L'Oreal Paris

Ár:   53 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. június 25.

Ár:   53 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A L’Oréal első, saját fejlesztésű hajszerkezet-újjáépítő kezelése
  • Újraépíti a haj keratinos szerkezetét
  • Beépülő proteinek segítségével
  • Visszaadja a haj erejét
  • Helyreállítja a haj természetes rugalmasságát és fényét
  • Lágyítja és kisimítja a haj külső rétegét és ragyogást ad a hajnak
  • Védi a hajat a külső káros hatásoktól és megtartja éltető tápanyagait és hidratáltságát
  • Az eredmény: gyönyörű selymes hajzuhatag
  • Fényes, egészséges hajból, bármilyen frizura elkészíthető

sisary

2017. február 14.

Nem bírtam tovább enélkül a csoda nélkül, hát megvettem. Nem csalódtam benne az én göndör hajamat gyönyörűen kivasalja 200 fokon és 4. napja szögegyenes hiába éri pára hiába megyek ki az utcára... hagyományos hajvasalóval vasalt hajammal kilépek az utcára és máris kezd az szögegyenes hajam tönkremenni, vállalhatatlan lesz!! Kipróbáltam a hajvasalót, mint göndörítő és gyönyörű tincseket tudtam varázsolni. Egyszerűen imádom!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

jucus861215

2017. január 27.

Lányok én vettem egy ilyen hiper-szuper gépet...és imádom!!!!! De egy kérdés felötlött bennem: mit kell csinálni a benne maradt vízzel? Nem baj ha benne marad,vagy öntsem ki?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

though

2016. november 22.

Végre én is megvásároltam ezt a csodakészüléket. Előtte a fodrászom vasalta ki vele a hajam, és egyből eldöntöttem, hogy ez nekem előbb-utóbb kell. Egy csoda amit az én sprőd, durva, vastagszálú hajammal csinál... soha nem volt még ilyen puha, bársonyos, fényes, sima hajam és ráadásul napokig ilyen marad, más hajvasalóval pedig 1 napig se tart ez a hatás... Számomra mindenféleképpen megéri ez a csodakészülék az árát, hiszen végre-valahára egy olyan készülék ami nem teszi tönkre a hajam, és aminek köszönhetően nem kell állandóan felfogott hajjal mászkálnom. Ráadásul a legújabb verzió göndöríteni is tud!!! ImádomImádomImádom!

ui: a fodrászomnak is az otthoni verzió van meg, szerinte semmivel se jobb a fodrászoknak kifejlesztett verzió, csak macerásabb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

agneza

2016. október 21.

Minden hajfestes utan igenybe veszem a SteamPod kezelest a fodrasznal. Nagyon kellemes tapintasu utana a hajam, egeszsegesebbnek tunik. Mivel nagyon regota festetem a hajam, ezert szivesen kiprobalom az extra, apolo kezeleseket. A keratin kurak kozul ez az egyik legjobb. Hatasa nekem kitart 3 hetig, azaz puhabb tapintasu a hajam. Elvileg kivalthatjuk vele a hajvasalast, de nekem ez a resze nem valt be. Otthonra nem tervezem megvasarolni, jobban szeretem, ha a fodrasz bibelodik a hajammal :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

kiflikarika

2016. augusztus 5.

Ahhhh, ez egy csodamasina!!! Egy pár hónapja egy fodrász végzett ilyen "kezelést" a hajamon, ami totál döbbenetet okozott, hogy mennyire szuper puha lett tőle a hajam. Alapvetően egyenes szálú hajam van, de rengeteg, emiatt elég macerás a kezelése, de a steampodozás után azt gondoltam, hogy az én hajam a legszebb a világon.... :D de tényleg.... Szóval beszereztem az otthoni verzióját. A használata szerintem tök egyszerű, meg is lepett, hogy milyen gyorsan szalon kinézetű sérót tudtam magamnak rittyenteni, a kolléganőim ezzel fogadtak: "ahh, de jó a hajad, fodrásznál voltál???" na, nekem ennyi elég is volt, hogy tudjam, hogy megérte az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

dettiblzs

2016. július 28.

