hatás!

NovakneViki

2018. június 27.

Az egyik újságban volt egy kiadás termékminta ebből a radírból. Külön elvárásaim nem voltak a krémmel szemben. A próba során nagyon megtetszett, hogy a benne lévő cukor a felkenéskor és az arcba masszírozáskor folyamatosan oldódik. A kakaós illata is nagyon kellemes. Viszont nekem ez a fajta táplálás már túl sok, használat után éreztem, hogy van valami megmagyarázhatatlan réteg az arcomon, ami külön arctisztító használatával eltűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

cicc

2018. június 26.

Glamour napok alkalmával vettem, így féláron nem buktam vele nagyot.
Alapjáraton magamnak kutyulom az arcpakolásokat (kv zacc,méz, stb.) de gondoltam, 12 óra munka után este ez is megteszi.
Az illata kicsit mű, de én imádom szagolgatni. Miután lemostam az arcomat, kicsit zsíros érzetet hagy, de nem zavar különösebben. Mást nem tapasztaltam. Elhasználom, de teljes áron nem fogom újrevenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Glamour napok alkalmával vettem, így féláron nem buktam vele nagyot.

PinkMcFreeze

2018. június 19.

Sajnos egyet kell értenem az itteni negatív tapasztalatú lányokkal és nőkkel, mert az ő táborukat erősítem jómagam is. Nagyon szerettem volna, hogy ez működjön, de első használat után nagy sárga gennyes pattanásaim lettek és kb. egy hét alatt múltak el teljesen, de kb. kétnaponta radíroztam az arcomat, hogy ez a végeredmény legyen. Az állaga és az illata is rémes. Csak az bosszant, hogy annyira beharangozták és kb. egy 400 forintos radírozó sokkal jobban tisztít és működik, mint ez, szóval visszatérek inkább a jól bevált termékemhez... Ha valakinek szüksége lenne rá, akkor a termékeim között megtalálja, feltettem ide, mert nincs szívem kidobni, de nálam az ilyen ezt érdemelné...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 17.

Ez is egy olyan szerzemény, amit felnőtt lányomtól örököltem, mert neki nem vált be... A tőle származó vélemény és az itteni információk miatt fenntartással fogadtam el, nem szerettem volna, ha a tinédzserkori bőrproblémák most, jóval 50+-an ismét beköszöntenének.
Előrebocsátom, hogy nem vagyok híve a radikális megoldásoknak, így arcradírozást sem részesítem előnyben.
Az első benyomásaim szerencsére rácáfoltak a félelmemre. Érdekes egy termék! Felvitelkor olyan, mintha egy erőteljes olajos lemosóba keverték volna a cukorszemcséket, amivel a radírozó hatás elérhető. A kakaóvaj illata nem tetszik, de összességében a termék tisztítóhatása igen. Szárító érzetet sem hagy.
Még csak óvatosan ismerkedünk, de nem zárom ki, hogy megbarátkozunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 17.

Még csak óvatosan ismerkedünk, de nem zárom ki, hogy megbarátkozunk.

Asianlover

2018. június 6.

Kellemes illat, finom állag, tényleg csodásan puha, hidratált bőr. De! 3 alkalommal használtam kb. 3 naponta,másfél héten át és olyan pattanásos lett az arcom, hogy egy tinédzser megirigyelné! Mivel egy másik krém is az újdonság soron volt, megvárom, míg helyreáll a bőröm, és egyesével újra próbálkozom, de én rá gyanakszom... Eddig se használtam L'Oreal arcápolási termékeket, az a gyanúm, hogy ezután se fogok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

JEN18

2018. május 24.

Teljesen beszívja a bőröm, utána nagyon puha lesz. A hidratáló is jobban beszívódik. Az illata nagyon finom, az állaga is más, mint azoknak a radíroknak, amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Tinkerbelle

2018. május 24.

A száraz bőröm miatt sokszor radírozom az arcom, sokmindent kipróbáltam már de ez az első használatnál már megfogott, biztos hogy mást már nem fogok tesztelgetni, mert ez tökéletes nekem. Azonnal és hosszan tartóan lesz puha a bőröm, sokkal jobban befogadja ezután a hidratáló krémet és plusz pont hogy imádom az illatát is. Nekem teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Csutak

2018. május 24.

A múlt havi Marie Claire-hez volt egy kis minta ebből a termékből, most ki is próbáltam. Nem is kakaós, inkább fahéjas illata van, ezt nagyon szeretem benne. Meg a kis pici szemcséket is, mert leradírozza a bőrömet, mégis valahogy beszívja a bőröm és utána olyan finom, sima tapintású. Csak a minta (nagyon kevéske) és az eredeti ára miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Juditka84

2018. május 20.

Mióta használom több kis pattanás kijött az arcomon, most jöttem rá sajnos ettől lehet. Pedig nem lenne rossz termék. De így sajnos nem használom tovább... Fél órája radíroztam le vele az arcom és az államon kijött egy pici pattanás.. De volt a homlokomon is egy az arcomon kettő, amik már elmúltak. Most hasznàltam utoljára.Nekem a L’Oréalnak ezek a termékei nem jönnek be.......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.