L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Fóliás , Helyszín: --, fizetés: --
laruci

2018. április 25.

Nagyon tetszik! Újságban volt egy minta. Ki is próbáltam azonnal. Szuper az illata. Nem erős, de még is kellemes. Használat közben a szemcsék nem durvák. Nem érzem azt, hogy lenyuzza a fél arcomat. Lemosás után fent maradt egy kis olajos réteg. Ez sem rossz. Nekem meghozta a kedvem a többihez is. A kivisben csalódtam. Többet vártam. Illata sem olyan amit vártam és nagyon meleg a felkenéskor. Helyenként piros lett tőle az arcom. Ez később elmúlt mikor lenyugodott. Érdekes, mert nem vagyok érzékeny bőrű. Nálam a kivi felejtős.. maradt még 1 tesztelésem a 3. típusra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

beauté

2018. április 21.

Szerelem első használatra. :) Nagyon kellemes illata van, nagyon finoman radíroz, és a használata utána rendkívül puha lesz a bőröm. És nagyon kevés elég belőle egy használathoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

ancsika678

2018. április 19.

Csak egy mintát próbáltam, egyszer. A csoki illat domináns, nekem tipikus "műcsoki", amit ilyen termékekbe szoktak beletenni, de ebben nem vitték túlzásba, sőt, mintha valami mást is éreztem volna benne. Nagyon finom szemcséi voltak, talán kicsit keveselltem is a radírozó hatását. A végén teljesen feloldódtak a szemcsék és olyan volt, mintha egy olajos krémet dörzsölgettem volna az arcomba. Nagyon izgalmas volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

demoiselle

2018. április 19.

Akciósan jutottam hozzá, de szerintem teljes áron is megéri. Nagyon puha, ragyogó lesz a bőröm utána, szeretem az illatát is. Finom szemcsés, nem irritálja az arcom. Kérdés nélkül újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Bb.Sophie

2018. április 16.

Nagyon jó az állaga, finom szemcséjű ennek ellenére jól radíroz és nem karcol. Isteni almás-pite szerű illata van, könnyű felkenni és vízzel dörzsölés nélkül lejön. Ami marad utána: babapuha bőr, ami pillanatok alatt beissza a hidratáló krémet.
Nekem a kevert vízhiányos bőröm csillog utána mint a diszkógömb, úgyh valószínűleg legközelebb nem ezt fogom megvenni (ezt most ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

lixia168

2018. április 6.

Nagyon jo allaga van es szepen radirozza a bort,nem durva szemcses. 1 heten 1x vagy 2x hasznalom. Az illata is nagyon jo es puha bort hagy maga utan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

PetraD96

2018. március 28.

A kiwis társa után erre is beruháztam. Nagyon finom szemcsés, nem karcolja az arcbőrt ami nekem nagyon nagy előny az eddigi arcradírjaimmal szemben. Finom az illata, nem szárít, sőt sokkal ápoltabbnak érzem utána a bőröm. Igazi élménnyé teszik a bőrápolást a szinek, a finom illatok és a cuki csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

monyavari

2018. március 18.

Teljes áron lehet, hogy kicsit drágállnám, 50%-os kuponnal vettem meg. Szuper az illata, tetszik az állaga, kíméletesen radíroz, nem éreztem a használata után, hogy túldörzsöltem a bőröm, szép és puha lett tőle. Meglátjuk, hosszabb távon mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

ramici

2018. március 13.

Mennyei illata van és az arcom utána ragyogó, nagyon szépen leradírozza és táplálja a bőrömet, 5x használtam már és látványos változást tapasztaltam az arcbőrömön. Mindenképp érdemes beszerezni egy ilyet. A kis cuki üvegcséje meg még egy hatalmas plusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

kati7891

2018. március 11.

Nagyon tetszik, esténként alkalmazom kétszer egy héten. Hatásosan radíroz, és puha bőr marad utána. Én úgy látom a mitesszerek mennyiségén is segített, amit egyáltalán nem vártam tőle. Abszolút pozitív csalódás, és szép végeredmény! Szerintem újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.