L'Oreal Paris

Ár:   53 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. június 25.

Ár:   53 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A L’Oréal első, saját fejlesztésű hajszerkezet-újjáépítő kezelése
  • Újraépíti a haj keratinos szerkezetét
  • Beépülő proteinek segítségével
  • Visszaadja a haj erejét
  • Helyreállítja a haj természetes rugalmasságát és fényét
  • Lágyítja és kisimítja a haj külső rétegét és ragyogást ad a hajnak
  • Védi a hajat a külső káros hatásoktól és megtartja éltető tápanyagait és hidratáltságát
  • Az eredmény: gyönyörű selymes hajzuhatag
  • Fényes, egészséges hajból, bármilyen frizura elkészíthető

reka0122

2018. január 8.

Nagyon negatívan álltam hozzá ehhez a hajvalóhoz. Ajándékba kaptam és nem fűztem hozzá sok reményt, de ez a hajvasaló csodás! Minden amit róla olvastam tényleg igaz. Már lassan 3 éve használom és láthatóan kevésbé igénybevett a hajam. Nyilván nem állítja helyre a töredezett hajvégeket, de mióta ezt a hajvasalót használom a rendszeres hajvasalásom mértékéhez képest kevesebb a károsodás mint az ezelőttit hajvasalóimnál. Használom hozzá az olajat és a tejet is, de ezektől nem érzek különösebb változást. Összességében szerintem ez a termék egy csoda és szívből ajánlom mindenkinek mert igazi első látásos szerelem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Mona86

2017. december 21.

Életem legjobb döntése volt (na jó, a második :D), hogy megvettem ezt a hajvasalót! A kisebb verzió van meg nekem, ami elvileg otthoni használatra való, de a fodrászomnak is ugyanaz van. Először a fodrászom egyenesítette ki vele a hajamat, akkor eldöntöttem, hogy ez nekem kell! A hajam alapvetően vékonyszálú, de dús, és természetes hullám van benne, ha hagyom magától megszáradni, akkor spirálszerűen kunkorodik. Mindig is egyenes hajról álmodoztam, de azért néha szeretem hullámosra hagyni (olyankor még fésülködnöm sem kell :D), ezért a tartós hajegyenesítést elvetettem. Akkor csöppent ez a csodagép az életembe! Online rendeltem meg, 60ezerért, de egy percig nem bánom! A használata után a hajam puha, selymes, csillogó, és persze egyenes, mint a szög! Következő hajmosásig tökéletes, de meg kell találni a megfelelő mennyiségű tápláló tejet/szérumot, mert nekem volt, hogy az egyik oldalon megtört a hajam 1-2 nap után, valószínűleg kevés jutott oda a tejből. Egyszer hullámosításra is kipróbáltam, tök szép volt az is, mintha fodrásztól jöttem volna. (A YouTube-on Lydia Elise Millen videója alapján csináltam) Egyszóval imádás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Gabica28

2017. december 5.

Eeeez a gépezet az életem egy fontos része lett, a használata nélkül az utcára nem lépnék ki. A hozzá való krémmel és olajjal használom. Olyan egészséges csillogó hajam lesz tőle, hogy ragyog a fejem. Egy héten egyszer szoktam használni a legalacsonyabb, 140fokon, egész héten olyan a hajam, mintha minden nap vasalnám, a hajgumi nyoma nem marad benne, nem töri meg, pedig sportolás miatt sokszor össze van fogva a hajam. Lassan egy éve használom, és a hajam szerkezete teljesen megváltozott, természetesen pozitív irányba.Sokkal rugalmasabb és erősebb. Az ára picit durva de nem bántam meg. Ha lehetne 100000000000*-ot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Szotyi11

2017. november 16.

