L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
Oklaudia04

2018. május 11.

Sziasztok 🤗 most vasaroltam meg de egybol kettot ezt a fajtat illetve a szolommagolajosat! Kakaosat hasznaltam nagyon szeretem az illatat a vegeredmenyt, apro finom szemcses kellemes erzes a boron en egy picit miutan radiroztam rajta hagyom kb 5. 10 percet es utanna mosom le ! Nagy kedvencem ujra vasarom teljes aron is 👌👌👌👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kayita

2018. május 10.

Egyszerűen tökéletes. Gyengéd a bőrömhöz és alaposan tisztít. Használat után extra selymes és tiszta arcbőr az eredmény. Joy napok alatt féláron szereztem be, de ha elfogy 100%, hogy teljes áron is újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

szilvia.bano

2018. május 10.

A Joy magazinban lévő mintát próbáltam ki először, és nagyon örültem neki, mert kiváncsi voltam, de nem akartam volna látatlanban megvenni. Alapból a krémes állományú radírokat szeretem, és a kakaó illat sem a kedvencem, ennek ellenére egyáltalán nem volt zavaró ez a kicsit vajas állag, és nagyon kellemes illata van. Kicsit luxusérzetem van, amikor ezt használom. Sűrűn vannak benne a szemcsék, és aprók, így kíméletesen, de hatékonyan radíroz. Puha lesz tőle a bőröm, és táplált, semmilyen diszkomfort érzetet nem hagy maga után. Ezzel együtt kell utána arckrém, de száraz bőrön ez normális. Korábban a Balea sárgabarackos arcradírját használtam, de ez most kíméletesebb és jobban táplálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

fdorottya

2018. május 9.

Hát hát. Mintám volt belőle. Nem radíroz nagyon durván, nagyon finomak benne a szemcsék, ennek ellenére mégis tökéletes a hatása. Puha, selymes lesz tőle a bőröm. Ami nekem nem teszik benne, hogy hagy egy fura réteget a bőrön, de nem zavaró. Ára miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

senskin

2018. május 8.

Nagyon kellemes a használata és rendkívül puhítja a bőrt, simítja. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Nagyon kellemes a használata és rendkívül puhítja a bőrt, simítja. Ajánlom. :)

Fannnya

2018. április 26.

Nagyon szeretem. Tökéletesen hidratál, nagyon kíméletesen radíroz. Az állaga szinte balzsamos, nagyon jó érzés feltenni, és az illatát is bírom, pedig nem vagyok oda az ilyen édes illatokért. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

laruci

2018. április 25.

Nagyon tetszik! Újságban volt egy minta. Ki is próbáltam azonnal. Szuper az illata. Nem erős, de még is kellemes. Használat közben a szemcsék nem durvák. Nem érzem azt, hogy lenyuzza a fél arcomat. Lemosás után fent maradt egy kis olajos réteg. Ez sem rossz. Nekem meghozta a kedvem a többihez is. A kivisben csalódtam. Többet vártam. Illata sem olyan amit vártam és nagyon meleg a felkenéskor. Helyenként piros lett tőle az arcom. Ez később elmúlt mikor lenyugodott. Érdekes, mert nem vagyok érzékeny bőrű. Nálam a kivi felejtős.. maradt még 1 tesztelésem a 3. típusra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

beauté

2018. április 21.

Szerelem első használatra. :) Nagyon kellemes illata van, nagyon finoman radíroz, és a használata utána rendkívül puha lesz a bőröm. És nagyon kevés elég belőle egy használathoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

ancsika678

2018. április 19.

Csak egy mintát próbáltam, egyszer. A csoki illat domináns, nekem tipikus "műcsoki", amit ilyen termékekbe szoktak beletenni, de ebben nem vitték túlzásba, sőt, mintha valami mást is éreztem volna benne. Nagyon finom szemcséi voltak, talán kicsit keveselltem is a radírozó hatását. A végén teljesen feloldódtak a szemcsék és olyan volt, mintha egy olajos krémet dörzsölgettem volna az arcomba. Nagyon izgalmas volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

demoiselle

2018. április 19.

Akciósan jutottam hozzá, de szerintem teljes áron is megéri. Nagyon puha, ragyogó lesz a bőröm utána, szeretem az illatát is. Finom szemcsés, nem irritálja az arcom. Kérdés nélkül újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.