Nagyon szuper gép. Szőkített, vékonyszálú, száraz hajam van, és ezzel a géppel plusz a hozzá tartozó két szerrel kezeli meg hetente a fodrászom a hajam. Ez a gép védi attól, hogy ne törjön le teljesen, és még gyorsabban is nő tőle. Tervezem, hogy otthonra is vegyek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

kicsim1978

(!)
2016. július 28.

Szőkített,hullàmos a hajam.Hagyomànyos hajvasalót hasznàlok!A fodràszomnàl talàlkoztam először a Steam Poddal.A hajam puha,csillog,csak tapogatom!A szőkített rész màr nem "szalma"àllapotú!Nagyon dús a hajam,és szuperül kezeli!Ami fontos hogy rövid hajammal is csodàt művel!Messze tud olyat,amit a hagyomànyos hajvasalók nem!Nem csinàlja olyan "szögegyeneste"és tovàbb tart a simító hatàs!Egyszerűen AKAROM!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

kingfisher

2016. július 10.

Egyet szögezzünk le az elején: az egész családomnak göndör haja van, nekem is. Az az igazi csigákba felugró-göndör. Nehéz kezelni, mert utálja a fésűt, és mivel forgolódós típus vagyok, a második napra katasztrófa és legszívesebben levágatnám a fenébe, DE! az elmúlt pár hónapban a fodrászom egy ilyen gőzölőssel vasalta a hajamat és gyönyörű, egyszerűen meseszép és nem göndörödik vissza fél nap után. Nagyon örülök neki, egyrészt a napokig tartó simaság és puhaság miatt, másrészt mert nem teszi úgy tönkre a hajamat, mint a sima hajvasaló, egyszerűen nem törik a hajam és ez nagyszerű. Próbáljátok ki bátran ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

boglarkab

2016. május 18.

A fodrászom ma csinált a hajamon ilyen kezelést először, és azóta folyamatosan a hajamat tapogatom és dobálom. Alapvetően szögegyenes hajam van, de nehezen kezelhető, mert kócolódik. A SteamPod kezelés után viszont úgy érzem, fantasztikusat tett a hajammal, puha, fényes és nagyon szép külsejű, és a vékonyszálú hajam sokkal teltebbnek tűnik. Kíváncsian várom, meddig tart ki a következő hajmosásig ezzel a módszerrel a sörényem. Ha nagyon beválik, lehet, hogy érdemes lenne gyűjtenem egy itthoni gépre. Eddig öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Maerus

2016. január 25.

Néhány napja sikerült beszereznem az újabb változatot, a Steampod 2.0-át. Festett világos szőke, száraz, nehezen kezelhető, göndör hajam van. Évekig brasil cacaus egyenesítést csináltattam, de nagyon hullott tőle a hajam az utóbbi időben és mikor kiment a hatás, pár hónap múlva szörnyűbb volt a hajam mint azelőtt. Így eldöntöttem más megoldás után nézek, s rátaláltam a Steampodra.
Már az első használat után tudtam, hogy bár nem olcsó, tökéletesen megéri az árát. Természetesen a hozzá használatos krémmel és szérummal együtt alkalmazom. A hajam hihetetlen fényes, egészséges kinézetű és nem utolsó sorban napokig egyenes marad utána. A krém és a szérum pedig egyáltalán nem zsírosít! Három nap után a hajam még mindig tökéletesen egyenes, fényes, mintha ma mostam volna :) Elvileg a gőz miatt kevésbé káros, mint a sima hajvasaló és értékes tápanyagokat juttat a hajba a hozzá tartozó krémből a gőz segítségével. Ezen kívül szerintem azzal is hozzásegít az egészségesebb hajhoz, hogy ha ezzel vasalod hajmosás után a hajad, akkor az bizony ki is tart a következő hajmosásig, nem kell naponta vasalgatnod.
Szóval részemről 5*, imádom, megmentőm ez a készülék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Szóval részemről 5*, imádom, megmentőm ez a készülék :)