A hajam vastagszállú, nagyon dús és eléggé hullámos, mostanában vasalom száraz vasalóval és mindig is elégedett voltam az eredménnyel, de most voltam a fodrászomnál és kipróbáltam ezt a gépet. A hajam minősége tényleg kifogástalan volt, de egy dolog volt amit nem igazán értettem. A hajam mennyisége a tizedére csökkent... Szinte alig, hogy maradt. Nem tudom, hogy ez miért lehet. Mindenesetre ajánlom annak akinek alapból egyenes a haja, mert annak a mennyiségét nem csökkenti, csak széppé és csillogóvá varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

bodor258

2017. november 3.

Csoda!! Fodraszomnal vettem igénybe a kezelést a durva tapintású szokitestol széttört sprod hajamat olyan puhava, fényesse és kezelhetove tette hogy nem akartam elhinni hogy valóban a saját hajamat fogdosom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Plusskutya

2017. október 15.

Ha lehetne, még több csillagot adnék :-)
Először a fodrászommal próbáltuk ki a hajamon, a többiek által leírt "csoda-hatás" nálam is működött.
Napokon keresztül sima, csillogó, egyenes, puha, menő haj, pedig volt közben alvás és edzés is, utóbbi lófarokban, izzadással egybekötve.
Bár a fodrász lebeszélt róla, mondván otthon egyedül nehéz használni, én megrendeltem az otthoni 2.0 verziót.
Picit olcsóbban jutottam hozzá, mint a hazai forgalmazóknál, persze még így is borsos áron, de egyáltalán nem bántam meg.
A hajamról annyit kell tudni, hogy kevés, vékonyszálú, nulla tartása van, a töve gyorsan zsírosodik, a közepe szálkás és száraz (= szőrös), nem is egyenes, de nem is hullámos, viszont hajlamos önállóan hülye formákba rendezni magát. Szóval tiszta szívás.
A steampoddal ez mind megszűnt.
Minden hajmosás után - heti 2 / 3 alkalom - bevetem, minden alkalommal van, aki megdícsér, mindig úgy nézek ki, mintha most léptem volna ki a fodrászüzlet ajtaján.
A krémmel és az olajjal használom, mindkettővel csínján kell bánni, mert ha túlzásba viszem, gyorsabban lapul és korábban zsírosodik tőle a hajam.
Összességében egy szuper dolog, megdöbbentem, hogy már 2014. óta elérhető.
Nem is tudom, eddig hogyan tudtam élni nélküle.
Ja, de tudom.
Béna hajjal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Ha lehetne, még több csillagot adnék :-)
A steampoddal ez mind megszűnt.
Összességében egy szuper dolog, megdöbbentem, hogy már 2014. óta elérhető.
Nem is tudom, eddig hogyan tudtam élni nélküle.
Ja, de tudom.
Béna hajjal...

laracroft

2017. május 9.

Steampod 2.0 fehér&arany verzió van meg nekem.
Előírás szerint használva (krémmel) nagyon szép, tartósan egyenes, puha, fényes, egészséges kinézetű hajat kölcsönöz. Érezhetően sokkal kevésbé káros, mint a sima hajvasalók. Plusz már azzal is sokat nyer az ember, ha nem kell naponta nyúlni érte, hanem csak hajszárítás után egyszer kisimítom, és kész, napokig úgy marad.
Én nem tartom macerásnak, leraktam a fürdőben a tartályt és kész, ha nagyon kell, még utazáshoz is szépen el tudom pakolni.
Az egyetlen dolog, ami miatt levonnék egy pontot (ha eltekintek a borsos árától), az az, hogy csak a krémmel működik. Krém nélkül is szépen kivasal, csak épp egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Steampod 2.0 fehér&arany verzió van meg nekem.

nyusszkoo

2017. május 9.

Steampod 2.0 feher volt nekem.
Nehéz macera használni. Steampod krém nélkül egyáltalán nem vasal annyira jól, a hajtovemhez hozza se tudok érni rendesen mert olyan "duci" a hajvasalo része. Fodraszoknak ajánlom csak, mert úgy könnyebb vele vasalni ha más csinálja. Loknikat se lehet ezzel jól csinálni. A tartályt cipelni kell vele, macera fürdőbe le se tudom tenni sehova, falra nem tapasztom fel mer kijön a víz és lejön a falról(tappancsos a tartály alja) kábel rövid, aznap vissza is vittem a hajvasalot. Steampod krém hozza tényleg egy CSODA azzal jól kivasalja, nélküle nem olyan jó a hajvasalo. Steampod Krémet megrendelem netről és Joico gőzölős hajvasaloval fogom használni, 15ezerrel kevesebb a Joico és jobb is, mer utána egyből meg is vettem inkább a Joico hajvasalot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Steampod 2.0 feher volt nekem.

melike_0817

2017. április 30.

Két hete vettem meg ezt a kis csodát, nekem a Steampod 2.0, a fehér verzió van meg. A félhosszú hajamat, ami vészesen göndörödik, ha nincs belőve, hosszú bob fazonra vágattam, így kénytelen voltam beszerezni egy olyan hajegyenesítőt, ami tartós, minőségi és nem éget szét a hajam (ugyanis azt tudni kell rólam, hogy az elmúlt 5 évben ha ötször kivasalhattam a hajam, lehet még sokat is mondok :) Ugyanolyan tartós a hajvasalás, mint amikor a fodrászom csinálta a hajamat, és ugyanolyan szép is, tehát nekem megérte befektetni a vasalóra. Ezelőtt soha nem tudtam úgy formázni a hajam, hogy tartós maradt volna plusz hogy még "a most jöttem a fodrásztól" feeling is meglegyen. :) Imádom egyszerűen! Nem bonyolult a használata, beszereztem hozzá a desztillált vizet is, a krémből ami hozzá járt ajándékba csak nagyon kevés szükséges úgyhogy tuti sokáig kitart majd. Kíváncsi voltam, hogy mennyire nem roncsolja a hajat a vasalás, ezért megfogtam óvatosan (!) egy tincset, ami éppen kicsúszott a vasalóból. Nem mondom hogy nem volt meleg, de én még emlékszem arra, hogy amikor a tradícionális vasalóval lett vasalva a hajam, az éppen vasalt tincs a fodrászom kezét és az én arcomat is mennyire égette. Ezzel ellentétben valóban kíméletesebb ez a vasaló, és még azt is elkerülhetjük vele, hogy mindennap vasalgatni kelljen a hajat, mivel tartós hajat készíthetsz vele. Ezért, sosem gondoltam volna, hogy én, a hajvasaló ellenes, aki bár mindig is csodálta a szép, egyenes hajakat, de túlzottan óvta volna a sajátját eme káros hajformázási módszertől, egyszer azt fogom írni: Steampodot mindenkinek, aki egyenes hajra vágyik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Monika120

2017. április 7.

Én ennek a kisebbik változatát vettem meg a fehéret...ami végül is annyiban különbözik ettől h a tartály kisebb....na szóval.....én IMÁÁÁDOM!Ha egész nap fel van fogva a hajam és este leengedem...semmi se egy "hajgumitörés"....semmi...edzés után semmi...ugyanolyan egyenes mint ha akkor csináltam volna! Már lassan két hónapja használom és minden alkalommal elmondom a páromnak h szerelmes vagyok (megjegyezte, hogy azért ennek örül...ennyi pénzért!! :D :D VISZONT, a múlthéten tapasztaltam egy olyat amit azelőtt sosem..h elfelejtettem a hozzávaló krémet használni...észre se vettem, hogy elfelejtettem bekenni vele a hajam..elmentem edzeni..és mikor kiengedtem utána a hajam....hát meg volt törve....nem nagyon értettem...mire hazaértem akkor esett le h nem kentem rá semmilyen krémet.De amíg nem fogtam össze a hajam addig így is tökéletes volt!100 szónak is 1 a vége...fantasztikus úgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.